שביתת טסטרים

מוישי 01

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
זה עדיף מכלום וחוץ מיזה שנראה לי שאח"כ יהיה יותר קל לעשות טסט כי אתה יותר שולט ולא עולה כסף שיעורים

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מאמינה שרוב התלמידים ירצו לרענן דברים "קטנים" שלא משמעותיים בנהיגה רגילה, אך יכולים להכשיל טסט, אז ממילא ירצו שיעורי ריענון לפני הטסט הרישמי.
ליסוע עם מלווה זה נחמד סתם בשביל הכיף, אבל אם היה לי מלווה שיכול להיות צמוד אלי בכל פעם שאני צריכה - אז לא הייתי צריכה רישיון בעצמי.

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י דודוס;2101436:
מאמינה שרוב התלמידים ירצו לרענן דברים "קטנים" שלא משמעותיים בנהיגה רגילה, אך יכולים להכשיל טסט, אז ממילא ירצו שיעורי ריענון לפני הטסט הרישמי.
ליסוע עם מלווה זה נחמד סתם בשביל הכיף, אבל אם היה לי מלווה שיכול להיות צמוד אלי בכל פעם שאני צריכה - אז לא הייתי צריכה רישיון בעצמי.

ח-ח-ח-
מה שנכון נכון!!!

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש טסטים!
בית משפט הקפיא את שביתת הטסטרים ל-90 יום

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
חדשות השעה 12:00

עימוד ספרים

משתמש פעיל
לא הייתי ממליץ לעבור טסט אצל טסטר ממורמר שמחוייב לעבוד בצו בית משפט.
לא יותר הגיוני להמתין לתחילת הרפורמה?

מוישי 01

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אמת ויציב! אני עברתי ביום האחרון לפני השביתה ופסלו אותי על סתם כי הם כבר התחילו לשבות יום יום יום לא

מוישי 01

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
בשורה למעוניינים להוציא רישיון נהיגה: בית הדין האזורי לעבודה בירושלים החליט להקפיא ל-3 חודשים לפחות את הליך הפרטת מבחני הנהיגה. בעקבות זאת, בוחני הנהיגה החליטו היום (ד') לעצור את השביתה בה פתחו בחודשים האחרונים.

יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, מסר היום בעקבות ההחלטה: "אני שמח לבשר על חזרת הבוחנים לעבודה מלאה לאלתר".

עימוד ספרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י פריעדמן;2102663:
בשורה למעוניינים להוציא רישיון נהיגה: בית הדין האזורי לעבודה בירושלים החליט להקפיא ל-3 חודשים לפחות את הליך הפרטת מבחני הנהיגה. בעקבות זאת, בוחני הנהיגה החליטו היום (ד') לעצור את השביתה בה פתחו בחודשים האחרונים.

יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן, מסר היום בעקבות ההחלטה: "אני שמח לבשר על חזרת הבוחנים לעבודה מלאה לאלתר".

בשורה רעה למעוניינים להוציא רשיון נהיגה

עימוד ספרים

משתמש פעיל
בית משפט לא הורה על ביטול השביתה אלא על הקפאת [-ביטול] הרפורמה, זה אומר ששום דבר לא ישתנה לטובה.

מוישי 01

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
זה עוד לא סופי!!!
שר התחבורה הולך להגיש ערעור היות והבוחנים לא רוצים לעבוד עכשיו כפול בכדי להשתלט על הפער העצום שנוצר

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י עימוד ספרים;2102722:
בית משפט לא הורה על ביטול השביתה אלא על הקפאת [-ביטול] הרפורמה, זה אומר ששום דבר לא ישתנה לטובה.

מעניין מתי הממשלה כאן תקבל שכל ותניח את המפתחות על דוכן הבג"ץ.

מוישי 01

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
משרד התחבורה יערער על החלטת בית הדין האזורי לעבודה לעצור למשך 90 יום את המכרז לביצוע מבחני נהיגה מעשיים
רביעי, 25 מאי 2016 13:04
גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
התוכנית לביצוע מבחני הנהיגה המעשיים, באמצעות המנהלים המקצועיים של בתי הספר לנהיגה הכוללת את הקדמת הליווי על ידי מבוגר על פי המודל האמריקאי יוצאת לדרך.

משרד התחבורה, מתכוון לערער לבית הדין הארצי לעבודה על החלטת נשיא בית הדין האזורי השופט אייל אברהמי, לעצור למשך 90 יום את המכרז לביצוע מבחני הנהיגה המעשיים (טסטים), באמצעות זכיינים בפרטיים לצורך קיום "היוועצות והידברות בין הצדדים".

החלטת משרד התחבורה לערער על החלטת בית הדין האזורי לעבודה נועדה לאפשר את המשך הרפורמה החיונית במערך מבחני הנהיגה המעשיים שתשפר את השירות לציבור התלמידים והמורים בצורה משמעותית ותקצר את זמן ההמתנה למבחנים באופן דרסטי.

התוכנית החדשה לביצוע מבחני הנהיגה המעשיים, באמצעות המנהלים המקצועיים של בתי הספר לנהיגה שגובשה על ידי שר התחבורה, ישראל כץ תצא לדרך כבר בימים הקרובים. משרד התחבורה נערך לביצוע מלא של הפיילוט לתקופה של 6 חודשים לצורך צמצום הפיגורים הגדולים שנוצרו במבחני הנסיעה המעשיים במהלך השביתה ואחריה.

התכנית, המאמצת באופן חלקי את המודל האמריקאי של נסיעה בליווי מבוגר, קובעת כי תלמיד נהיגה שיעבור את מבחן הנהיגה המעשי אצל המנהל המקצועי של בית הספר לנהיגה, יקבל רישיון נהיגה זמני לתקופה של 6 חודשים. במהלך תקופה זאת הוא יחויב לנהוג עם מלווה ויחולו עליו כל ההגבלות החלות על "נהג חדש".

על פי התוכנית, יתאפשר לתלמידי נהיגה שהשלימו את מכסת שיעורי החובה הנדרשת (28 שיעורים), לבצע מבחן נהיגה מעשי אצל אחד מהמנהלים המקצועיים של בתי הספר לנהיגה. מדובר במנהלים מקצועיים שקיבלו הסמכה המוכרת על ידי משרד התחבורה.

"זכותה של הממשלה לקבוע מדיניות ולהוביל רפורמות שנועדו לשפר את השירות עבור הציבור הרחב כפי שעשינו בתשתיות, בנמלים, ברכבת ובשמים הפתוחים" אומרים במשרד התחבורה

Efratush

משתמש צעיר
התקשורת מיהרה לדבר. הטסטים חזרו עפ''י החלטת שופט בית הדין לעבודה אייל אברהמי, אלא שלאחר מכן הגישו צוות משרד התחבורה ערעור מיידי שמקפיא החלטת השופט.
אין טסטים בינתיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה