עזרה שיעולים

A F

משתמש מקצוען
צריך קצת זהירות.... ונטולין הנהלציה וכד' צריך מרשם זה לא כמו מי מלח מכשיר אדים ובצל. חלקם מרחיבים את הסימפונות וזה לא אקמול...... רפואה שלימה

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
צריך קצת זהירות.... ונטולין הנהלציה וכד' צריך מרשם זה לא כמו מי מלח מכשיר אדים ובצל. חלקם מרחיבים את הסימפונות וזה לא אקמול...... רפואה שלימה
אינהלציה דיברנו על מי מלח.
אגב, הייתי אצל רופאת הילדים אחרי שבוע של שיעולים כאלו, ו-5 ימים של טיפול כמו שטפלתי.
היא הרימה גבות על הונטולין אבל כשסיימה את הבדיקה היא אמרה לי: "לא שומעת כלום, במידת הצורך, תמשיכי עם הטיפול האמהי שלך..."

• תודה
Reactions: A F

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רופא ראות הסביר לי שכל התקף כזה פוגע בראות.
אם אין צפצופים ואין הצרות של דרכי הנשימה- אין מקום לוונטולין.
לבת שלי, יותר גדולה, אני עושה פעמיים ביום פליקסוטייד- המשאף הכתום, נכון סטרואידים, אבל בשאיפה ההשפעה מקומית והתופעות לוואי הסיסטמיות כמעט ולא קיימות.
וקיבלתי ילדה שישנה לילה בלי להתעורר כמה פעמים להשתעל ולהקיא, היא רגועה גם ביום ולא משתעלת מכל משב רוח ומקיאה כל מה שיש לה בקיבה.
זה למניעה.
אני לא אומרת שתלכי להביא לו פליקסוטייד, אני אומרת שאם הרופא מציע אל תבהלי ותגידי "סטרואידים".
זה רק מרגיע את דרכי הנשימה ומוריד את הדלקת שגורמת לליחה.
והילדה שלי לא שותה חלב כבר מהקיץ, אנהלציות עם מי מלח כל יום, החדר שלהן מסריח מבצל... רק סירופ בצל ודבש לא ניסתי כי אין סיכוי שהיא תסכים לשתות.
זה הפתרון שהתאים לנו.

נערך לאחרונה ב:

A F

משתמש מקצוען
אינהלציה דיברנו על מי מלח.
אגב, הייתי אצל רופאת הילדים אחרי שבוע של שיעולים כאלו, ו-5 ימים של טיפול כמו שטפלתי.
היא הרימה גבות על הונטולין אבל כשסיימה את הבדיקה היא אמרה לי: "לא שומעת כלום, במידת הצורך, תמשיכי עם הטיפול האמהי שלך..."
כאמא כל אחת תעשה כפי הסיעתא דשמיא שלה.... בכללי שמפרסמים " ברשות הרבים" צריך קצת זהירות.... כתבתי כהארה לא ח"ו כהערה רפו"ש

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
1. משחת חימום של פוראוור או שמן רליף
2. מנסיון שלי היו לי ילדים שבכזה התקף רק כדורי בטנזול עזרו באמת

אמא לשלוש...

משתמש פעיל
לאחרונה שמעתי על מכשיר מלח. מפזר בחדר אדי מלח. וזה עושה פעולה כמו האינהלציה רק בלי להלחם עם הילד.. אפשר להשאיר כל הלילה מעל ראשו של התינוק. וזה אמור לנקות את מערכת הנשימה ולייבש ליחה.
כשהייתי בהנקה הורדתי (בתזונה של עצמי) מוצרי חלב למינימום וזה גם שיפר מאוד את המצב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה