עזרה שירי פורים,דחוף!

נועה ב

משתמש מקצוען
תצטרפו לציצ"ו
מדהים
שולחים את הדברים המתאימים בזמן המתאים ובשפע. היום שלחו לי שירי פורים בלי סוף
הנה ההוראות שלהם

להצטרפות אוטומטית - שלחו מייל לכתובת הזאת:
‫tzitzobsd+<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מה הלאה?

1. תקבלו מייל חוזר לאישור ההרשמה, ופשוט תשיבו להודעה. {לא משנה מה תכתבו ולא משנה איפה תכתבו}. זהו, אתם בפנים.

2. חשוב שתדעו לא משנה מה אתם כותבים בנושא של ההודעה ולא משנה מה תוכן ההודעה, אני לא רואה את המיילים האלה, זה מענה אוטומטי שעוקף אותי.
3. בנוסף, יתכן שתצטרפו ויעברו כמה ימים ועדיין לא תקבלו ממני עדכוני מוזיקה, אל דאגה זה בטיפול. אין צורך שתשלחו לי מייל שנרשמתם ואתם לא מקבלים עדכון.

4. אם עשיתם את התהליך המופיע למעלה - זהו, אתם בפנים, כשיהיה עדכון אתם תקבלו אותו ישירות לתיבת המייל שלכם.

5. הסתבכתם? תעברו שוב על ההוראות, ותנסו שלב אחר שלב. אם עדיין לא הצלחתם להתחבר - ספרו לי על זה במייל..

6. אני זמין עבורכם לכל שאלה במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>.
ההרשמה חסומה בנטפרי

ayalyshazuri

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה רבה!!
מועיל מאד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה