דרוש מידע שינוי המספר ליוצאות בלבד

אני!!!!

משתמש פעיל
האם מישהו מכיר אפשרות להוציא שיחות מהנייד
ושיזוהה אצל מקבל השיחה במספר העסקי (לצורך העינין מדובר ב-1700)

popsi

משתמש פעיל
לא ניתן להציג מספר המתחיל ב1, יופיע 0 בהתחלה ויזוהה כשיחה מחו"ל לא יצליחו לחזור.

אגב, לא מובן מדוע צריך היום מספר 1700, זה יוצא יותר יקר ממספר רגיל, למי שמתקשרים סופק את עלות התקשורת מעבר ל3 וחצי דקות, ולציבור יש היום שיחות ללא הגבלה כך שחיוג ל1700 הוא נטו הוצאה למקבל השיחה.

אני!!!!

משתמש פעיל
אגב, לא מובן מדוע צריך היום מספר 1700, זה יוצא יותר יקר ממספר רגיל, למי שמתקשרים סופק את עלות התקשורת מעבר ל3 וחצי דקות, ולציבור יש היום שיחות ללא הגבלה כך שחיוג ל1700 הוא נטו הוצאה למקבל השיחה.
המספר הוא כבר כמה שנים בעסק אי אפשר עכשיו להחליף זה לא לעניין המספר כבר מופיע בכל האתרים זה חתיכת סיפור לשנות את המספר.

אולי אפשר לנייד אותו לחברה אחרת שיצא יותר זול האם יש לכם מושג אם זה אפשרי?

חיבור*

משתמש מקצוען
נראה לי שהיום התעריך ל1700 זה כמו שיחה למספר נייח רגיל

popsi

משתמש פעיל
המספר הוא כבר כמה שנים בעסק אי אפשר עכשיו להחליף זה לא לעניין המספר כבר מופיע בכל האתרים זה חתיכת סיפור לשנות את המספר.

אולי אפשר לנייד אותו לחברה אחרת שיצא יותר זול האם יש לכם מושג אם זה אפשרי?

זה בדיוק הענין, מלבד בפרסומים המספר מפורסם, ולא ניתן להציגו בעת התקשרות החוצה. לכן בהתקשרות החוצה מציגים מספר אחר נייח תקין שלכם וכך גם בפרסומים הבאים אין סיבה לפרסם 1700 שלא נותן לכם כלום מלבד הוצאות.

לנייד אפשר לכל חברות מפ"א.

נראה לי שהיום התעריך ל1700 זה כמו שיחה למספר נייח רגיל
3.5 דקות ראשונות על חשבון המתקשר והשאר הוא שיחת במימון הנמען (בעל המספר), בחיוג מנייח זה תערייף נייח ובחיוג מנייד זה תעריף של זמן אויר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה