שאריות של מלית בלינצ'עס

• פותח הנושא bbr
  • פורסם בתאריך

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נשאר לי כמות גדולה ממלית של בלינצ'עס למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות עם זה חוץ מלהכין עוד בלינצ'עס:)

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מתוק או מלוח?
אם מתוק - אפשר לטגן את זה ככה, לפנקייקס.
אם מלוח - אפשר לעשות מזה לביבות. (אותו רעיון, למעשה.)

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
המלית מתוקה אבל נראה לי מדי נוזלי בשביל לטגן פנקייקס וגם היא מלית מאוד עשירה וחבל לי ל"בזבז" אותה על זה.

דרך אגב...
האם יש למישהו מתכון לפילו וכרישה...

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תנסי אולי לעשות עם זה גלידה.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י ngraphic;581183:
תנסי אולי לעשות עם זה גלידה.

תודה!
רעיון פשוט ומקסים! עשיתי רבע מהכמות עם רוטב תות ובחשתי לשיש ונראה מקסים נראה איך יצא
דרך אגב יש לי מתכון מדהים למלית בלינצ'עס מקונדיטורית מקצועית ידועה אם יש ביקוש אני אכתוב!

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
מחכה ...

ותודה רבה כמובן.
ממש בזמן.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מוסיפים קמח מצה, ומטגנים לביבות.
הן פשוט נחטפות.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הנה המתכון:
להקציף 1 שמנת מתוקה עם חצי חבילה אינסטנט פודינג עד שמתיצב
לאחמ"כ להוסיף 3/4 כוס חלב עם החצי השני של חבילת הפודינג לקפל פנימה 1 קופסא גבינה 1 שמנת חמוצה וחב' אבקת סוכר לקפל היטב שלא ישארו גושים ושיהיה קרם אחיד.
ולמלאות... אמנם יקר אבל פשוט מעדן אני ניסיתי המון המון מתכונים של מליות אבל אין על המלית הזו כמובן שאפשר להוסיף חתיכות פירות או תותים וכדו' כיד הדמיון הטובה

המתכון של הבלינצ'עס בסיסי ביותר ו (פרווה) אפשר להפוך לחלבי ולהמיר חלק מהמים בחלב.
4 ביצים
1 וחצי כוסות קמח
1 ורבע כוסות מים
קורט מלח
4 כפות שמן

הכמות של המלית לא מתאימה לבלינצ'עס ולכן לי נשאר אבל הרוחתי גלידה אפשר להכין חצי כמות מלית
בתאבון!!!

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
תודה רבה! נשמע טעיםםםם.
אנסה זאת בעז"ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה