עזרה שיבוש בטקסט בוורד (טקסט מוסתר)

ELADAX

משתמש צעיר
עימוד ספרים
קובץ בוורד שנראה תקין, אבל מתי שאני מראה תווים נסתרים הקובץ משובש, מה זה המספר 111111 הזה? ועוד שהטקסט משתנה?
נפק"מ שאני מעביר את הטקסט לאינדיזין הוא מציג לי אותו כמו בתמונה השנייה והכל יוצא משובש. למה זה קורה?

קבצים מצורפים

• מה זה.png
    מה זה.png
    KB 264.9 · צפיות: 27

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הייתי קצת משנה את הניקוד...
"למידה" - עם י' ובלי דגש באות ד'.
"בקול" - ללא דגש באות ק'.
"הלמידה בחשק" - ללא דגש באות ב'.
"ובריתחא דאוריתא" - ללא דגש באות ד'.
"ובתזוזת האש" - האות ו' (הראשונה) בשורוק, וללא דגש באות ב'.
"אשתו של ר"מ" - עם דגש באות ת'.
"אשה גדולה" - יש דגש באות ש'?
"לאותו תלמיד" - ללא דגש באות ת'.
"ותשכח" - ללא דגש באות כ'.

ישורון קובי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
פשוט מאוד יש לכם טקסט מוסתר במסמך.
בוחרים את כל הטקסט במסמך (Ctrl-A), ולוחצים על החץ הקטן בפינה השמאלית של "גופן".
1654065886239.png

ואז אפשר לראות שבהגדרות הגופן, בטקסט מוסתר, מסומנת מעין קוביה - זאת אומרת שחלק מהטקסט מוסתר וחלק גלוי.
1654065806007.png

על מנת להפוך את כל הטקסט לגלוי, מסמנים את האופציה של מוסתר באופן שהיא תהיה ריקה:
1654065998542.png

לחלופין, אם אתם יודעים שכל הטקסט המוסתר במסמך מיועד למחיקה, פשוט תעשו חיפוש והחלפה. ובחלק של העיצוב בחיפוש, תגדירו לחפש טקסט מוסתר. (אבל זה חייב להיות במצב של "הצג הכל").

ELADAX

משתמש צעיר
עימוד ספרים
פשוט מאוד יש לכם טקסט מוסתר במסמך.
בוחרים את כל הטקסט במסמך (Ctrl-A), ולוחצים על החץ הקטן בפינה השמאלית של "גופן".
צפה בקובץ המצורף 1130267
ואז אפשר לראות שבהגדרות הגופן, בטקסט מוסתר, מסומנת מעין קוביה - זאת אומרת שחלק מהטקסט מוסתר וחלק גלוי.
צפה בקובץ המצורף 1130265
על מנת להפוך את כל הטקסט לגלוי, מסמנים את האופציה של מוסתר באופן שהיא תהיה ריקה:
צפה בקובץ המצורף 1130268
לחלופין, אם אתם יודעים שכל הטקסט המוסתר במסמך מיועד למחיקה, פשוט תעשו חיפוש והחלפה. ובחלק של העיצוב בחיפוש, תגדירו לחפש טקסט מוסתר. (אבל זה חייב להיות במצב של "הצג הכל").
איך דבר כזה קורה? מאיפה הטקסט המשובש הזה מגיע?

ישורון קובי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
דבר כזה כמובן לא "קורה" סתם.
מישהו החיל על הטקסט הזה הגדרה של טקסט מוסתר.

לדוגמא: זה יכול להיות כחלק מתהליך עבודה של המחבר או העורך, שעשה לעצמו איזה שהוא סגנון מהיר שמוגדר בו להסתיר את הטקסט ושימש אותו להערות לעצמו, או לנוסח חלופי, ואחר כך נשכח הדבר.

לרוב אנחנו לא יודעים בדיוק את כל הגלגולים שהטקסט עבר עד שהוא הגיע אלינו, לכן מהניסיון... לפעמים מגיעים דברים מאוד מוזרים. וכבר מפסיקים לשאול "איך זה קרה?" :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה