שווה לשנות למשתנה צמוד?

דובונים

משתמש פעיל
D I G I T A L
נשמח לשמוע חוות דעת.
האם שווה לשנות ממשתנה לא צמוד למשתנה צמוד ואחוז ריבית פחות,
ובנוסף כנראה אנחנו נפרע חלק מאוד מוקדם (תוך כמה שנים ספורות) ואז אולי יותר שווה הסיכון של הצמוד
ןבכללי מה אומרים על כזו משכנתא
משכנתא.png

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה אחוז המימון? הקלצ מצוין. הפריים מצוין.. המשתנה פחות. אבל אני לא יודע מה כל הסיפור. קניה? הרחבה? אחוז מימון. הכנסות.
לבד? יועץ? איזה בנק?
בגדול אם תוך שנים ספורות חושב לפרוע בהחלט כדאי להחליף לצמוד . אבל עד מקסימום 8-10 שנים . לפעמים בטוחים שיפרנו ואז החיים מזמנים שינויים וזה לא קורה . ככה שזה לא תמיד כדאי. אם יש לך זמן פנוי הייתי ממליץ לך לנסות עוד בנקים אולי.
תענה על השאלות אולי נוכל לכוון אותך יותר טוב

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא הייתי מול הבנק ולא יודע אם יש הערות על הבן אדם. הנכס במיקום. יש הרבה פרמטרים. על פניו ריביות מצוינות. הייתי מנסה קצת להוריד את המשתנה.. תדבר ישירות עם הבנק שיודעת הציע לך ללכת אליו להתחייב לשפר גם במשתנה לפני שאתה עובר אתה רוצה לבדוק אם הם יכולים לשפר את הריביות...
לא יועיל בטח לא יזיק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה