שיעור בנושא לדון לכף זכות לכיתות הנמוכות

ש. מ.

משתמש צעיר
אשמח לשמוע אם יש למישהי מערך שיעור בנושא לדון לכף זכות לכיתות הנמוכות, תודה!

בת צלפחד

משתמש מקצוען
יש לי , אני גרה בביתר ואשמח לתת לך לצלם כשייגמר הסגר כי זה בבית ספר.

אסתי רפפורט

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה!
השאלה איך זה יגיע אלי, כי אני לא גרה בביתר.
תהיה לך דרך לשלוח אותו במייל?

בת צלפחד

משתמש מקצוען
אין לי את זה במחשב.
זה 2 ניילוניות מפוצצות...כותבת לך משהו מהזיכרון...
פתיחה עם חידה - מכלי המטבח
ממנה ניקח
מוסר ולקח.
הבנות מחפשות בחוץ כף גדולה שקישטתי בסרט מתנות או לחילופין - משחקים חם קר בכיתה .
התשובה כף - כף זכות.
אח"כ אני מראה להם ציור או תמונה - מעבירה בין הבנות וכל בת רושמת על דף ורוד מה כל תמונה מסמלת, ואח"כ מגלה להן את התשובה האמיתית. כ"א פרשה משהו אחר.
אח"כ אני מספרת להן מכתבות שפרסמו בעבר בעיתון המודיע ספורים אמתיים, עוצרת בדילמה לדוג' : משהו ראה אברך שכל בוקר לפני התפילה קורה עיתון... נותנת להן לדון אותו לכף זכות ואז מגלה את הסוף של הספור - הוא הסתכל על שמות של חולים להתפלל עליהם וכדו'...
אפשר גם לתת לבנות מסכה משקף , חלק - אדום וחלק צהוב ולבקש למיין עדשים לפי צבע.. כ"א רואה משהו אחר וזה מרתק [ בחלוקה ל-2 קבוצות ]
אפשר להרכיב להן משקפי תלת מימד אחרי שכל ילדה צירה פרח צבעוני וגדול ולראות עם המשקפים ובלעדיהם.
משקפיים ורודות.
אפשר לשיר איתן את השיר " אדרבא תן בלבנו שנראה כ"א מעלת חברינו...."
זה הרעיון ובניילונית יש לי את הכל בהרחבה.

אולי מעניין אותך גם...