שיתוף: הדמיית מטבח

רחל רוב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
RR_kitchen2_named.png

Studio RAYZ

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יפהפה! מאוד ריאליסטי ונקי, גם העיצוב עצמו של המטבח מאוד יפה. הצבעים נעימים ועבודה על חומרים מאוד טובה.
שתי הערות בקטנה ממש, הרקע מתוך החלון משום מה לא משכנע כל כך, ביחס להדמיה כל כך יפה הייתי מנסה להשקיע שם טיפה יותר,אולי לשנות לגמרי את הרקע שם או אולי להבהיר טיפה את הכל ולתת גוון כחלחל בקטנה ממש, שיראה יותר שרוף.
וההערה השניה ממש קטנונית אבל משום מה קפצה לי לעין, השקעים הם לא ישראליים, אז אלא אם כן זו הדמייה לאירופה (נראה לי...) אני הייתי משנה לשקע ישראלי, אבל אולי זה רק אני:rolleyes:

Ari 3d

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עבודה מקצועית ויפה במיוחד !
התחלה מדהימה!
אני דוקא מאד נהניתי מהכל כולל הכל.
אז שיהיה בהצלחה גם בהמשך הדרך.

Y

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
UX UI
רחל מקסים!
מקצועי מאוד!
חדשה כאן?
אז ברוכה הבאה!

תמרזאל

עיצוב פנים, הדמיות אדריכליות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו
נשארתי בלי מילים
רמה גבוהה מאד!!
ברוכה הבאה ובהצלחה!! יש לך עתיד גדול!! (והווה...)

moratia

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עבודה יפה
איפה למדת?
איזו תכנה?

בלוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שתי הערות בקטנה ממש, הרקע מתוך החלון משום מה לא משכנע כל כך, ביחס להדמיה כל כך יפה הייתי מנסה להשקיע שם טיפה יותר,אולי לשנות לגמרי את הרקע שם או אולי להבהיר טיפה את הכל ולתת גוון כחלחל בקטנה ממש, שיראה יותר שרוף.

כמו שאמרו קודמי הדמיה יפה מאד!!
יש אכן בעיה ברקע מבחוץ כמו שנראה שנכנסת לדירה כמות שמש כזו גדולה לא הגיוני הרקע מבחוץ הוא חייב להיות שרוף יותר זה נראה שמים ממש קודרים
חוץ מזה שוב מאד מאד יפה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה