אינדיזיין שינוי מרווח לפני אות כלשהו

בול+

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
יש לי קובץ שאני רוצה להקטין את המרווח בין שורות בכל פעם שיש סימון כזה:
דהיינו בפונט מסויים הרווח לפני הסימון הנ"ל הוא מידי גדול.
בנתיים עשיתי כך:
הגדרתי בסגנון פיסקה > גרפ שימצא את התו שלפני הסימון ואת הסימון והגדרתי סגנון תו של מרווח בין אותיות -100
הבעיה היא שזה עובד מצויין אך כשיש לפניו אות עם ניקוד כלשהו הוא מזהה רק את הניקוד
יש למישהו נערוון לכתוב לי גרפ שימצא הכל עד מה - : ואחורה עד אות.... אפי' אם יש 2 ניקוד כמו הדגשה וניקוד...
כמובן רק אם אפשר לכתוב כזה גרפ.....

או שיש פתרונות חלופיות....

תודה ענקית מראש

נערך לאחרונה ב:

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
זה אמור לעבוד לכאו':
קוד:
\w[\x{05B0}-\x{05BD}]{1,2}:

בול+

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
@שיקול דעת
עכשיו אני רואה שהוא לא מחפש אות בלי שום ניקוד למשל אמר. (או כשיש סוגר סוגריים לפני זה)
(השתמשתי עכשיו עם חיפוש רגיל. אך הבאים אחרי שיעתיקו את הקוד יקחו זאת בחשבון.....)

תודה שוב

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
@שיקול דעת
עכשיו אני רואה שהוא לא מחפש אות בלי שום ניקוד למשל אמר. (או כשיש סוגר סוגריים לפני זה)
(השתמשתי עכשיו עם חיפוש רגיל. אך הבאים אחרי שיעתיקו את הקוד יקחו זאת בחשבון.....)

תודה שוב
נכון. הקוד הבא אמור לעשות את העבודה בשלימות:
קוד:
\w[\x{05B0}-\x{05BD}]*:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

לוח מודעות

למעלה