שירות הקלטת שיחות

געפילטע פיש

משתמש פעיל
האם יש שירות של הקלטת שיחות מפלאפון כשר?
או האם יש מכשיר כשר שיש בו את האפשרות להקליט את השיחות ולקבל את זה אחר כך כקבצי שמע?
תודה מראש

Sarah07

משתמש פעיל
בנוקיה C2 אפשר להפעיל הקלטת שיחה תוך כדי שיחה.
גם בפלאפון UP TEC אפשר להקליט שיחות ממש בקלות.
השיחות נשמרות בפלאפון בקבצי שמע.

געפילטע פיש

משתמש פעיל
נכתב ע"י Sarah07;n4873283:

השאלה היא איך מעבירים את זה אח"כ למחשב
אפשר גם במכשיר כשר או שצריך תומך כשר בשביל זה

געפילטע פיש

משתמש פעיל
נכתב ע"י זהבהלה;n4873278:
בסמסונג יאנג עם סים כשר אפשר להתקין אפליקציה של הקלטת שיחות

את מתכוונת כנראה לסמסונג יאנג תומך כשר
אני שואל על מכשיר כשר כשר

בינתיים ראיתי בגוגל מכשירים כגון זה http://www.ldgadgets.co.il/מכשיר-הקלטת-שיחות-מטלפון-נייד/p-232.htm

מישהו מכיר את המכשירים הללו איך זה עובד?
תודה

Sarah07

משתמש פעיל
המכשיר שלי הוא נוקיה C2 - המכשיר לא כשר אבל הסים כן, אני מניחה שהאופציה פתוחה גם בכשר.
אצלי יש הרחבה של כרטיס זיכרון, אותו אפשר להוציא מהמכשיר ולהכניס למחשב (ע"י כרטיס מתאם) או לשלוח באמצעות bluetooth למחשב.
לגבי ה UP TEC זה מכשיר כשר לחלוטין, ההקלטה בו הרבה יותר נוחה. לא יודעת איך אפשר להעביר למחשב.

avi11

משתמש פעיל
נכתב ע"י געפילטע פיש;n4873339:
הבעיה בשירות של ימות המשיח שעל המכשיר של השני מופיע "שיחת ועידה" (בחלק מהמכשירים)

אם עושים שכל השיחות יופנו למספר המקליט נראה לי שלא מופיע שיחת ועידה

געפילטע פיש

משתמש פעיל
נכתב ע"י avi11;n4873490:
אם עושים שכל השיחות יופנו למספר המקליט נראה לי שלא מופיע שיחת ועידה

סליחה, אבל לא כ"כ הבנתי מה שכתבת.
השירות של ימות המשיח מבוסס על זה שיש שיחה נוספת חשאית שהיא זאת שמקליטה את כל השיחה.
מה בדיוק צריך לעשות עם ההפניית שיחות?

avi11

משתמש פעיל
יש עוד אפשרות בימות המשיח חוץ מהדרך שאתה מכיר להקלטת שיחות והיא יצירת מספר וירטואלי שלך שאליו אתה מפנה את כל השיחות שלך ומשם זה חוזר למספר שלך ותוך כדי הוא גם מקליט באופן אוטומטי [אגב הוא גם מגלה חסויים -עוד מעלה]
בלינק הבא תראה עוד פרטים.
https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=8&t=297

געפילטע פיש

משתמש פעיל
בדקתי שם אבל זה בעייתי בגלל
1. יש בעיה בהפניית שיחות ממספר כשר למספר וירטואלי
2. כפי איך שאני מבין זה יקליט לי רק שיחות נכנסות

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בנוקיה 208 אפשר להקליט תוך כדי שיחה, ואפשר גם להוציא את זה משם, אבל זה קצת מסובך...
בשביל להוציא את ההקלטות צריך מכשיר אחר לא כשר או תומך כשר, עם בלוטות'.
אחרי שהוקלטה השיחה, צריך לחייג לאיזשהו מספר, ולעשות הקלטה, ומייד ללחוץ על סיום ההקלטה.
תהיה הודעה שההקלטה קצרה מדי, ואח"כ בלחיצה למעלה משמאל, יש אופציה של רשימת הקלטות.
להכנס, ולעמוד על ההקלטה המבוקשת. שמאלי, שליחה דרך בלוטות', ושם צריך דווקא את שיתוף מהיר, שזה אומר שהוא שולח למכשיר עם הבלוטות' הכי קרוב.
צריך שיהיה מכשיר לא כשר או תומך עם בלוטות' דולק, קרוב למכשיר הכשר, וזה ישלח אליו.
אולי אפשר לשלוח ככה גם למחשב עם בלוטות', אבל מעולם לא ניסיתי...
מקווה שהסברתי ברור, אם יש בעיות או לא מובן, נא לדווח.

נתין

משתמש פעיל
נכתב ע"י Sarah07;n4873283:

יש צפצוף כל כמה שניות בסי 2 וזה הורס את כל האופציה הזו

געפילטע פיש

משתמש פעיל
נכתב ע"י מאן דהו;n4874246:
בנוקיה 208 אפשר להקליט תוך כדי שיחה, ואפשר גם להוציא את זה משם, אבל זה קצת מסובך...
בשביל להוציא את ההקלטות צריך מכשיר אחר לא כשר או תומך כשר, עם בלוטות'.
אחרי שהוקלטה השיחה, צריך לחייג לאיזשהו מספר, ולעשות הקלטה, ומייד ללחוץ על סיום ההקלטה.
תהיה הודעה שההקלטה קצרה מדי, ואח"כ בלחיצה למעלה משמאל, יש אופציה של רשימת הקלטות.
להכנס, ולעמוד על ההקלטה המבוקשת. שמאלי, שליחה דרך בלוטות', ושם צריך דווקא את שיתוף מהיר, שזה אומר שהוא שולח למכשיר עם הבלוטות' הכי קרוב.
צריך שיהיה מכשיר לא כשר או תומך עם בלוטות' דולק, קרוב למכשיר הכשר, וזה ישלח אליו.
אולי אפשר לשלוח ככה גם למחשב עם בלוטות', אבל מעולם לא ניסיתי...
מקווה שהסברתי ברור, אם יש בעיות או לא מובן, נא לדווח.

תודה רבה
זה נשמע מבצע מרשים למדי...

נתין

משתמש פעיל
האמת שאני לא רוצה לעורר מדון (אני איש שאוהב מאוד אחווה ורעות במיוחד שאני מנהל את העניינים) ומריבות אבל באמת צריך להציב כמה שאלות לוועדת הרבנים לעניינית תקשורת
העסקנים הבכירים שם נהנים להם ממנעמי הטלפונים החכמים ויש להם כל מה שהם צריכים כולל הקלטת שיחות
ולשאר הציבור הם משאירים 'להנות' מטלפונים זולים וגרועים והרוסים שלא יודעים להיות פלאפונים, לא יודעים להקליט, אי אפשר לגבות בהם את אנשי הקשר ובכללי לא שווים שום דבר

מאן דהו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י געפילטע פיש;n4874254:
תודה רבה
זה נשמע מבצע מרשים למדי...

זה רק נשמע,
אחרי שקולטים את הרעיון זה פשוט להחריד...
שווה לנסות!!

דוד יצחק

משתמש פעיל
יש עוד אפשרות בימות המשיח חוץ מהדרך שאתה מכיר להקלטת שיחות והיא יצירת מספר וירטואלי שלך שאליו אתה מפנה את כל השיחות שלך ומשם זה חוזר למספר שלך ותוך כדי הוא גם מקליט באופן אוטומטי [אגב הוא גם מגלה חסויים -עוד מעלה]
בלינק הבא תראה עוד פרטים.
https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=8&t=297
אני מעוניין בזה אבל הטלפון שלי הוא אנגלי ו׳הוד מעלת חברת ימות המשיח בע״מ׳ טוען שקרה שגיאה באימות מספר הטלפון.
מה אפשר לעשות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה