דרוש מידע שואב אבק רובוטי.

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני משתמשת בלי האפליקציה, כנראה לא ידעתי שאני מפסידה משהו....
מנקה מצוין
ודרך אגב - אני משתמשת בזה כמה פעמים ביום -
אז אני לא מסדרת כל פעם את הרצפה
והוא מסתדר עם זה מצוין :)
מזיז חפצים מצד לצד והרצפה נקיה מלכלוכים (לא מחפצים, הם מחכים לי)
באמת אם הוא נתקע על שקית הוא "קורא לעזרה" ביפנית (למה לא אנגלית?) ואז אני באה להוציא את השקית.
זה לא תחליף לטיטוא לפני שטיפה, כי יש מקומות כמו מאחורי הדלתות שהוא לא מגיע אליהם, אבל ביומיום אני לא מגיעה לטאטא את הבית כמה פעמים ביום - וגם איפה שהוא כן מטאטא זה עוצמתי מאוד.

אני חושבת שאפשר לסדר את השפה באפליקציה.

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם לי יש של שיאומי, רובורוק S50
מרוצה מאוד
ואכן משתמשת באפליקציה המון, לא מבינה איך אפשר בלי, מאבדים המון פונקציות
שילמתי 1500 בשופרסל ועוד קיבלתי תווי קניה בסך 300 שח לקניה חוזרת
דרך האפליקציה אני אומרת לו לחזור על כל איזור ניגוב 3 פעמים ואז כן יש משמעות לניגוב.
הטאטוא הרבה יותר משמעותי ממטטא רגיל והצורך בשטיפה מתמעט. אני שוטפת פעם בשבוע עכשיו והרצפה מבריקה כל הזמן. הרובוט לא יאסוף צעצועים או כל דבר אחר. בבית עם ילדים צריך ממש להכין לו את הרצפה, לא לכל אחת זה מתאים. הוא נשנק מכל עפרון או שקית על הרצפה. מצד שני שאריות אוכל אוסף בכיף.
למבוגרים יכול להיות ממש יעיל! אצלי נכנס תחת חלק מהרהיטים וזה ממש מושלם. מצד שני לא נכנס תחת הסוקל במטבח וזה בהחלט מעצבן. בנוסף לא ינקה מאחורי דלתות ובעוד פינות צרות. אם את פרפקציוניסטית, תצטרכי לשחרר...

היו פה כמה שרשורים עם מידע בעל ערך בנושא, ממליצה לחפש

איך מגדירים לו באפליקציה לחזור על כל איזור ניגוב 3 פעמים?

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ההפסד הראשון הוא כנראה שינוי שפה...

תלוי איזה מכשיר יש לך .
במכשירים המאד ישנים \ שמזמינים מאלי אקספרס מגיע עם סינית .

אבל מה שקונים בארץ , לפחות מה שאני קניתי זה מגיע עם אנגלית
בלי צורך לשנות באפליקציה.

ותבדקו גם שיש אחריות .
זה נח שיש למי לדבר עם צריך

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
תלוי איזה מכשיר יש לך .
במכשירים המאד ישנים \ שמזמינים מאלי אקספרס מגיע עם סינית .

אבל מה שקונים בארץ , לפחות מה שאני קניתי זה מגיע עם אנגלית
בלי צורך לשנות באפליקציה.

ותבדקו גם שיש אחריות .
זה נח שיש למי לדבר עם צריך
קניתי בארץ, בבני ברק

לילי 1

משתמש מקצוען
אני משתמשת בלי האפליקציה, כנראה לא ידעתי שאני מפסידה משהו....
מנקה מצוין
ודרך אגב - אני משתמשת בזה כמה פעמים ביום -
אז אני לא מסדרת כל פעם את הרצפה
והוא מסתדר עם זה מצוין :)
מזיז חפצים מצד לצד והרצפה נקיה מלכלוכים (לא מחפצים, הם מחכים לי)
באמת אם הוא נתקע על שקית הוא "קורא לעזרה" ביפנית (למה לא אנגלית?) ואז אני באה להוציא את השקית.
זה לא תחליף לטיטוא לפני שטיפה, כי יש מקומות כמו מאחורי הדלתות שהוא לא מגיע אליהם, אבל ביומיום אני לא מגיעה לטאטא את הבית כמה פעמים ביום - וגם איפה שהוא כן מטאטא זה עוצמתי מאוד.
דרך האפליקציה יש הגדרות שפה...

לילי 1

משתמש מקצוען
החנויות האלו יקרות יותר מהשוק החופשי משום מה, כפי שציינתי הדגם החדש יותר עולה בKSP 1390

הדגם החדש יותר דובר אנגלית, יש לו קיר וירטואלי, נראה לי עוצמתי יותר, והכי טוב שיש לו מיכל משולב של מים ואבק, שהוא יכול בו זמנית גם לטאטאות וגם להעביר ניגוב, בסרטון זה נראה מרשים מאד.
כל מה שציינת יש גם בs50

שריתי גוט

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לאפלקציה חייבים ווייפיי?

משתמש1

משתמש פעיל
@משתמש 1 תוכל להדריך אותי איך אפשר להשתמש במכשיר - בלי אייפון, דרך מחשב אולי? [יש לי נתיב]
זו היתה השאלה שלי, ולא קיבלתי עליה תשובה [התקנתי בלוסטאק ועליו את האפליקציה, אך לא הצלחתי להתחבר לשואב, הבנתי שאם עושים התחברות ראשונית עם אייפון, ניתן אח"כ להתחבר דרך הבלוסטאק, אך אין לי אייפון להתחברות ראשונית, כך שלא ניסיתי]

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש איי רובוט עם אפשרות שטיפה (לא ניגוב)?
וכל כמה זמן צריך להטעין את הרובוט..?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה