שיטת הרב מצליח לשיווק עצמי זריז, חכם, יעיל, ממוקד - וכל זה במחיר מיוחד לאברכים!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
כשהייתי צעיר, העולם היה מקום אומלל. קודר. כולם חיכו שאפשל. שיהיה לי רע, חס וחלילה.

זוכר איך הסנדלר חייך אליי; הוי, געציל. מה שלומך. הפסק לבכות. כנס כנס. אתקן לך את הנעל בקלות. התשלום במזומן.
כמה פעמים הייתי מגיע אל רופא השיניים, שהיה מקבל אותי בפנים חתומות. הקליניקה פתוחה, שכב על הכיסא, אעשה לך סתימה וחצי. אחר כך תשלם אצל המזכירה.
הרופא המשפחתי היה סופק כפיים באכפתיות מעושה. געציל!!!! הלב שלך מתרגש ולכן אתה סובל מהזעת יתר. יש לנו פה כדורים מצויינים, קזחיים. התשלום באשראי.
וכך, באווירה קשה זו - העברתי את מיטב שנותיי.

בכל מקום שבו הלכתי, חייתי וגרתי - הייתי מוקף סביבי בהמוני נותני שירותים, כולם רוצים שאכשל. שלא אצליח. כולם מקווים שבזכותי תהיה להם פרנסה.
זה רוצה שיהיו לי חורים בשיניים, זה רוצה שיהיו לי חורים בבגדים, זה רוצה שאזדקק לייעוץ משפטי, וזה רוצה שאתקוטט עם אשתי כדי שיוכל להעניק לי ייעוץ נישואין טוב במחיר מחירון.

אבל מכולם, הייתה רק נקודת אור. אחת. אמנם לא גדולה, אבל קבועה.
איש אחד ויחיד שרצה שאצליח, בכל ליבו הוא התפלל למעני. אוהב, רוצה שחיי ישתפרו.
הגנב השכונתי.

הוא היה היחיד שבאמת שמח מכל הלב בהצלחתי, בהצלחת שכניי.
שמח בשבילם כשקנו טוסטר חדש.
רקד כשקנו לגברת שרשרת חדשה זוהרת.
עף על גלי אושר כאשר רכשתי מערכת שמע חדשה עם תשע סאב וופרים.
הוא היה האיש שלא הצליח לישון מרוב שמחה כשראה איך אני מחנה את המרצדס הנוצצת הבוהקת שלי בחניה.

אבל פתאום יש שינויים בחיי, ואני לא עומד בהם.
העולם הפך להיות מקום מתעתע.
כי פתאום, בתקופה האחרונה, הגנב החביב כבר לא לבד.
פתאום כולם רוצים שאצליח!
בועז בן צור מקורס המכירות של אמזון;
הרב ברוך טיגר מנכ"ל מסילות לחינוך וישווק עצמי,
מרדכי דוד סלנסקי, ממציא שיטת מרדכי דוד סלנסקי.
שלמה אהרן כהנביץ', הנואם הידוע שהפך באחרונה לחברה בע"מ.
מכל עבר אני מוקף בפרסומים הקוראים לי להירשם לקורס קצרצר ומהיר שיהפוך אותי למכונה משומנת של רווחים. למשפך מזומנים. לאיש שעומד ביעדים של עצמו. אחד שמרוויח בכל חודש טריליון שקל, וכל זה בלי לקום מהכורסא.

כולם רוצים שיהיה לי טוב יותר.
כולם מאמינים בי.
רק תרשם לקורס, געציל.
נעשה לך גם בעשרה תשלומים.

העולם מבלבל אותי.

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כל כך גלנטי שאי אפשר להגיב,
כאילו מה,
מזדהה? ברור.
מכירה? אלא מה.
נכון מאד? ממתי נ. גלנט כותב משהו לא נכון?
משעשע? גם.
ציני? להחריד.
אז מה להגיב?
טוב, אני לא אגיב כלום.
אשאיר הודעה ריקה.
(אגב, הקטע מיוחד, חזק ועוצמתי!)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה