שגיאה| איחוי כונן

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כשאני מנסה לאחות כונן מסוים (G) הוא נותן לי את השגיאה הזו. מה זה אומר?

קבצים מצורפים

• Graphic1.jpg
    KB 27.3 · צפיות: 5

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מה איכפת לך להפעיל chkdsk /f?

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
לא אכפת לי בכלל
אני פשוט לא יודע מה זה.

וגם קצת מסקרן אותי למה זה קורה לי ורק בכונן הזה.

bris

משתמש סופר מקצוען
סריקת הדיסק של CHKDSK לא תוכננה לעבוד מתוך מערכת הפעלה עובדת, כי אז יש קבצים פתוחים ומוגנים וכל מיני, לכן כשהוינדוס מזהה שיש איזה בעיה ברישום הקבצים במחיצה מסויימת(לא מחייב שזה משהוא רציני) הוא יסמן לעצמו שהמחיצה "מלוכלכת" , וכשהוינדוס עולה פעם הבאה הוא מחפש לראות איזה מחיצות צריכות "ניקוי" וסורק אותם עוד לפני שעולה רוב המנגנון של הוינדוס מה שנותן לו גמישות מלאה בסריקה ובתיקון הנתונים. כשהכונן מסומן מלוכלך אין אפשרות להפעיל את מאחה הדיסק מטעמים ברורים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה