שיתוף | סתם טור טיפשי

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הרגליים של התינוק קפואות לגמרי. בטח. הרצפה קפואה והוא זוחל לכל מקום. צריך לקנות לו גרביונים.
בררתי.
יש בקניון ויש בגאולה.
התלבטתי.
בגאולה יש המון אנשים ותנועה. יקר מוות. פתוח וקר וגשם.
בקניון יש המון אנשים ותנועה. יקר מוות. סגור וחם ונעים. פרוץ קצת.
אמרה לי חברה - יש עכשיו מחירים של בלאק פריידי. אמרתי לעצמי - בגאולה לא יודעים מה זה פריידי. הכל שם בלאק תמיד.
נסעתי לקניון.
שוטטתי בחנויות, ועליתי וירדתי במדרגות הנעות עשר פעמים בשביל הכיף. עם עגלה, דווקא. שיתפוצצו כל העוכרי ישראל האלה, ככה הם נגד חרדים וילודה. איזה מין דבר זה שאסור להעלות עגלות על המדרגות הנעות. אנטישמיות. מנסים למכור כאילו זה מסוכן, אפילו לא הצחיקו אותי.
היה דבר מוזר.
בכל חנות שנכנסתי - התחילו לדבר עם התינוק. להצחיק אותו. לעשות לו פרצופים. מוזרים. מתלהבים מתינוקות. המוכרת באחת החנויות אפילו הציעה לעשות עליו ביביסיטר.
צחקתי.
ממש אני אתן לשונאת הילודה הזאת לשמור לי על התינוק. בחלומות.

פרוגיוזרית

נערך לאחרונה ב:

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
משפטים שגזרתי. תמיד טוב שיהיה...
אמרה לי חברה - יש עכשיו מחירים של בלאק פריידי. אמרתי לעצמי - בגאולה לא יודעים מה זה פריידי. הכל שם בלאק תמיד.

בכל חנות שנכנסתי - התחילו לדבר עם התינוק. להצחיק אותו. לעשות לו פרצופים. מוזרים. מתלהבים מתינוקות.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
טור מעולה!
קליט, קצרצר, נוקב, מגחיך, מלעיג.

ציטטה אהובה:
הרגליים של התינוק קפואות לגמרי. בטח. הרצפה קפואה והוא זוחל לכל מקום. צריך לקנות לו גרביונים.
בררתי.
יש בקניון ויש בגאולה.
התלבטתי.
בגאולה יש המון אנשים ותנועה. יקר מוות. פתוח וקר וגשם.
בקניון יש המון אנשים ותנועה. יקר מוות. סגור וחם ונעים. פרוץ קצת.
נסעתי לקניון.
שוטטתי בחנויות, ועליתי וירדתי במדרגות הנעות עשר פעמים בשביל הכיף. עם עגלה, דווקא. שיתפוצצו כל העוכרי ישראל האלה, ככה הם נגד חרדים וילודה. איזה מין דבר זה שאסור להעלות עגלות על המדרגות הנעות. אנטישמיות. מנסים למכור כאילו זה מסוכן, אפילו לא הצחיקו אותי.
היה דבר מוזר.
בכל חנות שנכנסתי - התחילו לדבר עם התינוק. להצחיק אותו. לעשות לו פרצופים. מוזרים. מתלהבים מתינוקות. המוכרת באחת החנויות אפילו הציעה לעשות עליו ביביסיטר.
צחקתי.
ממש אני אתן לשונאת הילודה הזאת לשמור לי על התינוק. בחלומות.

רחלים

חומרי הוראה מדהימים, לבית, לגן ולכיתה ttps://www.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

גרפולוג

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
פוסט מצויין למודעת פרסום לעגלות!!!....

יש פה כתיבה שמשייכת את הקורא לסיטואצייה, ברמת הזדהות המאפשרת הטמעת מוצר לשיווק.

בעיני, זו דוגמא לכתיבה שיווקית שפי שהייתה צריכה להיות...

אין באמור כדי לגרוע מטוהר האיכות של הכתיבה גם ללא החלק השיווקי, רק שזה נתן לי פה עוד ערך מוסף להדגמת כתיבה שיווקית לא מעצבנת.

בהצלחה רבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה