שיתוף והתיעצות

הולנדית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ואת זה בדיוק אני רוצה לראות
לכן צריך לחבר את הSSD למחשב פעיל ואו מערכת הפעלה חיצוני בכדי שנוכל לראות מה השיבוש המדובר

לא נראה לי שאני יכולה להחליף במחשב אחר ssd כי הוא לא שלי, לי יודעת אם ירשו לי שם.
יש דרך אחרת?

avi chazak

משתמש מקצוען
סורי, משחזר מידע אמר שצריך לחבר את הדיסק למחשב או מערכת הפעלה, רק תהיתי מה זה אומר.
בכדי לראות שאין בעיה בssd אז אתם נתבקשתם פשוט לחבר את זה למחשב כמו שאתם מחברים דיסק אונקי בדיוק כך צריך לחבר את הכונן ssd למחשב אחר בכדי לראות שהוא עולה תקין והבעיה לא בו.

אבל איני יודע אם יש לך את החיבורים המתאימים לחבר אותו כך למחשב

הולנדית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בכדי לראות שאין בעיה בssd אז אתם נתבקשתם פשוט לחבר את זה למחשב כמו שאתם מחברים דיסק אונקי בדיוק כך צריך לחבר את הכונן ssd למחשב אחר בכדי לראות שהוא עולה תקין והבעיה לא בו.

אבל איני יודע אם יש לך את החיבורים המתאימים לחבר אותו כך למחשב

אין לי כאלו דברים,
היו לי הרבה מחשבות על הסבת מקצוע, זה היה בסוף הרשימה....

avi chazak

משתמש מקצוען
אחרי שאני מייצרת מערכת הפעלה על דיסק און קי מה אני עושה?
מחברת למחשב ומדליקה אותו מחדש יתכן ובמחשב שלך לא יהיה צורך להגדיר בביוס מהתמונה שהעלית לפני. וא"כ המחשב יזהה אותו מיד ויעלה את המערכת הפעלה ישירות ממנו
אם הצלחת להגיע עד לכאן כבר סימן טוב ש
היו לי הרבה מחשבות על הסבת מקצוע
והוא כבר מתקדם לתחילת הרשימה;)

מכאן ואילך הכל בעברית וברור

• תודה
Reactions: aeb

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה