קורונה שימו לב! תתכוננו לחשבונות טלפון מנופחים של אלפי שקלים !!!

הציבור החרדי אינו משתמש במערכות הדיגיטליות ליצירת קשר
אלא רק דרך הטלפון, וזו הדרך היחידה הקיימת ליצור קשר עם הורים בני משפחה ומכרים מחוץ לבית
ובעיקר העיקרים, כל הילדים בבית מתקשרים עם מוריהם במוסדות החינוך רק דרך הטלפונים
באמצעות מערכות מרחב קולי שהקימו כל המוסדות דרכם ניתן להאזין לשיעורים מהמורים.

ברוב החברות הנייח והסלולרי, גם חבילות ללא הגבלה,
יש להם הגבלה מסויימת כ-2500 דקות וכדומה שבחריגה מהם משלמים תעריף יקר.
מה שיצור מצב שבסוף החודש, רבים יקבלו לביתם חשבון של מאות ואלפי שקלים!!!
משום שהטלפונים מהבוקר ועד הערב בשימוש מלא ע"י כל הילדים בבית.
אנשים לא ידעו איך לכסות אותם בחודש זה שבו ההוצאות למעלה מראש לקראת החג ואין הכנסות...

נא ליזום פניות רבות למשרד התקשורת להורות הוראת חירום עד סיום המשבר, לכל החברות הסלולריות שלא לחייב בחריגה מהמכסה של החבילות, או בחריגה ממכסות החבילות ללא הגבלה!

מיילים של משרד התקשורת
ותפנו גם לחכי"ם שלנו בכנסת.

לשכת מנכ"ל משרד התקשורת דואר אלקטרוני: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> פקס: 026240321
פניות ציבור <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
‫<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מזדמנת

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
זוכרת שגם באחת המלחמות האחרונות _לא זוכרת איזו) קיבלו אנשי הדרום חשבונות טלפון מנופחים, כי היו מאזינים לעידכונים חדשות וכו'
היה שיח ציבורי על כך אבל לא נראה לי שיצא מזה משהו בזמנו

• תודה
Reactions: A F

מזדמנת

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
בכל אופן אפשר לנסות לפנות למשרד התקשורת

ayys

משתמש מקצוען
הציבור החרדי אינו משתמש במערכות הדיגיטליות ליצירת קשר
אלא רק דרך הטלפון, וזו הדרך היחידה הקיימת ליצור קשר עם הורים בני משפחה ומכרים מחוץ לבית
ובעיקר העיקרים, כל הילדים בבית מתקשרים עם מוריהם במוסדות החינוך רק דרך הטלפונים
באמצעות מערכות מרחב קולי שהקימו כל המוסדות דרכם ניתן להאזין לשיעורים מהמורים.

ברוב החברות הנייח והסלולרי, גם חבילות ללא הגבלה,
יש להם הגבלה מסויימת כ-2500 דקות וכדומה שבחריגה מהם משלמים תעריף יקר.
מה שיצור מצב שבסוף החודש, רבים יקבלו לביתם חשבון של מאות ואלפי שקלים!!!
משום שהטלפונים מהבוקר ועד הערב בשימוש מלא ע"י כל הילדים בבית.
אנשים לא ידעו איך לכסות אותם בחודש זה שבו ההוצאות למעלה מראש לקראת החג ואין הכנסות...
בדיוק אתמול פניתי למישהו (עסקן מקומי) עם שאילתה בנושא.
אבל לא נראה שיש לו כרגע זמן לנשום.
(פגשתי אותו במעריב והוא הראה לי שהמייל אפילו עוד לא נפתח מרוב טלפונים שמשביתים את האפשרות לעשות משהו אחר).

אבא טוב

משתמש פעיל
פרוש לאמסלם: הרחב את חבילות השיחות הכשרות
יוזמה מבורכת של סגן שר החינוך: בתחילת השבוע יזם סגן השר פרוש תוכנית לימודים ייחודית לילדי החינוך החרדי שמועברת דרך הטלפונים הכשרם. אך התוכנית נתקלה בבעיה שכן לאחרונה הדקות בחבילות הסלולר קוצצו. פרוש פנה לשר התקשורת שיביא לפתרון
תקשורת18.3.2020 | 16:56

99008c42e06fae3b2568.jpg

מרים אלסטר, פלאש 90

לאחר שבתחילת השבוע ארגן סגן שר החינוך מאיר פרוש פלטפורמה מיוחדת של 'כיתות טלפוניות' שפועלות באמצעות טלפונים כשרים, מהלך שנועד להמשיך את שגרת הלימודים במוסדות החרדים למרות הוראת משרד החינוך לסגור את הלימודים - חבילות השיחות שקוצצו הסתיימו וכעת פועל סגן השר להרחיב את חבילות השיחות.

מדובר בתוכנית שהיא שיתוף פעולה עם ארגוני הנוער החרדים שיספקו חומרי עזר ומערכי שיעורים לילדים בבתים דרך בתי הספר, ויחד עם תחנות הרדיו החרדיות שמעבירות שיעורים, הם יכולים להתקשר טלפונים ולהאזין לשיעורים ולתוכן.

היוזמה נתקלה מעט בקשיים כאשר חבילות הסלולר הכשרות קוצצו לאחרונה וירדו מ9,000 דקות שיחה בחודש ל כ- 3,000 בלבד, מה שמביא כשעתיים שיחה ביום וההורים שביקשו שילדיהם יאזינו לשיעורים, נתקלו בקושי.

בעקבות כך, פנה היום (רביעי) סגן שר החינוך פרוש לשר התקשורת דודי אמסלם וביקש ממנו לפעול בעניין כשהוא כותב לו: "מדובר בבקשה הנובעת מהמצב החדש שנוצר בעקבות משבר הקורונה, בו הורים ובעיקר ילדים נאלצים לשהות רוב שעות היום במרחב הביתי, בהעדר לימודים בבתי הספר ועקב הגבלת היציאה לעבודה". פרוש מציג את הבעיה הטכנית בקיצוץ חבילות שיחות ה'ללא הגבלה'.

פרוש ציין כי, "בניגוד לציבור הכללי שמשתמש באמצעים טכנולוגיים שונים המספקים למידה מרחוק ותעסוקת פנאי לילדים הנמצאים בבית, לרוב הילדים החרדים אין אפשרות כזאת, והתקשורת שלהם נעשית באמצעות הטלפונים הכשרים. מוסדות חינוך רבים אכן הבינו את הצורך והחלו להפעיל קווים מיוחדים המעבירים חומר לימודי וחינוכי לילדי המגזר החרדי, אך חבילת הדקות המצומצמת שעומדת לרשות המשפחה בסלולר הכשר אינה מספיקה, ויש מקום להרחיב אותה בעת חירום זו".

פרוש מבקש מהשר אמסלם "להורות לחברות התקשורת להפעיל את קווי הסלולר הכשר ללא הגבלת דקות שיחה וללא ייקור החבילות ללקוחות, לכל הפחות עד שיחלוף מצב החירום ונשוב לשגרה, וזאת על מנת שגם משפחות ברוכות ילדים בציבור החרדי יוכלו ליהנות מתקשורת זמינה יותר שעות ביום".

בחדרי חרדים

מאכער

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי מישהו יעלה כאן מכתב פתוח בקובץ word עם פניה לגורמים הרלוונטיים
ורק נשנה פרטים מזהים כך נוכל להגיע למאות/אלפי פניות למשרדים .
ע"י הפצה המונית במיילים וכדו'

א. החבילות הכשרות מוגבלות במספר הדקות.
ב. הילדים בבית, ובהעדר אופני תקשורת הם מעסיקים עצמם רק במרחבים טלפוניים מה שגורם לחריגה מתנאי החבילה.
ג. עבור דקות מעבר לחבילה התשלום בדרך כלל גבוה.
ד. הדבר יגרום לתשלומים גבוהים במקרה הפחות גרוע, במקרה היותר גרוע זה יגרום שהורים יגבילו את ילדיהם מלדבר בטלפון, ואז מחוסר מעש הם יצאו ויתאספו עם חברים דבר שהכי לא רוצים כעת שיקרה.
ה. על כן בקשתנו להורות לחברות התקשורת עד שתושג שליטה במצב ויחזרו התלמידים ללימודים, שיבטלו את הגבלת מספר הדקות בחבילות הכשרות.

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כדאי לברר כמה דקות יש לכם. לי ברמי לוי בתוכנית של 10 ש"ח יש 7500 דקות (ניתן לראות באתר רמי לוי קשורת את התוכנית המעודכנת עם טלפון ו 4 ספרות אחרונות )
מסתדבר שניתן לבדוק בכל חברה או בחשבונית אחרונה

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כדאי לברר כמה דקות יש לכם. לי ברמי לוי בתוכנית של 10 ש"ח יש 7500 דקות (ניתן לראות באתר רמי לוי קשורת את התוכנית המעודכנת עם טלפון ו 4 ספרות אחרונות )
מסתדבר שניתן לבדוק בכל חברה או בחשבונית אחרונה
ומה נעשה אחרי שנבדוק?
הטלפון נקודת האושר והשפיות של הילדים שלי בימים האחרונים. הם לומדים חברותות, שומעים שיעורים דרכו, משתתפים בשיעורים בשידור חי שהרבה מנהל ומשתעשעים ללא הרף. פשוט אי אפשר להגיד להם לא. שלושה קווים אצלי בבית בשימוש מסיבי, אני רק צריכה לנהל את הלוז מי משתמש מתי, לסדר אזניה/ רמקול/ מרחב שקט לכל אחד. פעילות מבורכת.
מקוה שנצגי הציבור יצליחו לסייע לנו בהגדלת החבילות. זה פשוט חמצן הדבר הזה.

שמש!

משתמש מקצוען
בפרטנר אני מקבלת עדכון כשאני מגיעה ל-75 אחוז
וגם כשאני מגיעה ל-100 אחוז

צביה811

משתמש רשום
בפרטנר אני מקבלת עדכון כשאני מגיעה ל-75 אחוז
וגם כשאני מגיעה ל-100 אחוז
זה לא עוזר לך
כי אם תקבלי את ההודעה הזו מחר או מחרתיים
מה תעשי אז?
תפסיקי להשתמש במרחבים הללו? לא תקיימו שום קשר עם העולם החיצון?

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
איך יודעים בפרטנר בכמה אוחזים?

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
אם אינני טועה, לפי החוק אסור לחייב אלא אם מעדכנים את הלקוח מתי שהוא עובר את המכסה...

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נית ל
ומה נעשה אחרי שנבדוק?
הטלפון נקודת האושר והשפיות של הילדים שלי בימים האחרונים. הם לומדים חברותות, שומעים שיעורים דרכו, משתתפים בשיעורים בשידור חי שהרבה מנהל ומשתעשעים ללא הרף. פשוט אי אפשר להגיד להם לא. שלושה קווים אצלי בבית בשימוש מסיבי, אני רק צריכה לנהל את הלוז מי משתמש מתי, לסדר אזניה/ רמקול/ מרחב שקט לכל אחד. פעילות מבורכת.
מקוה שנצגי הציבור יצליחו לסייע לנו בהגדלת החבילות. זה פשוט חמצן הדבר הזה.
יהיה ניתן לפתוח קו חדש ולסגור אותו אחרי
הכי זול היום ברמי לוי (גם הסים ניתן להשיג יותר זול..) ויש סוכנים בכל איזור .

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בסלקום זה 0.4 לדקה
אבל עד 100 ש''ח
ככה זה אצלי לפחות

חלום צעיר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
יש לי גולן,
נראה לי שיש להם עדיין 9,000 דק'
הכמות הכי גבוהה מכל החברות,
(ככה נראה לי אבל אני אף פעם לא מגיע לרבע מזה, אולי משהו ירצה להחליף איתי קו???;):p)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה