שובידו שובידו הא

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
sob11col.jpg

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
איזה הבעות פנים מדברות! מטורף!!!!!

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מר ג'קי,
זה פשוט לחטוף חלישות הדעת מכל עמוד קומיקס שלך!
איזו השקעה, איזו רמה ומקצועיות!
התכנון, הקומפוזיציות, הפרטי פרטים, ההבעות!!!!! פשוט מרגישים את הסיפור וחווים אותו עם המראות והקולות! אני ממש שומעת את ההוא בפריים האחרון עם הצווחות שלו!!...
אפשר בבקשה לשאול כמה זמן לוקח לכם מבניית עמוד קומיקס, חלוקה, תכנון, סקיצה וכו' עד לסיום הסופי?

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מר ג'קי,
זה פשוט לחטוף חלישות הדעת מכל עמוד קומיקס שלך!
איזו השקעה, איזו רמה ומקצועיות!
התכנון, הקומפוזיציות, הפרטי פרטים, ההבעות!!!!! פשוט מרגישים את הסיפור וחווים אותו עם המראות והקולות! אני ממש שומעת את ההוא בפריים האחרון עם הצווחות שלו!!...
אפשר בבקשה לשאול כמה זמן לוקח לכם מבניית עמוד קומיקס, חלוקה, תכנון, סקיצה וכו' עד לסיום הסופי?
קשה לענות כי אני עובד על כמה פרויקטים באותו זמן. כאילו שכותב את הסיפור וכאילו שמקבל אותו. כותב... עובר למשהו אחר... מכין סקיצה ונותן כמו ליין קצת אוויר... עובר למשהו אחר... משפר את הטקס או הסקיצה... עובר למשהו אחר וכו'. תכלס, אין לי מושג. יוצא אז שיום אחד זה רק הכנות של עמודים ויום אחר ביצוע של כמה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה