שילוב קובץ html חיצוני

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
האם יש דרך לשלב קובץ htnl חיצוני כמו שאפשר לשלב קובץ css או js חיצוני
כלומר, בניתי עיצוב של כותרת עליונה לאתר שכולל לינקים לכל הקטגוריות באתר (בלוג) ואני רוצה לשלב אותו בכל דף על ידי לינק כדי שאני יוכל לשנות חלק ממנו וזה ישתנה בכל הדפים בבת אחת?

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא הצלחתי להבין, צריך לקחת את הפונקציה שמובאת שם?

devMode

משתמש פעיל
האם יש דרך לשלב קובץ htnl חיצוני כמו שאפשר לשלב קובץ css או js חיצוני
כלומר, בניתי עיצוב של כותרת עליונה לאתר שכולל לינקים לכל הקטגוריות באתר (בלוג) ואני רוצה לשלב אותו בכל דף על ידי לינק כדי שאני יוכל לשנות חלק ממנו וזה ישתנה בכל הדפים בבת אחת?
זה אפשרי לעשות כמו שהציעו לך עם הפונקציה בJS, אבל זו לא הדרך המקובלת והנכונה. הדרך הנכונה היא לעשות את זה בצד שרת, שירנדר את התצוגה.
אתה בעצם רוצה מערכת ניהול תוכן כמו וורדפרס וחברותיה.
מערכות ניהול תוכן לוקחות דף HTML בסיסי שזהה לכל האתר (הוא מכיל גם את הכותרת העליונה כמו בדוגמא שלך), ולכל דף הן מזריקות בצד השרת את התוכן של הדף הספציפי ושולחות אותו לקליינט.

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אתה יכול גם להשתמש באנגולר1

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא הבנתי כל כך מה המטרה, בעיקרון בשביל להכניס דף סטטי לתוך דף שנטען מהשרת, צריך קצת DOM Manipulation, השאלה אם זו המטרה שלך, להכניס תוכן HTML לתוך דף HTML אחר שכבר נטען.

יאיר מן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא הבנתי כל כך מה המטרה, בעיקרון בשביל להכניס דף סטטי לתוך דף שנטען מהשרת, צריך קצת DOM Manipulation, השאלה אם זו המטרה שלך, להכניס תוכן HTML לתוך דף HTML אחר שכבר נטען.
לא לתוך דף שנטען, אני רוצה לבנות אתר עם עשרות דפים, ואני רוצה שהמסגרת (שמכילה את הקישורים לעמוד הבית וכו') תיהיה זהה בכל האתר

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא לתוך דף שנטען, אני רוצה לבנות אתר עם עשרות דפים, ואני רוצה שהמסגרת (שמכילה את הקישורים לעמוד הבית וכו') תיהיה זהה בכל האתר
יש עשרות ספריות javascript עבור בניית אתר מטמפלייט, זה לכאורה מה שאתה מחפש. אתה יוצר טמפלייט שמכיל מסגרת, ו-"שומר מקום" עבור תוכן דינאמי כלשהו שנטען מקובץ.

יש פה את ה-"14 ספריות טמפלייטינג הכי טובות", תבחר אחת מהן שמתאימה לצרכים שלך.
https://colorlib.com/wp/top-templating-engines-for-javascript/

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני רואה גם שבאתר ההוא מביאים את האתר הזה:
http://tryhandlebarsjs.com/

שאתה יכול לבדוק שם את 2 הספריות הראשונות שם לטמפלייטים.

האתר לא נבדק עדין בנטפרי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה