שיברון ברגל

אתי ספגטי

משתמש רשום
הי,לפני כחודש נקעתי את הקרסול עם שברון קטן בעצם בשבועיים הראשונים היתה לי החלמה מהירה עד שממש הצלחתי לדרוך על הרגל אבל מאז יש עצירה אני לא מסוגלת ללכת יותר מדקה ברצף כי יש לי כאבים חזקים ואני ממש חוששת שאני לא יוכל ללכת נורמלי יותר כי כבר שברתי שלוש פעמים באותו מקום ותמיד זה החלים לי מהר. אשמח מאוד לתגובותיכם

112123

משתמש מקצוען
הי,לפני כחודש נקעתי את הקרסול עם שברון קטן בעצם בשבועיים הראשונים היתה לי החלמה מהירה עד שממש הצלחתי לדרוך על הרגל אבל מאז יש עצירה אני לא מסוגלת ללכת יותר מדקה ברצף כי יש לי כאבים חזקים ואני ממש חוששת שאני לא יוכל ללכת נורמלי יותר כי כבר שברתי שלוש פעמים באותו מקום ותמיד זה החלים לי מהר. אשמח מאוד לתגובותיכם
למה בפורום תכנון ובניה?
רוצה לבנות גבס לבד?

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה שקרה בפעמים קודמות לא מלמד על הפעם הזאת.
אני מכירה מקרים דומים שסחבו שבועיים שלוש ולבסוף היו חייבים גבס.

בנוסף,
אם זה קרה לך כבר מספר פעמים מסתבר שיש לך גיד חלש ברגל, מה שגורם לנקעים חוזרים ואפילו לשברים קטנים. חשוב ללכת לאחר האיחוי לפיזיותרפיה כדי לחזק את המקום כדי שהמקרה לא יחזור.

מה שאני

משתמש מקצוען
אם עדיין רלוונטי לי אמר רופא בעבר שודאי שמקום שהיה בו שבר בעבר הוא יותר רגיש וכל מכה עלולה יותר להזיק לו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה