"שבחי" ישיבה בויס פלייבק חוות דעת

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
בס"ד הכנתי פלייבק לשיר שבחי ירושלים של ישיבה בויס... באורגן korg pa1000 בשילוב דגימות וסאונדים מהכלי..
מצורף הפלייבק פלוס הפס קול של השירה ומצורף גם המקור (הקובץ השמאלי)
אשמח לחוות דעת הארות ובעיקר הערות אם יש...
האזנה עריבה וחודש טוב לכולם :)

קבצים מצורפים

• 01 Shabichi Instrumental mm nn x sh 2.mp3
    6.9 MB
  • 01 שבחי.mp3
    4.9 MB

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אשמח לחוות דעת הארות ובעיקר הערות אם יש...
יפה מאד. הערה שלי אני רואה שאתה עושה עבודה פרטנית במקצבים לכל קטע אולי תעשה גם לפיוטים נראה לי יהיה יותר ביקוש. ותתחדש על האתר
המצילתיים מאד יפים זה של האורגן?

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יפה מאד. הערה שלי אני רואה שאתה עושה עבודה פרטנית במקצבים לכל קטע אולי תעשה גם לפיוטים נראה לי יהיה יותר ביקוש. ותתחדש על האתר
המצילתיים מאד יפים זה של האורגן?
תודה רבה
פיוטים פחות התחום שלי..זה קשה...
המצלתיים וכל התופים זה דגימה

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אפשר להתחיל בפשוטים כמו יפה ותמה וכד', העבודה המושקעת שאתה עושה נשמע לי יותר קשה
פיוטים זה יפה מאוד אבל בשבילי זה מוזיקה כבידה שאני לא מתחבר כלומר אני אוהב לשמוע אבל לא העדיפות שלי...
יש אנשים שזה התחום שלהם הם ייעשו את זה הרבה יותר טוב ממני....אני לא טוב בנגינת מזרחית וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה