שיעול לא יבש = קורונה?

חנהלה1

משתמש פעיל
זקוקה למידע דחוף מבעלי נסיון.
החל משבת כאב לי קצת הגרון, מלבד זאת חשתי בטוב, לא היה חום ולא שום תסמין אחר
כאב הגרון חלף אתמול ואת מקומו תפסו שיעולים [לא יבשים, שיעול שמגיע מגרוי ומלווה בקצת ליחה]
סך הכל אני מרגישה מצוין, רק משתעלת פה ושם.
א. האם עליי להשאר בבית?
ב. האם זה בסדר לשלוח את הילדים ללימודים כרגיל?
ג. והכי מלחיץ, אני בשבוע 40. האם עלי לערוך בדיקת קורונה? לא יקבלו אותי בבית החולים עד שתגיע תוצאה? הצילו

שלוש ארבע ו... אקשן!

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
דבר ראשון תנשמי עמוק--- זה מסוכן יותר מקורונה (הלחץ הזה--- רחמים!)
כשאני לא הרגשתי טוב והשתעלתי התייעצתי עם רופא מומחה לענייני קורונה (ידוע) והוא אמר ששיעול לח (עם לייחה) אינו תסמין של קורונה.
לא ממליצה לשלוח את הילדים , כי גם אני אפילו שהוא אמר לי שזה לא תסמין לא הסתובבתי בחוץ כי שום דבר לא ידוע עם הנגיף הזה.

תמר בר חנין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לפי משרד הבריאות כאב גרון נחשב כתסמין לא נפוץ
אפשר להתייעץ עם רופא

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
לי היה שיעול בעקבות ליחות, ויצאתי חיובי.

יפה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ג. והכי מלחיץ, אני בשבוע 40. האם עלי לערוך בדיקת קורונה? לא יקבלו אותי בבית החולים עד שתגיע תוצאה? הצילו
אל תדאגי, אף אחד לא ישאיר אותך ללדת בחניה...
הכי סביר יעשו לך בדיקת קורונה על המקום, (כמו שעושים בהרבה בתי חולים לכל יולדת!) יש להם תשובות מהירות.
לידה קלה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה