שיאומי GPS הכשר מרוצים??

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
זהו, עכשיו יש בשוק המכשירים עם הגירסאות החדשות בלבד, וב''ה שאין תקלות,
אני קניתי בחורף וצריכה לשדרג עכשיו לגירסה חדשה.
יצא גרסה חדשה ??
בלי הבאגים שהיו קודם ?

רו"ח

משתמש רשום
@ואוו
דיברתי עם הבחור מירושלים.
האם יצא לך להפעיל GPS או וויז במכשיר שלך?
הבנתי ממנו שלא בכל המכשירים זה עובד...
תודה

אחוזה בהר

משתמש מקצוען
שיאומי GPS
הוא כשר במאה אחוז?
שמעתי שמועה
שהGPS עובד רק עם סים לא כשר
זה נכון?
בבקשה לענות רק מידיעה

נ.פ.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שיאומי GPS
הוא כשר במאה אחוז?
שמעתי שמועה
שהGPS עובד רק עם סים לא כשר
זה נכון?
בבקשה לענות רק מידיעה
לי יש אותו כמה חודשים.
פלאפון כשר לחלוטין!!!!!
אין מצלמה, נגן- כלום. גם אם מכניסים לכרטיס זיכרון זה לא נגן.
יש לי אחד נוסף של היבואן הלא רשמי- שם יש אפשרות לחבר ישירות למחשב ואז אפשר להעתיק שירים. אך עדיין זה לא נגן כי באוזניות לא שומעים- רק בחוץ. אפשר להגדיר את השירים שמכניסים בתור רינטגון.
ניסיתי להכניס מהמחשב סרטים- זה לא עובד בשום אופן!!!!
הGPS עובד בסים כשר של רמי לוי. אחלה!!

נ.פ.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
- יש נעילה לטלפון באמצעות קוד או כוכבית, אבל מה שהכי אהבתי זה שגם כשלא מוגדרת נעילה לא כל המקשים משחררים אותה, הספרות והמקש של השיחה לא פותחים נעילה. כך שבכל מקרה הטלפון לא יתקשר בטעות.

- אין טיימר, שעון עצר, מחשבון הלוואות וממיר, טוב, לא ממש הרגשתי בחסרונם, אבל הם לא קיימים .

-
איך נועלים עם קוד?? אני רואה שם רק נעילת סים.

ולגבי הטיימר, שעון עצר וכו'- לי בפלאפון יש, בתחילה גם לא ראיתי אך זה נמצא בתוך התוית של ההתראה- צריך לעבור שם עם החיצים כמו שעוברים ביומן שיחות לשיחות שלא נענו וכו'....

כוכב ירושלמי

משתמש חדש
ראיי שמישהו פרסם א המספר שלי 0533110845 עכשיו בקרוב יש גירסה חדשה הרבה יותר טובה ממה שהיה לי
מה שכתבו שלא עובד GPS יש לי כמה סיבות למה אני לא שם אותן 1 זכיות יוצרים מחשש לתביעות כבר יש כאלו שקבלו התראה של 50000 2 הוא עובד מאוד איטי ולפעמים צריך לאפס אותו עד שיעבוד עוד פעם וגם קורה שהוא לא עובד לפעמים לכן אין לי כח להתעסק אם זה וגם שהוא גורם שהמכשיר יהיה יותר איטי ולא מומלץ

sunnn

משתמש פעיל
רק אצלי התאריך העברי במסך התחלף לאותיות אנגליות?
כלומר במקום יב תשרי
כתוב לי 12 tishri

D

Deleted member 64624

אורח
איך בדיוק מכניסים את הסים למכשיר???
הסים מיקרו הרגיל לא נכנס?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

nanit

משתמש חדש
מאוד מאוכזב מהמכשיר.
כל הבאגים המוזכרים לעיל נכונים, ולא מספיק שהמכשיר כל כך טיפש, [כל פעולה מצריכה הרבה לחיצות]
אחרי שימוש של 3-4 חודשים נהיה לי איטי במיוחד. פשוט תגובה של 5 שניות בערך לכל לחיצה. פשוט סיוט. כרגע המאמצים לתקן במסגרת האחריות עלו בתוהו. לא ממליץ לגעת בו אפילו עם מקל.

קלרנית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יש לי של היבואן רשמי ואין לי שום בעיה איתו.
הוא מצויין, אין לו שום באגים, מהיר, קליטה טובה, סאונד הכי טוב שיש, סינון רעשים הכי טוב שיש, וכו'
חוץ מדבר אחד שהמכשיר די מתחמם בשימוש ממושך.
ושלהכניס את הספרה אפס באמצע כתיבת אותיות, זה תהליך קצת מסובך.

A052

משתמש סופר מקצוען
אאל"ט כשהוא יצא (הכשר המקורי) באמת פורסם שהוא עם GPS.

תוודאו שזה אכן זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה