שידור הבכורה ב13:00 בעזרת ה' הקלידן אא דויטש & דור אסרף מגישים מחרוזת פסח 2020

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יפה ומושקע
לטעמי חבל שהעיבוד הכללי בסגנון של חתונה רגילה מידי ולא מדגיש את הייחודיות.

- דוד -

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
חליל צד
הסאונד של pax 4
לפני הכול, ביצוע מטורף סדרות אקורדים גיטרות ופסנתרים מהירים חסרי מתחרים, בקיצור כמו שאמר מי שאמר -"אבי דרור". אבל, אחרי הביצוע עצמו שהיה מושלם, יש לי כמה הערות מבחינת החומר, ולדוגמא החליל הסאונד אולי בבסיס טוב, אבל הריוורב מוגזם והרס לי את האקוסטיות של הפלייליסט והזכיר לי שזה אדם אחד שיושב על כלי חשמלי. וכן הסנרים קצת אורגניים מדי וחסר קצת טאצ' ואקראיות (מסתמא אתה מבין למה אני מתכוון). ולגבי הגיטרה, יש לך בPA4 סאונדים הרבה יותר טובים שההתפרעויות שלך היו נשמעות הרבה יותר עשירות אם הייתי משתמש בהם. ולפרפקציוניסט כמוך מוזר שאין עדיין דגימות משובחות. אבל אולי תקבל אותן מעדי כפרס לזוכה בקלידנים...

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לפני הכול, ביצוע מטורף סדרות אקורדים גיטרות ופסנתרים מהירים חסרי מתחרים, בקיצור כמו שאמר מי שאמר -"אבי דרור". אבל, אחרי הביצוע עצמו שהיה מושלם, יש לי כמה הערות מבחינת החומר, ולדוגמא החליל הסאונד אולי בבסיס טוב, אבל הריוורב מוגזם והרס לי את האקוסטיות של הפלייליסט והזכיר לי שזה אדם אחד שיושב על כלי חשמלי. וכן הסנרים קצת אורגניים מדי וחסר קצת טאצ' ואקראיות (מסתמא אתה מבין למה אני מתכוון). ולגבי הגיטרה, יש לך בPA4 סאונדים הרבה יותר טובים שההתפרעויות שלך היו נשמעות הרבה יותר עשירות אם הייתי משתמש בהם. ולפרפקציוניסט כמוך מוזר שאין עדיין דגימות משובחות. אבל אולי תקבל אותן מעדי כפרס לזוכה בקלידנים...
הכל נכתב לך משמאל לימין נא לתקן

your mosic pro

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נגינה פצצה.. שיתוף פעולה מושלם.. יש כאן כוכב עולה...
בעזרת ה' אחרי הקלידנים תנגן עם סט של עדי ועם עוד כמה פינוקים שיגרמו לביצועים שלך לגרור רק תרועות
ללא שום הערות "קטנות".
לי אין שום הערות חוץ מהערה אחת גדולה מאוד על הגרפיקה
יכולת לגייס איזה גרפיקאי בינוני ולהביא עטיפה פצצה שתשקף את מה ששומעים...
בהצלחה מחכים לראות אותך על במות גדולות ועל עטיפות דיסקים רבות בעוד כמה שנים.....

שי יצחק

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
ווואאאהווווווווווווווווווווו
מטורףףףףף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה