שילוב צבעים ביח"ד

היוש

משתמש מקצוען
שבוע טוב
מצרפת תמונה של הסלון /מטבח שיש ליחידה,
מה שקיים כרגע זה ארונות מטבח בצבע בז' בסיומת לאפטו, שיש אפור עם נימים מט, וברזים ניקל מוברש.
כמה שאלות
1. האם מתאים לשים בין הארונות קרמיקה מבריקה?
2. מחפשת צבע שישלוט ושתהיה התאמה בין השולחן והכסאות, הספה והמטבח. על איזה שילוב צבעים, אבל שלא יכבידו על השטח.
3. בשטח הקטן הזה, יש לי שלוש נקודות תאורה על התקרה האם להשתמש בכולן או רק בשתיים מהן, ואיזה תאורה לשלב שם. רק מציינת צריכה תאורה צמודת תקרה, הגובה שם נמוך.
תודה רבה רבה
Screenshot_20200809-001806_WPS Office.jpg

דירה מושלמת

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
1. את צריכה קודם למצוא את סגנון העיצוב שאת רוצה ורק אח"כ להתאים צבעים.
2. צבעים זה עולם שלם! א"א להחליט על צבע ופשוט לשים אותו..
--יש אחוזים נכונים בצבע
--התאמת צבע לחומרים. ובעיקר סלון. אם רוצים נטרלי אבל כן צבע.אז זה הרבה יותר מורכב. כי היכן יהיה הצבע? כרית-קיר-ואזה. אולי תאורה תעשה את העבודה כגוון
לפי דעתי זה סטיילינג לסלון. או שאולי יחכימו אותך כאן יותר..

היוש

משתמש מקצוען
1. את צריכה קודם למצוא את סגנון העיצוב שאת רוצה ורק אח"כ להתאים צבעים.
2. צבעים זה עולם שלם! א"א להחליט על צבע ופשוט לשים אותו..
--יש אחוזים נכונים בצבע
--התאמת צבע לחומרים. ובעיקר סלון. אם רוצים נטרלי אבל כן צבע.אז זה הרבה יותר מורכב. כי היכן יהיה הצבע? כרית-קיר-ואזה. אולי תאורה תעשה את העבודה כגוון
לפי דעתי זה סטיילינג לסלון. או שאולי יחכימו אותך כאן יותר..

תודה על התשובה.
1. הצבעים הקיימים שם זה בז לאפטו ושיש אפור מט, השאלה שלי עם מתאים קרמיקה לחיפוי קיר בין הארונות שתהיה מבריקה, או שלא מתאים בכלללל
2. זה בעיקר השאלה שלי, הייתי לוקחת הום סטלייניג, מה נעשה לא נשאר תקציב:(
לכן שואלת כאן, כבר נעזרתי פה רבות במהלך הבניה והשיפוצים, החלוקת ידע מהמומחים בתחום שיש כאן, היא לא ברורה מאליה בכלל ומעריכה את זה מאד.
בכל אופן אולי יש יש אפשרות להכוונה כלשהי, או אולי לינק/חנויות שאפשר לקבל מהן השראה.
דברים פשוטים ולא יקרים שעושים את החלל 'וואו'
תודה רבה רבה

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי תעלי תמונה של הקיים כרגע
נוכל יותר למקד אותך
על קצה המזלג אענה לך ...
בז ואפור נחשבים לצבעים "ניטרליים" בעיקרון כמובן שתלוי בעוצמה שלהם והכמות וכו
מצד שני הם לא תמיד מתחברים ביחד כך שצריך לדעת לשלב אותם בחכמה ויתכן וכדאי להסיף צבע שלישי עצמתי עם נוכחות חזקה יותר שישלים אותם ויחבר את הכל או לתת באחד מהם גוון חזק יותר ונוכח

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
על יחידת דיור להשכרה הייתי הולכת על צבעים ניטרלים יותר ולא מכניסה את הטעם האישי שלי.
היא צריכה להיות אוניברסלית ומתאימה לכולם.

עיצוב קונקט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על התשובה.
1. הצבעים הקיימים שם זה בז לאפטו ושיש אפור מט, השאלה שלי עם מתאים קרמיקה לחיפוי קיר בין הארונות שתהיה מבריקה, או שלא מתאים בכלללל
2. זה בעיקר השאלה שלי, הייתי לוקחת הום סטלייניג, מה נעשה לא נשאר תקציב:(
לכן שואלת כאן, כבר נעזרתי פה רבות במהלך הבניה והשיפוצים, החלוקת ידע מהמומחים בתחום שיש כאן, היא לא ברורה מאליה בכלל ומעריכה את זה מאד.
בכל אופן אולי יש יש אפשרות להכוונה כלשהי, או אולי לינק/חנויות שאפשר לקבל מהן השראה.
דברים פשוטים ולא יקרים שעושים את החלל 'וואו'
תודה רבה רבה
1. נראה שלא יתאים שם פורמיקה מבריקה. העצוב מודרני פשוט.
2. תקציב לסטיילינג את לא צריכה! שעת יעוץ של סטאג'ריות עולה בין 150- ל-200 ש"ח לשעה. תקבלי בשעה:
סגנון עיצוב
סקלת צבעים מתאימה
חומרים נכונים
ובעיקר תשמעי שאפשר באותו תקציב שחשבת להשקיע יופי גבוה. ותוכלי לעלות את ערך הדירה בעוד כמה מאות שקלים.
3. דברים שעושים אוההו:
-- אפקט מעניין על קיר מרכזי
-- גופי תאורה עדכניים ולא יקרים
-- התאמת אריחי קרמיקה בצורה מעניינת בקירות
-- עציץ נחמד תואם תמונה במטבח/סלון/חדר שינה (איקאה )
-- צביעה נכונה שיכולה לגרום לחלל להראות גדול יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה