"שבת שלום" - תמונה משולבת עיצוב ממוחשב ואומנות ידנית

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
כבר הרבה זמן שאני רוצה לעשות תמונה גדולה לקיר המרכזי בסלון, שנמצא סמוך למדף הדלקת הנרות ולשולחן השבת.
היו לי כל מיני רעיונות, ובסוף החלטתי שאני רוצה משהו שקשור לשבת.
עיצבתי במחשב את שלושת הדברים העיקריים שאומרים בליל שבת - הדלקת נרות, שלום עליכם ואשת חיל (הקידוש עצמו בעצם חסר) - עשיתי אותם בסגנון דומה, והדפסתי במדפסת הביתית על דפים בגודל A4.
לקחתי קרטון גדול ופרשתי אותו למלבן, ציפיתי בטפט. הדבקתי את הדפים המודפסים, וכאן הגיע הקטע הכיף של העיצוב הידני עם שלל חומרים שיש לי בבית...
גזרתי קרטון של קורנפלקס בצורת נרות שבת - השארתי את הנפח מאחורה, קישטתי אותן והדבקתי בדבק חם בצדדים.
והנה זה לפניכם, עדיין לא תלוי.
אני מרגישה שעדיין חסרים פה קישוטים - אשמח לרעיונות מה עוד אפשר להוסיף.
תודה!
תמונת שבת.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה