מודעה שוחרי ידע? חובבי טריוויה? אוהבים להחכים? חברת הקליכיף - מרכז הטריוויה החרדי מאתגרים אתכם ואתם מרוויחים... יוצאים לדרך...

מצב
הנושא נעול.

קונקורד

משתמש סופר מקצוען
@חיה קפ.
@קונקורד
@במקרה

זכיתם במשחק פון קליק מתנת חברת הקליכיף, הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר למימוש הזכיה.
תודה רבה.
איזה כיף :) רק בשביל החידון עצמו זה היה שווה...
@חרוזיא תודה רבה רבה!!!! ממש בול במקום!
איך יוצרים איתך קשר?...
אני צריך לפתוח חשבון פייפל, כדי לרכוש מנוי כאן, כדי שאוכל לשלוח לך הודעה פרטית?..:rolleyes:
נראה לי שאין צורך, פשוט @חרוזיא בעצמו, יכול ליצור איתנו קשר בהודעה פרטית .(אני רואה שיש לו מנוי פרימיום .)

חרוזיא

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
מתחילים את בין הזמנים עם תוכנית "שישי בארבע"
התוכנית שמכניסה כבר מתחילת הקיץ אלפי ילדים לאווירת השבת.

סיפור, מנגינה, חידון, ושיר השירים.
מוזמנים להצטרף אלינו

פרטי ההתחברות:
מחייגים לטלפון 093750550
קוד משחק 12347#

בהצלחה​

קבצים מצורפים

• שישי בארבע ואתחנן.jpg
    שישי בארבע ואתחנן.jpg
    KB 272.6 · צפיות: 38

חרוזיא

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
אנו מרחיבים ואתם מרוויחים

שלום לכולם.

לקראת בין הזמנים יצאנו במיתוג חדש ומוצרים חדשים מותאמי קורונה וזה הזמן לספר לכם על מיזם חדש שיוצא עכשיו לדרך במיוחד עבור
חברי וחברות אתר פרוג.

אז ככה... במהלך השנים האחרונות זכינו להפיק עבורכם מאות רבות של אירועי וחידוני קליקרים שבהם נהנו עשרות אלפי ילדים וילדות, נערים ונערות, גברים ונשים בכל הארץ, בכל סוגי האירועים החל מהיכל ארנה, בניני האומה, קעמפים, מחנות חורף, מוסדות חינוך, עד אירועי בוטיק יוקרתיים.

בד בבד עם הפקת האירועים הצטברו במאגר שלנו עשרות אלפי שאלות במגוון נושאים ותחומים וכמו"כ במהלך האירועים פגשנו אתכם בשטח ואת הרעיונות והשאלות המקוריות שלכם.

בנקודת הזמן הזאת, במיוחד בעקבות הקורונה, אנו שמים דגש על האירועים האישיים שאותם אתם יכולים לנהל בעצמכם, אם זה ע"י הפון קליק / קליק פור יו / באזז קליק והצוות שלנו יושב ומסווג את כל השאלות לפי נושאים והתאמת גיל. בכדי להנגיש עבורכם את השימוש במאגר העצום שלנו..

בהזדמנות זו אנו יוצאים במיזם ייחודי, החל מהיום עד סוף בין הזמנים, בו אנו מזמינים אתכם, חברי פרוג החכמים והמוכשרים. כל אחד ואחת לשתף אותנו ברעיונות ובידע שלכם, לשלוח לנו שאלות מעניינות שאתם מחפשים עליהם תשובות, כמו גם שאלות מעניינות + תשובות. ולקחת חלק בהרחבת מאגר השאלות העצום שלנו.

רגע, נעבוד בחינם ??? ממש לא !!!

1) עד סיום בין הזמנים יוגרל מדי יום בין השולחים לנו שאלות חידון
פון קליק בשווי 150 ש"ח.

2) מדי שבוע תוגרל בין השולחים ערכת
קליק פור יו - ערכת קליקרים להפעלה עצמית באירוע שלכם.

3) כל שאלה חדשה שתשלחו לנו תזכה אתכם ב5 ש"ח זיכוי אצלינו שתוכלו לממשם ברכישת או השכרת אחד מהמוצרים שלנו, שלחתם 20 שאלות מוצלחות קיבלתם 100 ₪.

מוכנים?

כנסו לקישור המצו"ב, תתחילו לשאול ולזכות...

לחצו כאן להוספת שאלות לשו"ת הקליכיף

ובנתיים, הנכם מוזמנים להוריד את הקטלוג החדש שלנו, להתרשם ממגוון התוכניות שלנו ולהחליט מה היא התוכנית הכי מתאימה עבורכם וכמובן להזמין מהר לפני שייגמר.

קבצים מצורפים

• פרוספקט תוכניות פעילות קיץ תשפ.pdf
    KB 750.9 · צפיות: 50
  • קטלוג 20-20.pdf
    KB 937.9 · צפיות: 51

קונקורד

משתמש סופר מקצוען
התקשרתי אליהם היום, אמרו לי שיחזרו אליי במייל...
ערכת משחק דרך הטלפון עד 50 משתתפים, זה גם משהו לא? ;)

במקרה

משתמש מקצוען
ואגב, זה המקום להודות ל @חרוזיא על המתנה הנפלאה! [זה בא לי בדיוק בזמן ובמקום הנכון, בדיוק חיפשו במשפחה המורחבת שלי פעילות מהסוג זה...]
ותודה גם על כל הפעילויות והיוזמות המרעננות!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה