שירים למתמודדים :(

מצב
הנושא נעול.

גדול מרבן שמו

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אופס!.... לא הובנתי נכון.
כוונתי הייתה שלא צריך להיות ברעסלבער ולצעוק נחמן ביער, אלא כל יהודי, יכול + מומלץ בזמנו הפנוי במקלחת, ברחוב או במיטה- לחשוב או לצעוק אבא באיטלקית או גרוזינית...

לא המדרש עיקר אלא המעשה
נפתול מלשון נ.ש.?!

Y.E.S violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

כתית למאור

משתמש פעיל
שירים מרגשים ממש,
''משכיל לדוד בהיותו במערה תפילה'' - אייזיק האניג וארי רייך
ו''בכל צער וצער'' לחן: מוטי אילוביץ
אל תירא כי עמך אני (ישעיהו מא, י)
מיין טייער קינד, וואו דו ביסט נאר וואו
:אמר הקדוש ברוך הוא

בכל צער וצער שיש לישראל, אני עמהם (אליהו רבא, יח)

אויפ'ן הארץ אזויפיל ווייען
מיין קינד איך הער דיך שרייען
ווייל איך שטיי נעבן דיר און איך וויין
דו זאלסט קיינמאל נישט מיינען
אז נאר דו טוסט וויינען
ניין, מיין קינד, ביסט קיינמאל נישט אליין
מומלץ בחום!

בונבוניאנה

משתמש צעיר
אופס!.... לא הובנתי נכון.
כוונתי הייתה שלא צריך להיות ברעסלבער ולצעוק נחמן ביער, אלא כל יהודי, יכול + מומלץ בזמנו הפנוי במקלחת, ברחוב או במיטה- לחשוב או לצעוק אבא באיטלקית או גרוזינית...

לא המדרש עיקר אלא המעשה
וואו כמה שזה נכון,
אז תאמצו את נושא ההתבודדות ???!!!

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
היו כמה שביקשו ממני את השיר של שרית חדד - בשלכת, לא שלחתי כי לא כך נקרא השיר, אבל יש לי אותו, הוא נקרא 'לראות את הכאב'.
מרוב ההצפהההה של ההודעות לבקשה של שירים אני לא מוצאת מי עוד ביקשה את השיר הזה...

-אפרת-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
היו כמה שביקשו ממני את השיר של שרית חדד - בשלכת, לא שלחתי כי לא כך נקרא השיר, אבל יש לי אותו, הוא נקרא 'לראות את הכאב'.
מרוב ההצפהההה של ההודעות לבקשה של שירים אני לא מוצאת מי עוד ביקשה את השיר הזה...
אני אשמח
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה רבה!

שירה רוט

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שיר מדהים מתוך כתבי החזון איש: מכתב אותו כתב מרן זי"ע לבחור שעזב את הישיבה, ובו כתוב "נדמה לך כי המבקשים שקידתך בתורה הם כמבקשים רעתך חלילה, והטוב אשר בעיניך הוא לבלות הזמן בבטלה והוללות, ואינך שם לב לא לגורלך הנחתך לבור ועם הארץ ולא לצער אביך ואמך יחיו. (….) ואני קורא לך: חזור בך בן אדם, חזור בך בן אדם, כי מחר תתחרט מאשר היום תשחק, וימי הנעורים חיש יעבורו והעולם כים זועף, וזה כל פרי החיים להתענג על עמל התורה, עמל שיש לו יתרון לנצח".

לא מצליחה לצרף את הקובץ - גדול מדי
אבל מדובר בשיר חזור בך- יוסף חיים שוואקי

כוכב נוגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
שיר מדהים מתוך כתבי החזון איש: מכתב אותו כתב מרן זי"ע לבחור שעזב את הישיבה, ובו כתוב "נדמה לך כי המבקשים שקידתך בתורה הם כמבקשים רעתך חלילה, והטוב אשר בעיניך הוא לבלות הזמן בבטלה והוללות, ואינך שם לב לא לגורלך הנחתך לבור ועם הארץ ולא לצער אביך ואמך יחיו. (….) ואני קורא לך: חזור בך בן אדם, חזור בך בן אדם, כי מחר תתחרט מאשר היום תשחק, וימי הנעורים חיש יעבורו והעולם כים זועף, וזה כל פרי החיים להתענג על עמל התורה, עמל שיש לו יתרון לנצח".

לא מצליחה לצרף את הקובץ - גדול מדי
אבל מדובר בשיר חזור בך- יוסף חיים שוואקי
זה באמת אחד השירים המדהימים שיש!! מחזק מאד.
העלו את זה בעבר כאן:

מצב כפית

משתמש מקצוען
למי יש שירים של אביתר בנאי?
במיוחד את אחד השירים, לא יודעת איך קוראים לשיר,
אבל כתוב בו:
'לא אפתח את המגירה עד שיהיה לי עוד אור'...
משהו כזה...
אפשר להעלות לי בבקשה?
מחכה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...