שיתוף-->חוות דעת הדמיית פנים בית כנסת

דוד הבלגי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
הדמיית פנים בית כנסת

קבצים מצורפים

• yochi <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
    yochi <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
    KB 736.7 · צפיות: 309
  • yochi view 2.png
    yochi view 2.png
    7.6 MB · צפיות: 304
  • yochi view 3.jpg
    yochi view 3.jpg
    3.8 MB · צפיות: 289

י ר 3D

דגם
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
מדהים במיוחד!!!
בפרט התאורה והטקסטורות

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יפה מאוד! במיוחד אהבתי את הטקסטורה של העץ ברהיטים! כמה דברים קטנטנים. האם הטקטורה של השיש על הקיר אמור להיות מטושטש? (בזוית הישרה)
ועוד דבר, עברת על זה בפוטושופ? כי אני חושב שעם עוד טיפה נגיעות זה יכול להיות אפילו יותר מרשים ודרמטי!

דוד הבלגי

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יפה מאוד! במיוחד אהבתי את הטקסטורה של העץ ברהיטים! כמה דברים קטנטנים. האם הטקטורה של השיש על הקיר אמור להיות מטושטש? (בזוית הישרה)
ועוד דבר, עברת על זה בפוטושופ? כי אני חושב שעם עוד טיפה נגיעות זה יכול להיות אפילו יותר מרשים ודרמטי!
תודה לכולכם על כל המחמאות!!!

לגבי הטשטוש אני לא יודע בדיוק למה אתה מתכוון אבל לא אמור להיות פה טשטוש (הגם שלא הורדתי את הבלור לטקסטורה לאפס בהמטיראל אדיטור)

לגבי פוטושופ עשיתי הבסיסי אבל לא שיחקתי עם צבעים וכדו'

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אם אתה רוצה תשלח לי את הקבצים אני ינסה לערוך לך... במידה ותאהב אני אסביר לך מה עשיתי;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה