שינוי פנים לכרום

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
לאחרונה, בכל פעם שאני מעונינת להתקין תוכנה חדשה, הוא מאפשר לי בתנאי שאצרף אפליקציה שמשנה לי את המראה החיצוני של כרום ולא נעימה בעין
קודם כל, איך אני מבטלת את המראה אחרי ששונה?
ודבר שני, איך אוכל להתקין תוכנה מבלי לקבל את ההתראה הזו?

תודה רבה מאד

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
לאחרונה, בכל פעם שאני מעונינת להתקין תוכנה חדשה, הוא מאפשר לי בתנאי שאצרף אפליקציה שמשנה לי את המראה החיצוני של כרום ולא נעימה בעין
קודם כל, איך אני מבטלת את המראה אחרי ששונה?
ודבר שני, איך אוכל להתקין תוכנה מבלי לקבל את ההתראה הזו?

תודה רבה מאד
אפשר צילומסך של ההודעה הנ"ל ולהבין על איזו תוכנה מדובר?
כמו"כ, האם האנטי וירוס מעודכן?

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אפשר צילומסך של ההודעה הנ"ל ולהבין על איזו תוכנה מדובר?
כמו"כ, האם האנטי וירוס מעודכן?
האנטי וירוס מעודכן
מדובר על תוסף שנקרא:
Search Manager‬
ניסיתי במחשבים שונים, ללא הוספת התוסף הזה - הוא לא נותן להתקין תוכנה
והתוסף משנה את כל פני המסך

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
כל תוכנה שרוצים להתקין, לא משנה מה, דורשת להתקין את התוסף הזה?

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אם את מעוניינת אני יכול לתת לך סקריפט שכנראה יסדר לך את הבעיה, אבל זה יצור קצת שינויים בכרום שלך. [דברים כמו הסטוריה וקבצי קוקיז יימחקו]

קרעפט

משתמש מקצוען
אפשר שהתוסף יותקן ומיד לאחר הורדת התוכנה להסירו
פותחים תפריט כרום בצד שמאל/כלים נוספים/תוספים נפתחת רשימה של כל התוספים מזהים את התוסף ששינה ופשוט מסירים

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אנטי וירוס מעודכן?
כן, מעודכן. זה קורה לי ב2 מחשבים שונים
אם את מעוניינת אני יכול לתת לך סקריפט שכנראה יסדר לך את הבעיה, אבל זה יצור קצת שינויים בכרום שלך. [דברים כמו הסטוריה וקבצי קוקיז יימחקו]
תודה. מעדיפה שלא.

הדבר היחיד שבינתיים מסדר לי את זה:
אפשר שהתוסף יותקן ומיד לאחר הורדת התוכנה להסירו
פותחים תפריט כרום בצד שמאל/כלים נוספים/תוספים נפתחת רשימה של כל התוספים מזהים את התוסף ששינה ופשוט מסירים

בכל פעם אני מבטלת את התוסף הזה.

רק אצלי זה כך?

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כן.

יש נתיב במחשב בשם %userprofile%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data ששם מאוחסן כל מה שקשור להגדרות ותוספים ובעצם כל מה שקשור לגוגל כרום של המשתמש במחשב.

מצוי מאוד שמתקינים תוסף בכרום והוא מוסיף עוד כמה דברים לא רצויים כל כך, מה שצריך לעשות זה לאפס את אותה תיקייה ולהחזיר לתקייה המאופסת החדשה את הקבצים שכן מעניינים אותנו [כגון קובץ הסיסמאות השמורות והלשוניות המועדפות שלנו].

יש גם תוכנות חיצוניות שהרבה פעמים עוזרות לסנן כלים זדוניים מדפדפנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה