השקעות שוק ההון מעניין אתכם?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
בעקבות בקשות שקיבלתי, החלטתי לכתוב מאמר בנושא, ואם יהיה ביקוש, אז יתכנו מאמרים נוספים,
אז בקצרה על מה המאמר?

שוק ההון: סיכונים לעומת סיכויים | מאמר ראשון
מה זה שוק ההון? למה המשקיעים הישראלים הם המשקיעים הסולידיים בעולם? ומה עם החרדים? האם להשקיע במניות זה מסוכן? מהו תיק ההשקעות המומלץ?
והנה הקישור למאמר,
https://www.prog.co.il/articles/שוק-ההון-סיכונים-לעומת-סיכויים-מאמר-ראשון.987/
אני מקווה שהמאמר יביא רק תועלת.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מתומצת מדוייק וברור
אבל אולי זה רק בגלל כל הרקע שהקדמת לנו פה בפורום...
@מקצועי בלבד תודה רבה!!!!!!!!!!!!!
מי שקרא פה את כל האשכולות שעסקו בנושא שוק ההון, באמת צריך פחות את המאמר, הבעיה הייתה לחדשים שרוצים להבין את התחום, שיותר מסובך לשלוח אותם לקרוא אשכולות שלמים בשביל להבין משהו בנושא.

ובהזדמנות זו, אולי תכתבו על איזה נושאים אתם רוצים שאני ארחיב במאמרים הבאים [אם יהיו].

אש הברזל

משתמש סופר מקצוען
איזה נושאים אתם רוצים שאני ארחיב במאמרים הבאים [אם יהיו].
להסביר איך להתחיל להשקיע בפועל מה פיזור ההשקעות המומלץ
מה נכלל תחת כל קטגוריה כולל שמות מפורשים\מספרים של קרנות ומדדים
לנתח תוצאות של המסלולים הכשרים בין החברות
ללמד איך ניגשים לברר כשרות של מוצר השקעה במידה ואין עליו הכשר כרגע
אה והכי חשוב מאיפה מביאים את כל הכסף להשקעות האלו....;)

אש הברזל

משתמש סופר מקצוען
כמו כן למה אין מסלולי השקעה של סיכון מוגבר (פנסיה השתלמות חל"י וכו')
בכשרות הלכתית

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
שימו לב מאמר שני התפרסם

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
שימו לב, נוספה קטגוריה חדשה למאמרים האלו, והם נקראים "השקעות וכלכלה"
מי שרוצה יכול לעקוב אחר הקטגוריה הזאת, וכך תקבלו התראה בכל פעם שיתפרסם שם מאמר בנושא. [לאו דווקא שלי]

RRRRR

משתמש מקצוען
תוכלי לכתוב דרך איפה כדאי להשקיע,
וכמה יוצא רווח אחרי שמורידים את העמלות מכל הסוגים ומס הכנסה
תודה רבה

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
תוכלי לכתוב דרך איפה כדאי להשקיע,
וכמה יוצא רווח אחרי שמורידים את העמלות מכל הסוגים ומס הכנסה
תודה רבה
בעז"ה זה מתוכנן למאמר הבא.
אבל אני ממש לא יודעת מתי זה ייכתב, אחרי האבנים שאני מקבלת פה בפורום... אין לי כ"כ חשק.

אי פה אי שם

משתמש מקצוען
אבל אני ממש לא יודעת מתי זה ייכתב, אחרי האבנים שאני מקבלת פה בפורום... אין לי כ"כ חשק.
יש כלל בחיים עשית משהו ולא חטפת אבנים - לא עשית דבר...

ובמיוחד כשמדובר על משקיעים לטווח ארוך, הרי לא פורשים בשעת נפילות...

yyff

משתמש פעיל
שימו לב, נוספה קטגוריה חדשה למאמרים האלו, והם נקראים "השקעות וכלכלה"
מי שרוצה יכול לעקוב אחר הקטגוריה הזאת, וכך תקבלו התראה בכל פעם שיתפרסם שם מאמר בנושא. [לאו דווקא שלי]
איך עושים את זה?
ובהזדמנות זו, אולי תכתבו על איזה נושאים אתם רוצים שאני ארחיב במאמרים הבאים [אם יהיו].
לדעתי כדאי לכתוב מאמר מה ואיך עושים בפועל?? מעבר לכל הנתונים אין כמעט אף אחד שמסביר בצורה ברורה למשקיע מתחיל מה בדיוק עושים. לדעתי גם על זה אף אחד לא יזרוק אבנים.
גם אם יש מישהו או כמה שזורקים אבנים, מספיק שהיו כמה שנעזרו בדברים [ולדעתי רובם ככולם נעזרו מאוד מאוד], והיה להם תועלת אמיתית מהחומר הנ"ל. לא שווה לעזור ליהודים גם במחיר של קצת אבנים???...

RRRRR

משתמש מקצוען
באמת כל הכבוד לך ,
אבל למרות שיש את אלו שאוהבים להשליך אבנים
יש המון שממש נעזרים,
זה יהיה מצווה גדולה

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
איך עושים את זה?
אתה נכנס למאמרים
1580903393198.png

אתה לוחץ על קטגוריה "השקעות וכלכלה"
1580903499589.png

ואז לוחץ למעלה על הוסף למעקב
1580903593458.png

elis56

משתמש פעיל
תודה על הכול, מחכים למאמר הבא...!!
וכמו שכתבו כבר לפני - הדרכה מה לעשות בפועל.
עוד נקודה - האם את מדברת על השקעה עצמאית, או בחירת מסלול בפנסיה, השתלמות וכדו'?
לי יש קרנות פנסיה והשתלמות באלטשולר כהלכה, מבדיקה שעשיתי זו הייתה האופציה המשתלמת ביותר.
עכשיו העברתי גם את החיסכון לכל ילד ואני רוצה לפתוח בנוסף קופת גמל להשקעה. אשמח שתרחיבי במאמר הבא (או בפורום..) מהי האופציה המשתלמת כרגע. (חיסכון חודשי ל 15 שנה לפחות)

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
וכמו שכתבו כבר לפני - הדרכה מה לעשות בפועל.
עוד נקודה - האם את מדברת על השקעה עצמאית, או בחירת מסלול בפנסיה, השתלמות וכדו'?
לי יש קרנות פנסיה והשתלמות באלטשולר כהלכה, מבדיקה שעשיתי זו הייתה האופציה המשתלמת ביותר.
עכשיו העברתי גם את החיסכון לכל ילד ואני רוצה לפתוח בנוסף קופת גמל להשקעה. אשמח שתרחיבי במאמר הבא (או בפורום..) מהי האופציה המשתלמת כרגע. (חיסכון חודשי ל 15 שנה לפחות)
בעז"ה אני רוצה לכתוב על כל זה במאמר הבא, רק מקווה שלא נצטרך לחלק אותו לשניים מחמת האריכות.
גם אם יש מישהו או כמה שזורקים אבנים, מספיק שהיו כמה שנעזרו בדברים [ולדעתי רובם ככולם נעזרו מאוד מאוד], והיה להם תועלת אמיתית מהחומר הנ"ל. לא שווה לעזור ליהודים גם במחיר של קצת אבנים???...
אל תדאג בעז"ה יהיה מאמר אבל ברגע שזורקים עליי אבנים, אני כבר לא הייתי בטוחה שזה רצוי, וגם קצת הוריד לי את החשק לזה, אבל זה יעבור לי בעז"ה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
דרך אגב, תודה לכל המפרגנים בכל הצורות, זה מה שמעודד אותי להמשיך עם העניין.
[בכל אופן זה לא מאמר שנכתב ב5 דקות]

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה