שיתוף הדמיה

אדריכלות ועיצוב פנים >> תוכן מקצועי

הפתעות מקורס איור החדש!!!
תלמידות בקבוצת איור דיגטלי למדו פחות משלושה חודשים. סיימו חלק של איור הידני והפתיעו כל המכון עם העבודת הנהדרות שלהן בפרוייקט ביניים. מגיע להן...
לקראת אירוע ומחפשים מזכרת שקולעת בול? קבלו כמה טיפים.
נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...
אמנות לא מדפיסים ברוטציה!
עוד פרק בסדרת ההבאה לדפוס שכל גרפיקאי חייב ללמוד, והפעם: מדוע הצבעים יצאו שונים כשעברנו להדפיס ברוטציה? פרק משלים על ההבדלים בין דפוס שטוח ודפוס...
שבת שלום שדה...גיט שאבעס אדמה!
סיימתי במכללת פרוג קורס צילום!!! פרוג זה משפחה לכל דבר!! שעות של הנאה ולימוד ... נהניתי מכל שניה! שהייתי צריכה להחליט על פרויקט גמר, כבר היה לי...

תמרזאל

עיצוב פנים, הדמיות אדריכליות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
שים לב שההדמיה מאד חשוכה כאילו כבר אחרי השקיעה. אך בשמים עדין השמש לקראת שקיעה אבל עדין גבוהה יחסית. אמור להיות יותר אור או שמים אחרים....

הייתי מוסיפה צמחיה סביב הוילה.

יעקב פ.

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
לגבי השמים זה הרקע הכי מתאים שהיה לי (אני עדיין בלימודים כך שאין לי מאגרים של רקעים וכו'),
לגבי הצמחיה גם אני רציתי להוסיף אך גם ככה המחשב נתקע לי כל הזמן ולא היה לי כח להתעכב על זה (אין לי מחשב חזק, זה מחשב ללימודים).

trew

תלת מימד
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב גרפי
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
ניכרת השקעה
מחשב שנתקע כל הזמן בהחלט מקשה על העבודה
אם זאת בשביל הפרויקט הראשון שלך תצטרך מחשב שיסחוב את העבודה אז או שתקנה מחשב חזק כבר עכשיו כדי שתוכל למקסם את הלימודים או שתלמד איך לנצל טוב את המשאבים של המחשב הנוכחי (תוכנת רינדור קלילה, הגדרות רינדור קלילות, סצנות לא כבדות, טקסטורות ברזולוציה סבירה וכו')

הרבה הצלחה בהמשך הדרך
מחשב חלש ילמד אותך הרבה על תלת ממד אם תשקיע את הזמן ללמוד אותו

mp2

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
וואו, האמת שכבר הרבה זמן לא הסתובבתי כאן, ולראות מישהו שעדיין באמצע לימודים מוציא תחת ידו עבודה כל כך נפלאה, זה ממש מיוחד.

זה נותן לי חשק לשבת שוב ולמדל.

אולי מעניין אותך גם...

מעשה מפאי תפוחים
חייבת לשתף אתכן את ההמצאה הזו. תמיד שקראתי את המתכונים של @hbecker המיוחדת והנדיבה. התפלאתי. העוגיות מהמדף מחייכות אליה. ממרחים מסוגים שונים...
כשיהיה לי רכב...
פעם חשבתי שכשיהיה לי רכב, אני אסתובב ליד שטיבלעך עמוסים בבוקר וליד אושר עד בערב, כדי לאסוף ברכבי אנשים שאין ידם משגת, ואומר להם בחביבות ''אה...
הפתעות מקורס איור החדש!!!
תלמידות בקבוצת איור דיגטלי למדו פחות משלושה חודשים. סיימו חלק של איור הידני והפתיעו כל המכון עם העבודת הנהדרות שלהן בפרוייקט ביניים. מגיע להן...
לקראת אירוע ומחפשים מזכרת שקולעת בול? קבלו כמה טיפים.
נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

571

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח הסעות ושליחויות

לוח דרושים

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג