שיתוף עיצוב חדר שנולד בסגר (הראשון...)

מטבע הדברים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אפשר פירוט איך בדיוק עושים את זה?
איזה דבר?
הגבס, פשוט ציירתי עליו אתה הענן, חתכנו בזהירות ושייפנו.
לאחר מכן מחברים ברזלי פרזול לתקרה ע"י הברגה מיוחדת, ולאחמ"כ את הגבס מבריגים לברזלים.
כמובן שאחרי החיבור מתקנים את הגבס עם שפכטל, סותמים את החורים משלימים.. ואז צובעים.
את הלדים - הזמנו פס לד כחול, פתחנו את התקרה מהמנורה עד לגבס, משכנו חוט חשמל מהמנורה לגבס (כלאמר בעלי משך אין לי מושג להרחיב יותר.) חברנו את החשמל וסגרנו חזרה.
ת'אמת מסתבר שהיה קצת יותר עבודה מזה.. כי הדלקה של הענן הוא במתג נפרד מהמנורה הכללית של החדר.. אבל החלק הזה כבר לא היה בתחום אחריותי אז אם חשוב אשאל את החשמלאי שלי...
עוד משהו?

מוטי קורץ

משתמש פעיל
איזה דבר?
הגבס, פשוט ציירתי עליו אתה הענן, חתכנו בזהירות ושייפנו.
לאחר מכן מחברים ברזלי פרזול לתקרה ע"י הברגה מיוחדת, ולאחמ"כ את הגבס מבריגים לברזלים.
כמובן שאחרי החיבור מתקנים את הגבס עם שפכטל, סותמים את החורים משלימים.. ואז צובעים.
את הלדים - הזמנו פס לד כחול, פתחנו את התקרה מהמנורה עד לגבס, משכנו חוט חשמל מהמנורה לגבס (כלאמר בעלי משך אין לי מושג להרחיב יותר.) חברנו את החשמל וסגרנו חזרה.
ת'אמת מסתבר שהיה קצת יותר עבודה מזה.. כי הדלקה של הענן הוא במתג נפרד מהמנורה הכללית של החדר.. אבל החלק הזה כבר לא היה בתחום אחריותי אז אם חשוב אשאל את החשמלאי שלי...
עוד משהו?
כן.
כל הכבוד.

מוטי קורץ

משתמש פעיל
אני חושב שצריך להקים "מקצוע" של "יצירתי", בכל תחום.
כי ככה הוא יצירתי, בהכול יש לו זוויות חדשות ומקוריות.
מה אומרים?

רחלי חרז

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
וואו
אני באה לישון שם
נראה מגרה מאוד
זה נראה שיש שם רק לול,
את נכנסת שם?;)

החדר משגע נראה שהיה שווה הסגר
תתחילי לפרסם את עצמך,
זה יכול לרוץ...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה