שחזור קובץ וורד שהוחלף בקובץ אחר

מחשבים ותוכנות > תוכן מקצועי

אנשים, היזהרו! מנסים לגנוב לכם פרטים!
הפעם התחזו לקופת החולים וניסו לגנוב פרטים.....
חממה מקוונת לפרילנסרים חרדים:
מתחם החדשנות החרדי ביזמקס בשיתוף הסטארטאפ 'אלמנטור' משיקים חממת אונליין לאנשי עיצוב ומדיה בעקבות השינויים בעולם העבודה בזמן קורונה, חברו יחד...
"הם מחלקים לעניים מרודים": שר התורה מעיד להיכן הוא נותן את ה'מתנות לאביונים'
מי רואה את מרן שר התורה הגאון רבי חיים קנייבסקי שליט''א תורם ואינו מצטרף, מי רואה להיכן מרן שר התורה הגר''ח קנייבסקי שליט''א נותן את המתנות...
5.00 star(s) 1 ratings
בוגרות מסלולי לימודי ההייטק של סמינר 'תמורה' משתלבות בעבודה כבר מהשנה השניה ללימודים
סמינר תמורה הוא מבית מכללת 'עזריאלי' המכללה האקדמית להנדסה – ירושלים*בין החברות המעסיקות את בוגרות סמינר 'תמורה': אינטל, מובילאיי, סיסקו, ועוד *...

rg1212

משתמש פעיל
שלום וברכה,

החלפתי קובץ וורד שעבדתי עליו בקובץ אחר באותו שם (לחצתי אישור על החלפה כשביקשתי לשמור), כמובן - בטעות.
יש אפשרות לשחזר עצמאית?

תודה!

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
איזה מערכת הפעלה?
יש גירסאות קודמות במאפיינים של הקובץ?
אם לא, ספק לי אם גם משחזר מידע מקצועי יוכל לעזור.

מהודר!

עריכה | עימוד | שערים | מערכות תוכן למהדרין!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
איך? הרי הביטים ובייטים כבר נדרסו עם מידע אחר? אם אני זוכר נכון, אתה כתבת פעם על המיתוס שאפשר לשחזר חומר אחרי דריסה. [חוץ מאם תגיד שוורד או איזה תוכנה שיהיה לא פותח את הקובץ המקורי וכותב בתוכו אלא מוחק אותו ומייצר קובץ חדש במקומו, וזו היתה כוונתי כאשר כתבתי שספק לי, אבל זה יהיה תלוי וכל מקרה לגופו.]

aeb

משתמש סופר מקצוען
אולי בשיחזור גירסאות בלתי שמורות הוא עדיין קיים
שלום וברכה,

החלפתי קובץ וורד שעבדתי עליו בקובץ אחר באותו שם (לחצתי אישור על החלפה כשביקשתי לשמור), כמובן - בטעות.
יש אפשרות לשחזר עצמאית?

תודה!
תיכנס לוורד קובץ- אפשרויות- שמירה תבדוק איפה מיקום קבצי שחזור אוטומטי, תבדוק במיקום הנ"ל אם קיים איזשהיא גירסה לקובץ שלא נשמרה

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

0

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה