שולי רנד

your mosic pro

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם רציתי לשאלכם מי יוכל להמציא לי את כתובת המייל או מס' הנייד של גדול הדור המוזיקאלי שולי רנד

המספר שלו הוא לא "המצאה" אולי זה שיש לו טלפון ומייל זה המצאה.:p

הוא רבן של כל "בעלי" הגיטרות אבל לא של הגיטרות עצמם. אם הבנתי אתכם נכון.
או שהכל פה המצאה אחת גדולה;).

הכוכב העולה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תודה לכולכם על כל התגובות, אני מסיק מסקנה אחת לבינתיים שלכל המגיבים אין את המייל או הנייד שלו, ובאתרו, אגב אין שום פרטים של התקשרות עמו מלבד להזמנת אירועים דרך המפיק שלו, אקווה שבהמשך יצוצו לנו כמה תגובות מבעלי הגיטרות (או מכל בעלי הגיטרות ;) ) ואזי נשיג את פרטיו.

הכוכב העולה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תודה רבה, זה בדיוק המספר של פיסטוק אמנים, יתכן וטלפון לשם יוביל הלאה אל הפרטים המבוקשים. בכל אופן אשמח מאוד עם הפורום יחסוך את זה.

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אל תיסחף שבנא, פשוט בראיון למקור ראשון שולי אמר שבחורי ישיבות מתפלפלים עמו במייל על שיריו, אז אני מופתע להיווכח שלבחורי ישיבות יש יותר מידע מאיתנו, הזוי הוא הדור.
תמיד לבחורי ישיבות יש יותר מידע מכולם!!
תנסה לשאול פה שוב בבין הזמנים ;)

מלך הסאונד

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
לגבי המספר של שולי רנד אני לא יודע אם אפשר להשיג
אבל לגבי מה שהזכרתם שבחורי ישיבות מתפלפלים איתו במייל אז רק שתדע זה לא מייל אישי שלו זה מייל של הפקה שלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה