דרוש מידע שיש למאר, מישהו?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני עושה כעת מטבח ובחברת המטבחים הציעו לי שיש בשם שיש למאר, אמרו שהשיש עמיד בפני שריטות, חום וכתמים, מישהו שמע על השיש הזה, איך הוא, עמידות, מחיר, יופי וכו', אשמח לשמוע

Shimat

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
למיטב ידיעתי לאמאר זה יבואן, לא חומר. אולי הכוונה ללמינם?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הם התעקשו שמדובר סוג של שיש ידוע לך על היבואן הזה?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני לא יודעת על זה פרטים, אבל אפשר לדעת איזו חברה?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לפי מה שאני הבנתי זה כמו שיש קיסר רק יצרן/יבואן אחר משהו כזה, תבדקו טוב מי האיש שיש שהוא עושה עבודה טובה, יש לי שיש כזה בצבע לבן עם עורקים כחצי שנה והא בסה"כ בסדר, מתנקה די טוב אם לא יורד כתם אפשר עם אקונומיקה, אסור לחתוך עליו כי עושה חריצים כמו כל שיש קוורץ, העניין הוא שקניתי אותו בחברת מטבחים ושם הבטיחו לי עליו עולם ומלואו שאפשר להניח עליו דברים חמים והוא לא מקבל כתמים לא נשרט וכו' אז זה לא המצב הוא כמו שיש קיסר, אתם עושים אצל איש שיש או דרך חברה? כי יש לי הרבה דיסלייקים לחברה מסויימת שעובדת עם השיש הזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה