שיאומי GPS הכשר מרוצים??

גלובוס

משתמש מקצוען
זה ממש דחוף ואני ישמח לתשובה ברורה, בעזרתכם האדיבה...
איזה פלאפון לקנות?????
כול הפלאפונים לא משהו אז מה הכי טוב מהמבחר הקיים?

פרידא

משתמש מקצוען
- הוא נדלק לי לבד , באמצע שבת מידי פעם, הבאג הזה לבד עוד איכשהו
שים לב, למעלה משהו כתב שאחת מהתכונות של המכשיר הוא-
אפשר לתזמן הדלקה וכיבוי אוטומטיים , ליום שישי ומוצ"ש לדוגמא. או לתזמן פרופילים לשעות שונות.
כנראה שזה מה שקרה למכשיר שלך, משהו תזמן לך פתיחה לשבת.

שם עט

משתמש פעיל
יש לי את השיאומי הפשוט יותר QF9 (זה יבוא מקביל -היבואן של שיאומי לא מתקן אותם), בטריה חזקה וכך גם עוצמת השמע, אבל המכשיר טיפש לחלוטין, פעולות פשוטות מצריכות כמה לחיצות, זר לא יבין זאת.
חיפשת שם בספר טלפונים וחייגת אליו, כשתרצה להגיע שוב לספר טלפונים הוא עדיין נמצא שם, באותו איש קשר, ולא עוזרת לחיצה על האנד, הוא פשוט שם, צריך לחזור לשורת הכתיבה למחוק את השם שחיפשת, ואז לחפש שוב.
דוגמה נוספת, נכנסים ליומן שיחות להתקשר למספר שהתקשרת לפני כמה דקות, אבל הוא לא בראש הרשימה כי כבר נעשו עוד שיחות, אז צריך לרדת עם המקש אליו, אבל לפעמים הוא לא נותן, הכפתור לא נותן לרדת, קודם תעלה למעלה ברשימה, זאת אומרת תלחץ על החץ העליון שמשחרר את הנעילה המוזרה הזאת ורק אז החץ התחתון יעבוד.
דוגמה אחרונה, חיפשת ביומן השיחות שיחה שעשית לפני כמה ימים, ירדת איזה מאה מספרים, טוב נו, חמישים, חייגת נענית ונושעת, עכשיו אתה רוצה לחזור לשיחה האחת לפני אחרונה, לעדכן שנענית ונושעת, אבל הוא תקוע ביומן השיחות על השיחה ההיא מלפני שבוע, וכך אתה צריך לרוץ בחזרה את כל השיחות עד למעלה - אין כפתור אנד שמאפס את הפעולות.
עוד דוגמה - אחרונה ודי ודי , שאני נזכר, אני כבר בטרנס של כתיבה, אז הנה, שעון מעורר, אין אפשרות לכתוב מספרים אלא לדפדף שעה שעה או דקה דקה, וזה לא רץ בלחיצה ארוכה, אלא רק אחד אחד, ממש אנטישמים הסינים האלו, זה בכוונה.
מקווה שהייתי ברור, סך הכל זה היה טוב בשבילי שחרור לחץ ועצבים שיש לי מהמכשיר ((-:)

פרידא

משתמש מקצוען
יש לך קישור להתכתבות על זה כי אני לא מוצא....
תודה!

ויש עוד....

שירני

משתמש רשום
קניתי את השיומי ואני מרגישה שהוא ממש איטי.
על כל לחצן שאני לוחצת לא מגיב מייד.

גם המקשים מעצבנים, קרה לי מספר פעמים שאני לוחצת לנתק את השיחה ובפועל הוא לא ניתק, כאילו לא קלט את הלחיצה שלי.

חוץ מזה הוא גם מתחמם לי מאד במהלך שיחה.

אשמח לשמוע אם גם אצלכם זה ככה.

ואוו

משתמש רשום
אני לא יודע מה אתם מדברים, כנראה שזה בגלל שיש כמה גירסאות בשוק, אני קניתי את השיאומי ומרוצה ממנו עד הגג, - קליטה טובה, מהיר, איכותי, שמע טוב,פונקציות מדהימות, ואפשרות להרבה תוספות, וכו' וכו', ממליץ בחום.....

רבקה ברזל

משתמש פעיל
אני לא יודע מה אתם מדברים, כנראה שזה בגלל שיש כמה גירסאות בשוק, אני קניתי את השיאומי ומרוצה ממנו עד הגג, - קליטה טובה, מהיר, איכותי, שמע טוב,פונקציות מדהימות, ואפשרות להרבה תוספות, וכו' וכו', ממליץ בחום.....
מתי קנית אותו?

ואוו

משתמש רשום
לפני מספר שבועות (דרך אגב זה עלה לי רק 400 עם gps וכל מה שרוצים)

רבקה ברזל

משתמש פעיל
זהו, עכשיו יש בשוק המכשירים עם הגירסאות החדשות בלבד, וב''ה שאין תקלות,
אני קניתי בחורף וצריכה לשדרג עכשיו לגירסה חדשה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה