שיתוף / בין המיצרים, סרטון אנימציה תלת מימד

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בנוגע לתנועות ומפרקים זה נושא מאד רחב וקשה ויש לי דווקא כמה סיכומים נחמדים. אני לא ראיתי שום טעויות אצלך אגב אבל אני ממש בתחילת הדרך. אני יעלה לזה שרשור נפרד.. למי שזה חופר ומיותר לו סליחה.. מעלה לטובת מי שמעניין אותו לדעת תנועה

New Motion Studio

משתמש פעיל
אני גם חושבת שהיא מדהימה כבר עכשיו והיא ממשיכה ללמוד ותהיה מדהימה עוד יותר.... אני ממש נהנית מכל אנימציה שאת יוצרת

כשראיתי תכדורים הקופצים תהיתי אם את יודעת את כל הקשתות או שיצא בטעות חחחח מסתבר שאת כנראה יודעת.

בנוגע למה שמוריה כתבה, כיף לך שאת יודעת ככ הרבה, אולי תשתפי אותנו גם בתהליכים או החלטות או איזה כתבה מעניינת. ניכר שאת יודעת המון וכשמשתפים זה מקדם ... יותר קל להתקדם ביחד מאשר לחוד, כל אחד תורם מה שיודע.. ונעמי תקחי את זה כמחמאה מה שמוריה כתבה לך.. אם כתבה ביקורת זה אומר שהיא לוקחת אותך ברצינות ויש לה ידע בלי עין רעה.. שוב, אני אשמח שתשתפי מעט מהדברים שהחכימו ועזרו לך מוריה , אם את מוכנה מדיי פעם. קשה להגיע לבד לכל המידע.

נעמי, בנוגע לעננים. אני יוצאת מנק הנחה שאולי את לא מכירה (אחרת לא הייתי כותבת כלום חחח)

הרי לעשות ענן בתוכנת תלת מימד זה שיגעון ברינדור של כל החלקיקים . אז יש כמה דרכים לעקוף תחדר מיון למחשב חח.. אחד זה כמו שעשית עם טיימלאפס יפה אבל זה אפשר לעשות גם באפטר ולא צריך לזה תלת. יש עוד דרך שלא לוקחת המון זמן ולא כבידה ואני כותבת. אם את יודעת אז סורי על חפירה מיותרת..הדרך הרגילה להשתמש בכלי עננים מהתוכנה נראית כמו פיח וכבידה בטירוף.. אז דרך אחרת נחמדה:

לוקחים תמונת png של ענן. צריך תמונה איכותית מעל 2000.. לא תמונות קטנות. יש באינטרנט המון.. ויש אתרים כמו פקסלס בלי בעיות של זכויות יוצרים. שמים את התמונה על פוליגון בגודל זהה לפרופורציות התמונה . חוזרים על תהליך עם עוד כמה תמונות כאלה שונות. מסדרים תמונה אחת על גבי השניה במרחקים שונים ומוודאים שחלק בהיר של עננים פונה לאותו כיוןן ונותנים למצלמה לעבור דרכם.. אפשר להוסיף לזה מטוס קטן..

הנה ניסיון צולע מאד שלי מלפני כמה שנים.. פשוט שתראי שאם טרול כמוני הצליח במעט זמן זה דרך יחסית קלה שלא מצריכה המון השקעה.. זה לא לוקח הרבה זמן וזה לא כבד למחשב ונותן עדיין אפשרות להזיז מצלמה במרחב תלת מימד.

הכדורים הקופצים - התכוונת בפרסומת לדיגיטל?
זו דילמה ממש גדולה בכל פעם. מצד אחד, יצירת אנימציה מושלמת פשוט לא נכנסת למסגרת התקציב, מצד שני - קיים סיכון מקצועי בהוצאת קובץ לא מושלם. מקווה שהתהליך יעבוד ביחס ישר - ככל שהציבור יבין יותר ויבקר יותר עבודות אנימציה לא מושלמות, כך הוא ירצה לשלם יותר. כאשת מקצוע גם לי קשה להוציא קובץ שהוא לא ספץ מבחינה מקצועית, אבל התקציבים מגבילים אותי מאד.

ולגבי העננים - הם דווקא שולבו באפטר...! כמו גם הים ונוף ירושלים. הרעיון של העננים פשוט מדהים - איך זה עובד, זה לא נראה תמונות שטוחות כשהמצלמה עוברת דרכן? הקישור ליוטיוב חסום לי.. תודה ענקית על כל המידע!

שלוש ארבע ו... אקשן!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ככל שהציבור יבין יותר ויבקר יותר עבודות אנימציה לא מושלמות, כך הוא ירצה לשלם יותר.
סיפור עצוב של כל מולטימדית----
אחרי הפקה רצינית עם עשרות מקצועניים מגיע איזה לקוח שרוצה קליפ כזה בדיוק אבל עם בעל מקצוע אחד ואפס תקציב----
סיפור כאוב...
תתחילו לפרסם, תסבירו לציבור את המאמץ וההשקעה, כמות העובדים והמשבים ואז אולי יתחילו להבין....

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מנסה להעלות.. אוי זה ככ מכווץ ומביך לשתף כולל השגיעוט קטיב באנגלית חח. התירוץ היחידי זה שבוצע בסינמה לפני חמש שנים כשעוד ידעתי פחות מהיום. הדרך להתגבר על זה שהענן שטוח כשהמצלמה עוברת דרכו זה פשוט לעשות 5 או 6 פוליגונים עם עננים במרחק קצר מאד, זה עדיין פחות כבד מהענן המובנה בתוכנה. פשוט לשכפל, אני לא טרחתי כאן ככ אבל זה הדרך להתגבר על השטיחות, יש מילה כזו ?

New Motion Studio

משתמש פעיל
מדהים ממש!!!
הפריע לי הערגה שלהם לגאולה בעוד שהם ממשגלויי ראש

הערה חשובה, תודה. אני עדיין חושבת שגם גלויי הראש בתקופה ההיא האמינו, גם אם לא באותה עוצמה של האדוקים יותר למסורת. יש על כך חומר היסטורי רב, כמו תנועות הנוער הציוניות לשיבת ציון ועוד. על מידת חשיבותה של ירושלים בעיניהם יוכיחו הקרבות האבודים מראש על העיר העתיקה ורוח עיתוני התקופה שנים אחר כך.

מנסה להעלות.. אוי זה ככ מכווץ ומביך לשתף כולל השגיעוט קטיב באנגלית חח. התירוץ היחידי זה שבוצע בסינמה לפני חמש שנים כשעוד ידעתי פחות מהיום. הדרך להתגבר על זה שהענן שטוח כשהמצלמה עוברת דרכו זה פשוט לעשות 5 או 6 פוליגונים עם עננים במרחק קצר מאד, זה עדיין פחות כבד מהענן המובנה בתוכנה. פשוט לשכפל, אני לא טרחתי כאן ככ אבל זה הדרך להתגבר על השטיחות, יש מילה כזו ?
צפה בקובץ המצורף 693893

יפהפה!! וואו!

ayala bimuy

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בתור אנימטורית ,מהממם
לי אישית לא הפריע כמעט כלום
רק הייתי ממליצה לך בנוגע לכיסאות בהתחלה הם מבריקים ועדיף שיהיו מט
מבריק בדכ זה ניילון
דבר שני לגבי כל קטע כדאי להוסיף איזו שנה זו בערך
עוד עצה קטנה עומק שדה כדי לעשות חלק מהדמויות על רקע ירוק ואז להכניס את הרקע מטושטש
מה שיוצר התמקדות
אבל חוץ מזה אני ממש אוהבת את העבודות שלך ניכרת השקעה עצומה
וממש תודה שאת משתפת את יוצרת חשק לאמנים נוספים ליצור ולעלות

New Motion Studio

משתמש פעיל
בתור אנימטורית ,מהממם
לי אישית לא הפריע כמעט כלום
רק הייתי ממליצה לך בנוגע לכיסאות בהתחלה הם מבריקים ועדיף שיהיו מט
מבריק בדכ זה ניילון
דבר שני לגבי כל קטע כדאי להוסיף איזו שנה זו בערך
עוד עצה קטנה עומק שדה כדי לעשות חלק מהדמויות על רקע ירוק ואז להכניס את הרקע מטושטש
מה שיוצר התמקדות
אבל חוץ מזה אני ממש אוהבת את העבודות שלך ניכרת השקעה עצומה
וממש תודה שאת משתפת את יוצרת חשק לאמנים נוספים ליצור ולעלות
מודה לך מאד! הערות חשובות ונכונות.
ותודה על המילים המעודדות! :)

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
היינו כחולמים לראות יוצרת אנימציה תלת בציבור שלנו,
באמת נעלמות המילים, אהבתי מאוד את המסר ואת הלב ששמת בתוך הסרט,
מצטרפת להמלצות ולהערות, תכל'ס ביקורת נכונה היא זו שגורמת לנו להתקדם עוד ועוד..
תודה ששיתפת, תמשיכי לשתף אותנו בעבודות הבאות שלך,
תצליחי עד בלי די

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
וואו!
מטורףףף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה