שיתוף קבצים ווינדוס 7 לווינדוס 10

הבוס הגדול

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
בווינדוס 7 היה אפשרות שאם יש שני מחשבים שמחוברים לראוטר אחד, אני יכול להגדיר על קבצים/תיקיות/כוננים שישותפו בקבוצה הביתית, ואז הם הופיעו לי במחשב השני, ויכלתי ממש לעבוד עליהם, או להעביר אותם במהירות.
בווינדוס 10 אין קבוצה ביתית, אלא זה נקרא שיתוף.
הבעיה שלי היא שמחשב אחד הוא וונ. 7 והשני הוא ווינ 10
איך כעת אני יוצר את השיתוף?
אני רוצה להעביר קבצים מהווינ. 7 ל 10.
הגדרתי גילוי רשת, הגדרתי תיקיות וכוננים שיהיו משותפים, הבעיה היא שזה עוזר רק לתיקייה ראשית, אך לא לתת תיקיות. דהיינו:
אם הגדרתי את כונן C כשיתוף (לחצן ימני > שיתוף) הוא יראה לי איזה תיקיות יש בו, אך ידחה את הגישה להכנס אליהם.
וכן אם הגדרתי כל תיקייה אחרת כמשותפת, אני יראה אותה ב'רשת' במחשב השני, אך לא יוכל להכנס לתוכה מסיבת אין הרשאות, אנא פנה למנהל המערכת.

• תודה
Reactions: aeb

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אפשר פשוט לעשות שיתוף רגיל ע"י שיתוף התיקייה וגישה ממחשב אחר ע"י פתיחת הפעלה \\ ואז כתובת אי פי של המחשב שאליו יש תיקייה משותפת זה בקצרה

• תודה

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
כמובן שהרשאות צריכות להינתן כמו שצריך חפשו בגוגל יש המון מדריכים

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה