שיתוף | מסכת דרך ארץ החדשה לכבוד פורים + שמאטעס שעוד יגרמו למחיקת האשכול

עיגול רבוע

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ההיתר לקובץ כזה כנראה הוא מפני שהוא בא לעשות ליצנותא דעבודה זרה, מהקלקול הגדול שפשה באמריקה, גדולי ישראל בכל הדורות תמכו בליצנותא דעבודה זרה.
מאידך סתם "מסכת פורים" שנהגו בה בדורות קודמים, יצאו נגדה גדולי ישראל, בכל הדורות, בכל החריפות.

שרשרת

משתמש מקצוען
לקובץ אין קשר לפורים, הוא רק מתאים באוירה.
לסיכום, זה בסדר או לא?

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
אני אישית לא התחברתי.
לעומת המודעה של המוסכניק הערבי, האדמו"ר מקורצוויל קרא איתי את המודעה וכמעט נפטר מצחוק. (לדורשים בשלומו - לאדמו"ר שלום).

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@נתן גלנט אפשר לפתוח אשכול בו תוצגנה מודעות ערביות?
אני מציע שניקח את האשכול הזה, ונייעד אותו לפורים. על מנת שלא נטבע כולנו בעשרות אשכולות פורימיים
בואו נתפרע כאן, ואם תגיבו בכמויות גם אנעץ את האשכול...
הגב' שרשרת- אם תרצו אני יכול לשנות את הכותרת כך שיהיה ברור שהאכול מרכז בתוכו את כל ענייני הפורים ולהבדיל- ההלצות.

שרשרת

משתמש מקצוען
image006.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה