שיפור מראה האתר

מרים ק

משתמש צעיר
עימוד ספרים
שלום וברכה

יש לנו חנות ואנו רצינו לבנות אתר, פנינו לאיזה חברה, וזה מה שקיבלנו
http://m-m-sh.co.il/
רציתי להתעניין על מחיר לשיפור וקידום האתר, נכון לעכשיו זה אמור להיות אתר להצגת המוצרים ובהמשך אתר מכירות,
מה יש לכם להציעה בנידון
מייל של ליצירת קשר הוא: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
או הודעה באישי

בתודה מראש

<!-- / message --><!-- sig -->

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
רק לידע יש בעיות צפיה בטבלט לרוחב.

מרים ק

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י 3 פינות;1552257:
רק לידע יש בעיות צפיה בטבלט לרוחב.

אני לא יודעת מה הבעיה אני יודעת שלא קיבלנו שרות כמו שצריך
האתר לא ניראה טוב :(

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עכשיו הוא נראה בסדר, בפעם הראשונה שהסתכלתי אז קיבלתי קוד בלמעלה של הדף והתפריט נתקע באמצע העמוד במקום למעלה.

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
סתם שאלה, באמת שילמת על זה? וכמה :)
סליחה אבל ... אין לזה אפילו צורה זה כמו ספר בלי כריכה או גרוע מכך הדפים מפוזרים ברוח ונראה מה תצליח לקרוא :)
מוצרי סת"ם ולא סתם
השרת שלהם דפוק להפליא..
חובבנים להפליא, לצערי אני לא מומחה בוורדפרס אבל כדי לשקם את זה צריך פינוי בינוי :)
שום דבר שם לא נעשה כמו שצריך!
לדעתי גם הדומיין שבחרתם לא משקף שומדבר ויהיה נורא קשה לקדם בצורה הזו
סליחה על התגובה שלי ...
אגב זה אמור להיות חנות ז"א שיהיה מכירה באתר או שמא רק לציין מחיר ואז הלקוח מתקשר וסוגר עיסקה?

מרים ק

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י yooda230;1552674:
סתם שאלה, באמת שילמת על זה? וכמה :)
סליחה אבל ... אין לזה אפילו צורה זה כמו ספר בלי כריכה או גרוע מכך הדפים מפוזרים ברוח ונראה מה תצליח לקרוא :)
מוצרי סת"ם ולא סתם
השרת שלהם דפוק להפליא..
חובבנים להפליא, לצערי אני לא מומחה בוורדפרס אבל כדי לשקם את זה צריך פינוי בינוי :)
שום דבר שם לא נעשה כמו שצריך!
לדעתי גם הדומיין שבחרתם לא משקף שומדבר ויהיה נורא קשה לקדם בצורה הזו
סליחה על התגובה שלי ...
אגב זה אמור להיות חנות ז"א שיהיה מכירה באתר או שמא רק לציין מחיר ואז הלקוח מתקשר וסוגר עיסקה?

זה בסדר גם אני חשבתי בדיוק כך
ולכן אני פונה אליכם המומחים של פרוג ,תנו לי איצה :rolleyes:

prince

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
המערכות שהאתר מופעל בהם (וורדפרס, ערכת עיצוב אנפולד) מהירות הרבה יותר מהשרת שעליו יושב האתר ולכן הוא מהווה צוואר בקבוק והאתר איטי מאד. (האתר האישי שלי יושב על אותם מערכות והוא מהיר מאד) סביר להניח שצריך להחליף שרת לטפל בבעיות המהירות. לגבי עיצוב ומראה צריך חשיבה מחדש.

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
ראי לא ענית על שאלתי אם את ממש רוצה חנות או שמא רק פירסום מוצרים באתר ורכישה באמצעות יצירת קשר.
יש המון תוספים של חנות אבל מעשית לא יצא לי לעבוד עם אפחד מהם!
בואי תאפייני מעט את האתר שאת רוצה תעלי אתר שנראה כמו מה שיש לך בדמיון נתחיל לחשוב..

מרים ק

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י yooda230;1552882:
ראי לא ענית על שאלתי אם את ממש רוצה חנות או שמא רק פירסום מוצרים באתר ורכישה באמצעות יצירת קשר.
יש המון תוספים של חנות אבל מעשית לא יצא לי לעבוד עם אפחד מהם!
בואי תאפייני מעט את האתר שאת רוצה תעלי אתר שנראה כמו מה שיש לך בדמיון נתחיל לחשוב..

כרגע אנו רוצים רק פרסום מוצרים בהמשך נרצה להפוך את האתר לאתר חנותי

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
טוב אני יהיה טיפה חדה ובלי לפגוע - האתר מזעזע!
א. הוא לא מאופיין כמו שצריך, לא נעשתה פה מחשבה על חווית משתמש כלל.
ב. הגרפיקה מאוד לא עדכנית ומאוד לא מתאימה לאתרי אינטנרט.

אני חושבת שכדאי ממש לעבוד פה מהתחלה, כלומר למצוא תבנית יותר מעניינת ועדכנית (וזה תפקיד של בונה האתר), זה אמור להיות אתר במראה מינימליסטי עם רקע לבן, את הלוגו אולי להתאים שיהיה מתאים יותר לאתרים (להוריד את המילים הקטנות שממילא לא רואים) וכמובן סליידר עדכני יותר, עם טיפה אנימציה.

שימי לב שהגופן לא ממש מתאים לאינטרנט, צריך גופן יותר נקי, צריך פחות מלל, אף אחד לא נעצר לקרוא אותו שהוא ככה..
אבל אפשר להדגיש דברים כמו "בין לקוחותינו" בצורה יותר מושכת כמו שורת גלריה עם לוגואים של הלקוחות..

צריך לחלק את המלל הראשוני בצורה מושכת יותר , עם כותרות כגון - השרותים שלנו - גרפיקה וכו...
לחלק את זה לעמודות וכו....

בקיצור יש כאן הרבה עבודה.... בהצלחה!!
מקווה שעזרתי......זה רק מרפרוף ראשוני...

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בגדול החשיבה של האפיון אמורה להתחיל עם - מה המטרות של האתר?
מי לדעתך הולך להשתמש באתר?
אחרי שתעני לעצמך על התשובות האלו תדעי יותר בברור מה את רוצה והאיזה אתר יכול לענות על הדרישות שלך....

מדוע את לא רוצה להתחיל ישר עם מכירה דרך האתר?

מרים ק

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י DigiTali;1553872:
טוב אני יהיה טיפה חדה ובלי לפגוע - האתר מזעזע!
א. הוא לא מאופיין כמו שצריך, לא נעשתה פה מחשבה על חווית משתמש כלל.
ב. הגרפיקה מאוד לא עדכנית ומאוד לא מתאימה לאתרי אינטנרט.

אני חושבת שכדאי ממש לעבוד פה מהתחלה, כלומר למצוא תבנית יותר מעניינת ועדכנית (וזה תפקיד של בונה האתר), זה אמור להיות אתר במראה מינימליסטי עם רקע לבן, את הלוגו אולי להתאים שיהיה מתאים יותר לאתרים (להוריד את המילים הקטנות שממילא לא רואים) וכמובן סליידר עדכני יותר, עם טיפה אנימציה.

שימי לב שהגופן לא ממש מתאים לאינטרנט, צריך גופן יותר נקי, צריך פחות מלל, אף אחד לא נעצר לקרוא אותו שהוא ככה..
אבל אפשר להדגיש דברים כמו "בין לקוחותינו" בצורה יותר מושכת כמו שורת גלריה עם לוגואים של הלקוחות..

צריך לחלק את המלל הראשוני בצורה מושכת יותר , עם כותרות כגון - השרותים שלנו - גרפיקה וכו...
לחלק את זה לעמודות וכו....

בקיצור יש כאן הרבה עבודה.... בהצלחה!!
מקווה שעזרתי......זה רק מרפרוף ראשוני...

את ממש לא פוגעת ותודה על הערותיך, לא אני בניתי את האתר, החברה שבנתה אותו לקחה את החומר ששלחתי להם (מלל תמונות וכדו'...) דחפו את זה כך ודי לכן אני פונה אליכם לעזרה ויעוץ,:
כיצד משתחררים מחברה זו?
האם כדי להתחיל משהו אחר לגמרי? או אפשר לבנות אתר חדש על מה שקיים?

מרים ק

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י DigiTali;1553886:
בגדול החשיבה של האפיון אמורה להתחיל עם - מה המטרות של האתר?
מי לדעתך הולך להשתמש באתר?
אחרי שתעני לעצמך על התשובות האלו תדעי יותר בברור מה את רוצה והאיזה אתר יכול לענות על הדרישות שלך....

מדוע את לא רוצה להתחיל ישר עם מכירה דרך האתר?

מטרת האתר כרגע לפרסם את החנות,
המשתמשים לקוחות

לגבי אתר מחירות הבנו (מהחברה) שאתר מחירות הוא יקר יותר לכן אנו רוצים להתחיל עם אתר פרסומי ולאחר שניראה שלקוחות מתעניינים ופונים והאתר משרת את המטרה הזו נהפוך אותו לאתר מכירות,
כרגע אנו מבואסים מהשרות, ומחפשים פיתרון

תודה רבה

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה כבר הדהים אותי, עשיתי הצג פרטי דף וגיליתי שאת התבנית הם הורידו בצורה פיראטית ואפילו לא דאגו להסתיר את זה
שורה 43 עד 52
קוד:
<!-- Debugging Info for Theme support:   Theme: Enfold (Share On Theme123.Net) Version: 3.0.2 Installed: enfold AviaFramework Version: 2 AviaBuilder Version: 0.8 ML:256-PU:27-PLA:0 --></pre>
theme123.net זה אתר להורדת תבניות פרימיום בחינם, התבנית הזאת עולה לשימוש לא מסחרי 58 דולר ולשימוש מסחרי 2900 דולר (אני לא האמנתי עד שראיתי)
הנה קישור:
http://themeforest.net/item/enfold-responsive-multipurpose-theme/4519990?ref=Kriesi
בכל מקרה לפני שכולנו פה מזלזלים באתר אז תיקחו בחשבון שמי שייקח את זה עכשיו אז הוא יצטרך לעשות הכל שונה כי הרי אמרנו שזה לא טוב,ויש שמה כמ דברים שכן אהבתי לדוגמא, דף צור קשר, והצורה של הגלריית תמונות (אני מדבר על הדף עצמו ולא על התפריט והסליידר שמעליו) רק נקודה למחשבה.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י 3 פינות;1554156:
זה כבר הדהים אותי, עשיתי הצג פרטי דף וגיליתי שאת התבנית הם הורידו בצורה פיראטית ואפילו לא דאגו להסתיר את זה
PHP:
theme123.net זה אתר להורדת תבניות פרימיום בחינם, התבנית הזאת עולה לשימוש לא מסחרי 58 דולר ולשימוש מסחרי 2900 דולר (אני לא האמנתי עד שראיתי)
הנה קישור:
http://themeforest.net/item/enfold-responsive-multipurpose-theme/4519990?ref=Kriesi
בכל מקרה לפני שכולנו פה מזלזלים באתר אז תיקחו בחשבון שמי שייקח את זה עכשיו אז הוא יצטרך לעשות הכל שונה כי הרי אמרנו שזה לא טוב,ויש שמה כמ דברים שכן אהבתי לדוגמא, דף צור קשר, והצורה של הגלריית תמונות (אני מדבר על הדף עצמו ולא על התפריט והסליידר שמעליו) רק נקודה למחשבה.

שלש פינות,
אני זוכר שהיה לך איזה אשכול שפתחת, וטענת שלפי תנאי הרישיון של המערכות הללו (וורדפרס וכו'), התוספים והתבניות שלהם גם הם מחייבים להיות בקוד פתוח, וברשות הציבור.

אז מה לך כי תלין עליהם?

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1554176:
שלש פינות,
אני זוכר שהיה לך איזה אשכול שפתחת, וטענת שלפי תנאי הרישיון של המערכות הללו (וורדפרס וכו'), התוספים והתבניות שלהם גם הם מחייבים להיות בקוד פתוח, וברשות הציבור.

אז מה לך כי תלין עליהם?
זה נכון אבל נראה לי שבתבניות זה שונה, כי אתה רואה שזה מתומחר בשתי צורות לשימוש מסחרי וללא מסחרי, משא"כ בכל הGPL אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה כל עוד הקוד גלוי.
עדכון: עכשיו מצאתי את זה כתוב באתר של וורדפרס שתבניות בגלל שהם לא משתמשות בPHP של וורדפרס אז לא חייבות להיות GPL
בכתובת הזאת https://wordpress.org/news/2009/07/themes-are-gpl-too/
בסוף
Even though graphics and CSS aren’t required to be GPL legally, the lack thereof is pretty limiting. Can you imagine WordPress without any CSS or javascript? So as before, we will only promote and host things on WordPress.org that are 100% GPL or compatible

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י 3 פינות;1554179:
זה נכון אבל נראה לי שבתבניות זה שונה, כי אתה רואה שזה מתומחר בשתי צורות לשימוש מסחרי וללא מסחרי, משא"כ בכל הGPL אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה כל עוד הקוד גלוי.

אני רואה. ולא מבין את ההבדל.

אגב, גם התוספים מתומחרים ב-2 הצורות הנ"ל. ראה לדוגמא את התוסף הפופולארי Visual Composer.
28 דולר לרישיון לאתר אחד, ו-140$ לרשיון מסחרי.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1554185:
אני רואה. ולא מבין את ההבדל.

אגב, גם התוספים מתומחרים ב-2 הצורות הנ"ל. ראה לדוגמא את התוסף הפופולארי Visual Composer.
28 דולר לרישיון לאתר אחד, ו-140$ לרשיון מסחרי.
בתבניות זה בגלל שהם בנויות רק מCSS וJS ולא קשורות לPHP של הCMS.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י 3 פינות;1554193:
בתבניות זה בגלל שהם בנויות רק מCSS וJS ולא קשורות לPHP של הCMS.

???

איך הגעת למסקנה המפתיעה הזו?

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה