• שלום וברכה לכלל משתמשי אתר פרוג
    מפעם לפעם חשוב לנו להזכיר לעצמינו ולכם לשם מה נוסד האתר ומה מוטל עלינו לעשות כדי שהאתר ימשיך להתקיים כאתר מקצועי שמטרתו להיטיב.
    אתר פרוג נועד ליוצרים ובעלי מקצוע מהמגזר החרדי והדתי ומאגד בתוכו עשרות אלפי משתמשים מכל העדות והחוגים. השימוש בו הוא למטרת עזרה והתייעצות בנושאים מקצועיים וגם בדברים הנוגעים לחיי היומיום.
    במשך השנים האתר זכה לשמור על שיח ראוי, מכבד ומקצועי ומשכך הוא זוכה לאמונכם אתם - המשתמשים.
    הפורום אינו אתר חדשות ואף לא אתר תחקירים מחד ולא אתר 'נייעס' ויכוחים או מחלוקות מאידך.
    במהלך שנות קיומו היו מי שניסו להעלות נושאים שונים לעיתים פוליטיים, לעיתים כלכליים - הנמצאים במחלוקת כזו או אחרת תוך שהוא מנצל את הבמה הפתוחה והחופשית של הפורום. זה עלה לנו פעמים רבות בהסתבכות ציבורית וחוקית כולל תביעות משפטיות שאין לנו משאבי זמן וכסף כדי לנהל אותם.
    בשונה מאתרי חדשות ורכילויות אין לנו עניין לרדוף אחר הצדק אלא להתנהג בחכמה ובנועם עם כלל הציבורים על מנת שכולם יוכלו להפיק תועלת מהאתר - עלויות האתר גבוהות מאד ואין בכוונתנו להיכנס להרפתקאות וחיכוכים מיותרים לא עם חברות עסקיות ולא עם ספקי הסינון. זו הסיבה שמחקנו אשכולות מסוימים ביממה האחרונה ונעשה זאת גם בהמשך כדי להגן עלינו, עליכם ועל האתר החשוב שלנו.
    אשר על כן אין לפתוח נושא ולכתוב תגובה מכל סוג שהוא שתוכנה השמצה או הטלת רפש על אדם, גוף, חברה, מגזר וכיוצ"ב.
    בתקוה להבנה ושיתוף פעולה.

שיתוף שיתוף בפרויקט מיתוג

עיצוב ותקשורת חזותית >> תוכן מקצועי

אנחנו עוברים דירה,  אתם מקבלים מבצע שלא מותיר לכם ברירה!
מבצעים שכאלה לא נראו כבר זמן רב בענף המתנות והמזכרות. רשת 'שמחונים' מכריזה על שבוע של מבצעי חיסול משתלמים במיוחד על כל מוצרי החנות, בסניף בני ברק...
תואר ראשון במדעי המחשב - מיועד לבוגרות סמינר.
אוטוטו מסתיים לו הרישום הסדיר לתכנית המדהימה של מכללת רבבה, לתואר ראשון במדעי המחשב, המיועד לבוגרות סמינר. תפסנו את רכזת הרישום רחל בן עוזיאל...
בעלי עסקים, איך אתם מגשימים את החלומות שלכם? {פרק שני}
-רחל סרולוביץ- לשנות את התודעה וההסתכלות על העסק שלנו זה יפה, להציב לו חזון ומטרות זה חיוני, להאמין במסוגלות שלנו להגיע אל אותם יעדים זה הכרחי...
רשמים אישיים מחווית למידה מדהימה בקורס עיצוב גרפי
רשמים מהשנה החולפת מלימודי בקורס עיצוב גרפי בפרוג

כיוון - פרסום ומיתוג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופירייטינג
שלום, אז התבקשתי להציג פרויקטים שלי
האמת שלא עשיתי זאת עד היום, היות שאני מעלה לאתר שלי באופן קבוע את הפרויקטים המעניינים
ולכן, כעת כשרציתי לעלות לכאן פרויקט
רציתי לעלות משהו חדש..

אז אני שמחה לשתף אותכם בפרויקט טרי שיצא כעת
אני אציג לכם אותו במהירות (קשה לשתף בהודעה אחת בכל התהליך, אך היה כאן באמת תהליך מרתק וארוך)

כשהעלה אותו לאתר לי, אני הוסיף עוד מלל (זה לפני עבודה) מי שרוצה לקבל אותו מוזמן לבקש ממני להרשם לרשימת התפוצה שלנו https://kivun1.co.il/

והיות שזה פעם ראשונה שאני משתפת, אשמח לפידבקים מחזקים ממכם:

קצת רקע:
אויטו, חברת הייטק בתחום שירותי פיתוח ותשתיות כמו SAP ועוד שפות של מערכת התיכנות

החברה צמחה במהירות למימדים מדהימים, לגמרי מעל המזל.
ולכן הם בחרו את השם אויטו שהוא - הספרה 8 ביפנית שמשמעותו מזל
מכיוון שהצמיחה של החברה היתה מעל המזל וכמובן הצלחת הלקוחות בגדול
ב״ה, מזל טוב לחברה מצליחה

mail3.gif Screen Shot 2020-09-01 at 19.06.39.png Screen Shot 2020-09-01 at 19.07.53.png

קבצים מצורפים

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
פרסום וקופירייטינג
תודה שאת משתפת פה ומעלה את הרף לכולם.
מיתוג מהמם!

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מדהים מדהים מדהים!
כמו כל המיתוגים המושלמים שלכם!

❤יעל

❤יעל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופירייטינג
חכם ויפה!

וכמובן שאנימציה מטריפה - ומספרת כאן סיפור של שפה מיתוגית מושלמת

אגב- באתר שלכם במיתוג של אפשרי - הוא מחזיר בחזרה לבייק א וויש :(

hershy sh

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופירייטינג
געוואלדיג!
כבוד לפורום השיתוף שלכם :)

אילת א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
מהמם!
מיתוג ברמה אלופה
כל פרט מוסיף
תודה על השיתוף!
והאנימציה פשוט משדרגת את זה ברמה אחרת....

+ screen

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
וואו! עבודה מקסימה!
לדעתי לא היית צריכה להוסיף את ההבקשה על תגובות חיובית עם כזו עבודה טובה:D

כיוון - פרסום ומיתוג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופירייטינג
תודה רבה לכם
קודם כל על התגובות החמות, זה באמת משמח את הלב!!
תודה לכל אחד ואחד ממכם כאן!!!

שנית, תראו מה זה, גם מי שיודע שעשה עבודה טובה, לחוץ מביקורות (כי באמת חשבתי, שאתם לא רואים את כל הפרויקט, לא את כל האסטרטגיה והמטרות... וגם אולי לא מכירים את הסגנון הזה....) קצת יותר בהרחבה אני אשלח כנויזלטר, זה ממתין לאישור מהלקוח. ולכן שלחתי כאן רק טעימה קטנה.

האמת אם כאלה תגובות, אני אומרת לעצמי, הייתי מציגה לכם יותר את התהליך , כי היה תהליך מורכב... גם מבחינת פיצוח אסטרטגית המותג, וגם מבחינת פיצוח הקטע הויזואלי. היה נקודה שעמדנו בו הרבה זמן, אז שפתרנו אותו ויזואלי...

אני לא אוכל לפרסם את התהליך בפורום, וגם לא בכל אופציה אחרת ברשת (גם כי זה עבודה רבה, לתמלל את זה, וגם כי צריך לזה אישורים מורכבים של הלקוח, כשדבר כזה עולה לאויר ברחבי הרשת...)

זה מביא אותי לשאלה, יש לי הרצאה שבו אני מציגה תהליכים כאלו של פרויקטים, הכוונה לכל השלב של מאחורי הקלעים, מה האסטרטגיה, מה היעדים וכד׳, ואז, למה הגענו לכזה וכזה תוצאה ויזאלית, כולל הסקיצות בדרך... , האם היה מעניין אותכם להקשיב לדבר כזה? (בעלות קטנה) לא יודעת עם המקום בפלטפורמה לשאול, אני מקווה שזה בסדר, להתראות, תצליחו

video clip

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מהמם!!
עיצוב מוקפד פשוט לא רגיל

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופירייטינג
דווקא מענינת אותי ההרצאה. מי דיבר בשמי שזה פחות מעניין?

אולי מעניין אותך גם...

ניהול האתר
תודות שהתקבלו
1
רעיון מקורי לחוט של משקפיים, שמירה על כדור הארץ ואיך כל זה קשור לספרו של נפתלי בנט?
צופר הנעמתי
תודות שהתקבלו
35
תגובות
4
רחל סרולוביץ
תודות שהתקבלו
8
תגובות
3

לוח דירות נופש

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

37

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

אולי מעניין אותך גם...

מבצעים שכאלה לא נראו כבר זמן רב בענף המתנות והמזכרות. רשת 'שמחונים' מכריזה על שבוע של מבצעי חיסול משתלמים במיוחד על כל מוצרי החנות, בסניף בני ברק...
אוטוטו מסתיים לו הרישום הסדיר לתכנית המדהימה של מכללת רבבה, לתואר ראשון במדעי המחשב, המיועד לבוגרות סמינר. תפסנו את רכזת הרישום רחל בן עוזיאל...
רעיון מקורי לחוט של משקפיים, שמירה על כדור הארץ ואיך כל זה קשור לספרו של נפתלי בנט?
. זה התחיל מזה שהשנה שכחתי לקום באישון ליל, ללכת ברגליים יחפות ובגודלים זקופים לכיוון חדר הבנות, לגזור עשרה סנטימטרים מגומי הקפיצה שלהם ולהרכיב...
-רחל סרולוביץ- לשנות את התודעה וההסתכלות על העסק שלנו זה יפה, להציב לו חזון ומטרות זה חיוני, להאמין במסוגלות שלנו להגיע אל אותם יעדים זה הכרחי...
"מסתבר שלפעמים החיים כן לונה פארק"  - תחפשו ותסעדו
מבטיחה שזה היה ברגע של הסח הדעת ילדיי הוציאו ממני התחייבות על פה, קדמו לכך פרסומים, אחד פלוס אחדים, והמון שיח סביב מיני עיר שעשועים שלא נזכיר את...
למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג
צ'אט בווטסאפ בנושאי יעוץ לימודים, פדגוגיה ומזכירות
היי, אפשר לדבר איתנו, אנחנו כאן!