שיפור מראה האתר

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני יסכם לך במשפט אחד את כל המלל.

קוד שמתחבר לליבה של מערכת ה-CMS, ומתבסס על הקוד שלה (קרי: ה-PHP של המערכת) חייב להיות גם הוא ברשיון GPL, להוציא חלקי קוד (HTML,CSS,JS)שעומדים בפני עצמם, ואינם בנויים על הליבה של המערכת.

שורה אחרונה. זה נראה שאתה יכול לשכוח מהרעיון שלך ליצור מאגר של תוספים... מאגר כזה כבר קיים באתר הבית של וורפדרס. תוספי פרימיום לקוחים תשלום על התוספת העיצובית ופונקציונליות שאינה יושבת על הליבה.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1554226:
אני יסכם לך במשפט אחד את כל המלל.

קוד שמתחבר לליבה של מערכת ה-CMS, ומתבסס על הקוד שלה (קרי: ה-PHP של המערכת) חייב להיות גם הוא ברשיון GPL, להוציא חלקי קוד (HTML,CSS,JS)שעומדים בפני עצמם, ואינם בנויים על הליבה של המערכת.

שורה אחרונה. זה נראה שאתה יכול לשכוח מהרעיון שלך ליצור מאגר של תוספים... מאגר כזה כבר קיים באתר הבית של וורפדרס. תוספי פרימיום לקוחים תשלום על התוספת העיצובית ופונקציונליות שאינה יושבת על הליבה.

התחלת נכון אבל המסקנה שלך מוטעית, כל התוספים שנמצאים במאגר של ורדפרס וג'ומלה הם כלולים ב GPL זה התנאי שלהם לפרסום התוסף, מה שלוקחים כסף זה על ההורדה או תמיכה או מנוי באתר שלהם. זה בדוק וכבר התעיפתי מלחזור על זה יותר מידיי פעמים.
בכל מקרה הרעיון של התוספים בתשלום לא יקום בגלל חוסר היענות ולא בגלל בעיה חוקית, אני לא יפרסם לינקים באשכול ציבורי כשהחברה תדאג להחליף אותם אחרי יום.
אם אתה רוצה תפנה אליי באישי ואני ישמח להוכיח לך את כל מה שכתבתי.

mat

------- Magicode -------
איטי מאוד מאוד. 9 שניות לדף. דחוף להחליף שרת. לפני הכל.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יש משהו לא הגיוני בזה שמישהי פונה לעזרה כי היא לא מרוצה מהאתר וכל מה שכותבים לה זה שהאתר לא טוב. אין ענין לציין את המובן מאליו.עדיף לענות על מה שהיא שאלה.

מרים, כתבתי לך באישי וגם פה אוסית, שאני אישית בעד להחליף את הכל למערכת שבנויה טוב.
לתקן שגיאות של אחרים לקוח יותר זמן מאשר לבנות מחדש ומבחינת העלויות אין הבדל.
לדעתי בכל אופן.

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
סליחה על השאלה, אבל יש מצב שאת מספרת לנו כמה שילמת על אתר כזה??

מרים ק

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אין יותר מה לכנס לאתר החברה הורידה אותו....
תודה רבה לכל הפונים באישי ,המייעצים והמגיבים, מי שרוצה לתת הצעת מכיר שיתן באישי או במייל שלי בתחילת הפורום

ושוב תודה רבה לכולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה