שימו לב אל ה"עויזר" !!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
הוא משקיע בבן שלכם מעל ומעבר
אוהב אותו אהבת נפש, מסייע לו ומקדיש לו מזמנו גם כשהמלמד עסוק וטרוד.
הוא לרוב חווה עם הילדים הרבה יותר מהמלמד, משתובב איתם, רץ לקנות להם ממתקים ומכין להם את הכתה שיהיה להם נעים ללמוד.
הוא מכיר את הבן שלכם לפעמים יותר מהמלמד..
הוא משקיע את נפשו, מרצו, זמנו לרווחת הבן שלכם
אבל.. הוא מקופח.
לרוב רק המלמד מקבל פתקי הערכה/עידוד/תודה שלא לדבר על שלמונים.. בחגים ומתנות.
אז תסתכלו עליו.
מגיע לו!
לפחות כמו המלמד! הוא יודע כמה הוא משקיע, אבל זה יכול ממש לתסכל בנאדם כשלא מעריכים אותו, או כשמפחיתים מערכו.
וכשהוא מקבל כל הזמן פחות - תחשבו איך זה מרגיש.

לא תמיד הורים יודעים את זה.. חשבתי שנכון להביא לתשומת לב ההורים היקרים, וליידע. אם יש כאן בקהל כאלו שיוכלו להעיד מקרוב אתם מוזמנים בחום.

וכשאני כותבת אני לא יכולה שלא להזכר ב"עויזר" מדהים שבתחילת השנה הייתי בטוחה שהוא המלמד בכבודו ובעצמו! וכן. הוא גם קיבל בהתאם.
יש כאלו מופנמים יותר.. לא מגיע להם?!

הנ"ל מדובר גם על סייעות לגננות.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

elibeli

משתמש מקצוען
מסכימה עם כל מילה...
וכמובן כנ"ל גם לגבי הסייעות- תרשמו בפתקים לגננות היקרות/ המקסימות. למירי ודסי בוקר טוב..וכו'
זה מחמם את הלב ונותן הרגשה שמישהו זוכר שיש כאן עוד מישהי..

אני1000

משתמש מקצוען
גם אני מצטרפת להנ"ל
[לא כל ה"עויזרים" באמת כאלה....רק המיוחדים...כי רובם [עד כמה שאני מתמצאת] בתפקיד הזה נטו לפרנסה.. ויש את המיוחדים שעתידם לגדולות, שמתחילים את מקצוע ההוראה במסירות מהתפקיד הזה וככה הם עולים...]

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הוא לרוב חווה עם הילדים הרבה יותר מהמלמד, משתובב איתם, רץ לקנות להם ממתקים ומכין להם את הכתה שיהיה להם נעים ללמוד.
אבל.. הוא מקופח.
אז תסתכלו עליו.
מגיע לו!
לפחות כמו המלמד! הוא יודע כמה הוא משקיע, אבל זה יכול ממש לתסכל בנאדם כשלא מעריכים אותו, או כשמפחיתים מערכו.

לא תמיד הורים יודעים את זה.. חשבתי שנכון להביא לתשומת לב ההורים היקרים, וליידע. אם יש כאן בקהל כאלו שיוכלו להעיד מקרוב אתם מוזמנים בחום.

וכשאני כותבת אני לא יכולה שלא להזכר ב"עויזר" מדהים שבתחילת השנה הייתי בטוחה שהוא המלמד בכבודו ובעצמו! וכן. הוא גם קיבל בהתאם.

נכון מאוד מאוד מאוד.

+ בד"כ גם מצבם הכלכלי אינו מן המשופרים, בהתאם לתנאי השכר הירודים למשרה זו.

לעתים, במשלוח מנות אליו (קצת מוקדם, לא?), ניתן לקיים גם מתנות לאביונים בחדא מחתא.

elibeli

משתמש מקצוען
[לא כל ה"עויזרים" באמת כאלה....רק המיוחדים...כי רובם [עד כמה שאני מתמצאת] בתפקיד הזה נטו לפרנסה.. ויש את המיוחדים שעתידם לגדולות, שמתחילים את מקצוע ההוראה במסירות מהתפקיד הזה וככה הם עולים...]
טוב, כנראה שאנחנו נפלנו על אחד המיוחדים הללו.. (אם לא על המיוחד שבהם)

sariw

משתמש פעיל
גם אנחנו משתדלים לזכור את האלו שבדרך.
השנה שלחנו משלוח מנות גם לנהג ההסעות הקבוע של הבוקר, למזכיר, ולמלמד ולעויזר שלחנו את אותו המשלוח, הם כל כך התרגשו שמישהו זוכר מהם, שזה אולי היה קצת עצוב...
תאמינו לי שלא צריך משהו גדול, היחס הוא זה שמחמם את הלב.
ממליצה לנסות.

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נ.ב. כאן המקום להעיר שבלביבה ושמן-זית-למאור לא יוצאים ידי חובת משלוח מנות "שתי מנות לאיש אחד", וראוי לצרף שמן זית למאכל או סופגנייה.

saralulu

משתמש מקצוען
נכון ביותר!

מכירה משהי שהיתה סיעת וגננת משלימה בגן מסוים, היא השקיעה מאד בילדות באופן אישי והילדות אהבו אותה מאד!, וכשקיבלו משלוחי מנות בערב פורים רק מעט מההורים זכרו אותה, רובם הביאו מתנה יוקרתית לגננת ולגננת של הצהרון והיא כאילו לא היתה בסיפור... היו גם הורים שהשאירו בגן מתנות יקרות רק לגננת ולגננת צהרון. אז מה בגלל שהיא סיעת לא מגיעה לה הערכה???

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכון ביותר!

מכירה משהי שהיתה סיעת וגננת משלימה בגן מסוים, היא השקיעה מאד בילדות באופן אישי והילדות אהבו אותה מאד!, וכשקיבלו משלוחי מנות בערב פורים רק מעט מההורים זכרו אותה, רובם הביאו מתנה יוקרתית לגננת ולגננת של הצהרון והיא כאילו לא היתה בסיפור... היו גם הורים שהשאירו בגן מתנות יקרות רק לגננת ולגננת צהרון. אז מה בגלל שהיא סיעת לא מגיעה לה הערכה???
כל מילה!

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני חולקת
לכולם מגיע יחס
גם אם הם לא מעלפים מרוב מאמץ והשקעה,
ולפעמים הם ביישנים ולא כל כך מראים את עצמם ליד ההורים.

היה לנו לפני כמה שנים מלמד כזה שליד ההורים בקושי פצה את פיו, אבל עם הילדים הוא היה מדהים.
יש כאלו אנשים... כדאי לקחת את זה בחשבון

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
@Tweenset
נזכרתי בפוסט הזה
אחרי שבעקבותיו שלחתי תשומת לב זהה, לכבוד חנוכה-
גם למלמד וגם לעוייזר.

בצהריים מצאתי בתיק של הילד
פתק תודה שהעוייזר כתב בכתב ידו
ונורא התרגשתי,
הכנות צעקה מכל מילה.

אז תודה גם לך,
היית שליחה טובה!

ולכל מי שהסתקרן -
הנה תמונות ממה ששלחתי + קבצים להורדה לשימוש אישי
תהנו :)
https://www.prog.co.il/threads/שיתוף-₪-אי-אפשר-לשלם-במטבעות-₪.404219/

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
@Tweenset
נזכרתי בפוסט הזה
אחרי שבעקבותיו שלחתי תשומת לב זהה, לכבוד חנוכה-
גם למלמד וגם לעוייזר.

בצהריים מצאתי בתיק של הילד
פתק תודה שהעוייזר כתב בכתב ידו
ונורא התרגשתי,
הכנות צעקה מכל מילה.

אז תודה גם לך,
היית שליחה טובה!

ולכל מי שהסתקרן -
הנה תמונות ממה ששלחתי + קבצים להורדה לשימוש אישי
תהנו :)
https://www.prog.co.il/threads/שיתוף-₪-אי-אפשר-לשלם-במטבעות-₪.404219/
וואו מרגשת!
תודה על התזכורת החשובה!

אמיליה

משתמש מקצוען
מסכימה עם כל מה שאתן אומרות
כל שנה אנחנו שולחים משלוח מנות זהה למלמד ולעויזר עם הקדשה חמה ומעריכה
וגם- לא שוכחים את השרת של החיידר שאצלנו הוא יהודי פשוט ויקר , מבוגר שעובד באהבה רבה עם הילדים השובבים ששוברים כל מה שהם יכולים .
קשה לתאר את הדמעות בעיניים שלו כשבעלי מביא לו את המשלוח, הוא כל כך מתרגש. ופעם אמר לבעלי שזה המשלוח היחיד שהוא קבל השנה.
שמחתי שזכרנו וכאבתי בשבילו. מגיע לו, בהחלט. ואין לו דרישות מוגזמות, רק ההרגשה שזוכרים אותך ורואים אותך.

יואב ברק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אבל.. הוא מקופח.
אז תסתכלו עליו.
מגיע לו!

מזכיר לי את זה
https://www.prog.co.il/attachments/עויזר-jpg.381005/

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה