מידע שימושי שורפות לי הידיים!!!!!!

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מקפיצה!!
ומה עושים אם חתכתי פלפל חריף
ונגעתי באזור הפה??
שורף נורא
אשמח לעצות מה לשים
תודה!!

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
(כן, אני יודעת שזה אשכול שכבר נפטר...)
נפטר?
שמה לב שהוא קם לתחיה כל שנה מחדש?? כבר 7 שנים!!!!
כמה נשמות יש לו??? אמאלהההה
לעיניינו- שרפת ידיים מפלפל חריף זה לא עניין פשוט ולא עניין של מה בכך, ולא תמיד מים/לימון /חומץ (מלח/שום/בצל... ;) ) עוזר במשהו
חברה שלי הגיעה לבית חולים בגלל שריפה ביידיים מפלפל חריף (אז תזהרו מהפלפלים האלה בבקשה, הם רק נראים תמימים...)
ואני מאוד מקווה שלאחר העיצות (החכמות!) כאן באשכול הוא יפטר סופית בשנה זו 14/10/2021
ת.נ.צ.ב.ה
(היה אשכול טוב, רודף חסד, תרם לכולם ... וכו' וכו';):p;))

החיים מצחיקים :)

משתמש מקצוען
לי בשבוע שעבר גם היתה שריפה ביד הלימונים היו שמיטה והיה אסור להשתמש בהם
חצי חבילת פניסטיל ונרגע;)

D

Deleted 66182

אורח
במקרים חמורים עוזר ברנשילד
בקופח קבלתי הנחיה להתייחס לזה כמו כוויה מאש

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שורף לי ממש ממש
וכלום לא עוזר לייייי
לא לימון ולא חלב
מה עושים???

בשמחות!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אופסס עבר כבר שנה וחצי ועוד פעם קם לתחיה................
נסית אלוורה מה עוד הביאו פה........... מים קרים?

מוטי מ

משתמש צעיר
זה כזה מפליא שהקב''ה נתן לנו את המושג מנוחה, יותר נכון קוראים לזה התחדשות
הקב''ה ברא את השינה כי הוא רצה להביא לבן אדם התחדשות כלומר בן אדם הולך לישון לא רגוע, לחוץ, עצבני, בוכה, כשהוא קם בבוקר פתאום עבר לו הכל
כך זה גם בדברים אחרים בן אדם נולד אחרי שנתיים הוא נכנס לגן הוא מתחדש, אחרי זה לת''ת שוב פעם חידוש, אחרי זה הוא עולה עוד כיתה, ועוד כיתה, בר מצווה, ישיבה קטנה, ישיבה גדולה, חתונה ילד ראשון, וכ'ו כל החיים זה חתיכת חידוש,
כך גם עם יום השבת הקרב ובא יום מנוחה בן אדם עבד כל השבוע קשה הוא כבר מרגיש שאין לו יותר כח ואז מגיע השבת מגיע התחדשות, הוא הולך לטבול במקווה יוצא עם הרגשה שבתית ואז מלביש את המלבושי שבת והוא כבר מרגיש את הנשמה היתירה יוצא לבית כנסת רואים עליו שהוא זוהר מאושר ואז נותן את החיוך לסימן שאין כמו שבת :)
גוט שבת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה