עזרה שינדאנו

מצב
הנושא נעול.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני לא מכיר את הספר 'שינדאו'.
'שינדאנו'
למרבה הפלא, כולם הבינו לאיזה ספר הכוונה... (לפני הרבה שנים למדה אחת מבנותי בסמינר את העובדה המעניינת הבאה: אם תיקח טקסט ותמחק ממנו באופן שיטתי כל מלה שביעית - הקורא הממוצע יוכל לנחש היטב את המלים החסרות. מאז בדקתי זאת הרבה פעמים ונוכחתי באמיתות הדבר. כנראה זה נכון גם אם תחסר אות אחת מתוך מלה בת 7 אותיות...)

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ממליצה בחום. לצעירים וגם למבוגרים.
הספר הוא יצירת אומנות של ממש.
בנוי היטב, מנוסח כהלכה, דמויות מגוונות ולא שיגרתיות. (הייתי רוצה להכיר מקרוב כמה מהן)
יש בו מתח אבל לא גס וקיצי'.
צעירים יהנו מן העלילה והמתח. מבוגרים ימצאו בו רבדים נוספים, ותובנות שוות.
ספר שווה.

אידיליה

משתמש צעיר
ריבון העולמים, מה נזכרתם בזה עכשיו??
אתם יודעים כמה השמצות יש בפורום הזה, בעקיפין או לא??
רק לפני רגע היה פה אשכול על ספריה של אחת הסופרות, ואנשים לא התבישו להשמיץ כפשוטו, למה שם אף אחד לא נזכר לקום ולהגיד "יום כיפור" וכו'...
אנשים ביקשו המלצות לספר, אמרנו להם את האמת, מה אתם רוצים שננשק אותו גם כן???
הכל פוליטי פה...
לא יצא לי לראות השמצות במקום אחר, ואני שמחה שזו פעם ראשונה שלי ומקווה שגם אחרונה.
אני בהלם שבציבור חרדי שמשתדל -גם אם נופל לפעמים- לשמור על כבוד הבריות אנשים נותנים
לעצמם חופשיות בדיבור בצורה כל כך מזלזלת.
זה שזה קרה בעוד פורומים זה מזעזע!!! זה לא אומר שזה בסדר בכלל!!!
וכוונתי להמשיך ולמחות בכל פעם שאני אתקל בתופעה דומה בלנ"ד.
ומה הקשר פוליטיקה???? כיהודיה מאמינה אני רואה צורך להעיר לאנשים שיגלו טיפטיפה רגישות,
מחריד איך היא מתחספסת אחרי שקוראים עוד ועוד פורומים בסגנון כזה.
ועוד בעשי"ת! אנשים!!!!!! התחרפנתם!!!!!

קלסר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני קוראת את האשכול ופשוט, לא מאמינה שיש מישהי/ו שלא נהנה/תה מהספר 'שינדאנו'
זהו ספר שקראתי בשקיקה מכריכה לכריכה
אהבתי את השנינות את השמחת חיים
את החדות בספר מכפר רגוע ושלו עד העצם למתח שמסובב אותך מימין לשמאל משמאל לאחור כל הזמן אין רגע של נחת שם הכל מסתחרר הנה ושוב.
קראתי אותו כמה פעמים אחר כך ותמיד נהניתי למצוא דקויות נוספות

בפרט שכשקראנו אותו היינו כל כך בתחילת הקורונה וראינו איך כל מה שכתוב בספר כתוב גם בעיתון, לא פפספסה דבר. אפילו את הדבר ההזוי- שמים סגורים
איך היא הצליחה לדמיין כל כך טוב מה ייה עוד לפני שזה בכלל קרה?

אם הסופרת מסתובבת כאן- אשמח לדעת אם יצא בקרוב ספר המשך, ככה היה נראה לפי הסוף שלא הושלמו כל החורים
ועוד אשמח לדעת- איך היא 'עלתה' על כל ההזיות הקורונה לפני שהומצאה הקורונה בעצמה. והרי לא יתכן שבשבט זה נכתב ובניסן זה כבר הודפס. הוא נראה ספר מושקע הרבה יותר.

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אוקי, מדי גיריתם כבר...
יש למישהי להשאיל את הספר בבני ברק ליום/יומיים?
יש לי מה לתת לה בעד....

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
שמעתי על הספר הזה המלצות מאד חמות
עדיין לא קראתי אותו.
באיזה גילאים הילדים שלך שקראו אותו? האם הוא מתאים לילדים בני 11, שקוראים ספרי נוער
אבל עברית היא לא שפת אם שלהם?
העברית שלהם ברמה סבירה פלוס ואני רוצה להשיג להם את הספר הזה בפרט שמאד המליצו לי עליו.
תודה :)
הגדולים בני 12.5 ו - 10, תולעי ספרים שקוראים כל דבר אפשרי :)

RACHY

משתמש מקצוען
לכל אלו שנענו לבקשתי וכתבו את חוות דעתם
תודה רבה!!!

שרי ו

משתמש סופר מקצוען
ספר מעולה.
לא קראתי בעצמי, אבל שנים מהבנים שלי בגיל העשרה קראו ונהנו מאד, ויש להם חוש ביקורת מפותח. לכתחילה קניתי כי חפשתי ספר מתח בשבילם, אבל בלי אלימות או שחיתות - ובדבר הזה סמכתי על הסופרת. מבחינת רמה, לא ידעתי למה לצפות, כי זה ספר מתח ראשון שלה, ולפעמים סופרים טובים בז'אנר אחד ומפספסים באחר. לפי התגובות של הבנים הבנתי שהספר ברמה גבוהה. אחד מהם ציין שבניגוד לספרי מתח אחרים, בספר הזה הדמויות בנויות ואמינות.
בנוגע לתגובות פה - תלוי מה נקודת המוצא. אם הספר מיועד לנוער, צריך לבחון אותו מנקודת מבט של נוער.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה