דיון שאל את המומחה - מרים יעל

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יש לך טיפים לציור נעליים?
זה חלק שדי קשה לי בזוויות שונות של הרגל, תנועות שונות - איך לצייר נעל בכלל ואת אותה נעל בתנועות שונות?
אני ממש גרועה בזה...... :(⁩ כל פעם מוצאת דרך להתחמק.... כשאני חייבת אז מסתכלת על תמונות באינטרנט ומנסה ללמוד את האנטומיה של הנעל.... בכללי גוגל תמונות הוא גורם מאד משמעותי בחיי אז תודה, גוגל.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
בקיצור חבר'ה, בסרטון ראו את המייל שלי אז הורדתי אותו, מי שהוריד את הסרטון אשמח אם ימחק אותו, אצ'פר אתכם בגרסה מתוקנת במהירות. תודה!

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ווא. איזה יופי! מי חשבה על הרעיון המעולה הזה? שתבורך :)
יש כל כך הרבה מה ללמוד ממך, מרםיעל. את משלבת בין הקלילות המחשבתית והתנועתית בציור לבין הידע והמקצועיות.
הקומיקס שלך, 1:0 גורם לי להרבה שאלות. אנסה לאסוף אותן ולהניח בצורה מסודרת. הלוואי ואצליח ;)

איך את מצליחה לציר עינים מביעות כל כך? הן נראות ריאליסטיות ואמיתיות ממש,
אני רוצה להגיע לרמה הזו אבל זה ממש קשה. אולי יש לך טיפ בשבילי - בשבילנו?

אשמח לשמוע על רעיונות לציור ידני. את חושבת שצריך טושים או שמספיק עיפרון? את מאמינה בתוצאות של עיפרון?

ודבר אחרון בלי נדר ;) - מאיפה כל ההשראות? איך אפשר להגיע לאנימה וגוגל תמונות עם נטפרי?
אשמח לכיוונים שמהם גם אני, כלא מקצועית על, אוכל להעתיק ולהתפתח דרכן בע"ה.
ואם יש לך עוד רעיונות או טיפים, תדעי שזה יתקבל בברכה :)
הרבה הצלחה!

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הקומיקס שלך, 1:0 גורם לי להרבה שאלות. אנסה לאסוף אותן ולהניח בצורה מסודרת. הלוואי ואצליח
אשמח לשמוע שאלות על הקומיקס! גם לי זה עוזר לשמוע משוב...
איך את מצליחה לציר עינים מביעות כל כך? הן נראות ריאליסטיות ואמיתיות ממש,
אני רוצה להגיע לרמה הזו אבל זה ממש קשה. אולי יש לך טיפ בשבילי - בשבילנו?
אני מחפשת ציורים עם עיניים יפות בפינטרסט, ולומדת את המאפיינים שלהן... איך הברק נראה, מה נותן להן את החיננניות, באיזו צורה הן מעוצבות..... מניחה שככה מתעצב הסגנון גם
את מאמינה בתוצאות של עיפרון?
מאמינה מאד :) בעבר ציירתי יותר בעפרון בלבד, אבל מאז שנחשפתי לאפשרויות נוספות (לדוגמא טושים עם קצה מברשת) אני אוהבת יותר צבע ואינק. עפרון הוא מעולה אבל הטכניקה שלי לא מספיק טובה בשביל להינות ממנו בלבד לאורך זמן.... :(
מאיפה כל ההשראות? איך אפשר להגיע לאנימה וגוגל תמונות עם נטפרי?
יש אתר מעולה בשם פינטרסט (Pinterest) שאני אישית משוטטת בו הרבה. הוא נמצא אחרון בסדר העדיפויות של נטפרי ולכן כל התמונות משם נבדקות מאד מאד לאט, אם אם מכניסים מילות מפתח נקיות מלכתחילה אז מקבלים תוצאות שכבר הסתננו על ידי משתמשים אחרים. יש אפשרות גם ליצור לוחות ולשמור בהן את הציורים, ככה שלי זה מאד עוזר.

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה! תודה תודה!
איזו הדרכה מפורטת, איזה מענה מדויק ומקצועי. נהניתי מכל מילה!

יש לך רעיונות לחיפושים שיכולים להיות פתוחים? מענין אותי מאד לראית דוגמאות. זה מאד ממקצע ואני לא מגיעה לזה לצערי :eek:

לגבי הקומיקס - תדעי שהשארת אותנו בצומת דרכים מאד לא ברור. ואם ציפיתי שהפרק השבוע יענה על השאלות - הוא רק הוסיף עוד לרשימה... :eek:
מענין אותי לדעת לגבי העלילה - האם זו עלילה מומצאת או על סמך דברים שקרו / שקראת / שראית איכשהו?
את מאד נכנסת להתרחשויות וזה מרגיש שהית בחלק לא מבוטל מהן... את מראה מעולה!

האם יש לך קשר עם צי'ירות אחרות? את מרגישה לפעמים שיש חלק בציורים / בקומיקסים שבהם הושפעת מציורים אחרים או מסגנונות אחרים? (גם לגבי הכתיבה...)

השאלה הכי בוערת - מה יכול להיות ומה היא יודעת ומה לא...
והאם יש שם איזו קנוני'ה נגדה עם כל הבדיקות האלו?
או שכבר הגעתי עם השאלה עד לפרק האחרון? ;)
ו... מה הכוונה בקובי'ה השלישית משמאל בקומיקס שהתפרסם השבוע? בו רואים את היד שלה מחזיקה בפלאפון. לא הצלחתי להבין מה היא אומרת חוץ מניתוק של שיחה, כנראה מתוך הבלבול מדברי האמא של נעמי.
ואולי השאלות רבות יותר מדי :)
אז תגידי לי מה המקסימום של השאלות שאפשר להניח כאן ;)

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יש לך רעיונות לחיפושים שיכולים להיות פתוחים? מענין אותי מאד לראית דוגמאות. זה מאד ממקצע ואני לא מגיעה לזה לצערי :eek:
הנה לדוגמא
Drawing hair
Drawing eyes
Drawing clothes
וכן הלאה.... דברים שלא כוללים בנות....
אני מחפשת גם
Drawing anime/manga boys
בשביל רפרנס של עיניים שיער וטכניקות צביעה
מענין אותי לדעת לגבי העלילה - האם זו עלילה מומצאת או על סמך דברים שקרו / שקראת / שראית איכשהו?
את מאד נכנסת להתרחשויות וזה מרגיש שהית בחלק לא מבוטל מהן... את מראה מעולה!
העלילה מומצאת לחלוטין! לא מסתמכת על שום דבר, אני מודעת לזה שיש עלילות דומות בז'אנר של פסיכולוגיה אבל אני בסדר עם זה כל עוד אני משתדלת להביא את הקול שלי האותנטי.... ואני שמחה לשמוע שאת חושבת שאני עושה את זה באמינות :)

האם יש לך קשר עם צי'ירות אחרות? את מרגישה לפעמים שיש חלק בציורים / בקומיקסים שבהם הושפעת מציורים אחרים או מסגנונות אחרים? (גם לגבי הכתיבה...)
יש לי קשר קרוב מאד עם כמה ציירות חלקן מהקהילה כאן ( @ליהיא @sweetpanda1 @YAEL97 @הגיבן @אריאלה+ ) והן מאד מעורבות בתהליך היצירה, בלי ההערות והעזרה שלהן חלק גדול מסקיצות פחות טובות שלי היה מודפס בסוף :rolleyes: אז תודה בנות :eek:
לגבי כתיבה אני מתייחסת לקומיקס כמו לתסריט רגיל (כמעט) ומיישמת בו את מה שלמדתי בנוגע לתסריטאות, צילום משחק ובימוי. עונה על השאלה או לא....? :confused:
ו... מה הכוונה בקובי'ה השלישית משמאל בקומיקס שהתפרסם השבוע? בו רואים את היד שלה מחזיקה בפלאפון. לא הצלחתי להבין מה היא אומרת חוץ מניתוק של שיחה, כנראה מתוך הבלבול מדברי האמא של נעמי.
עשיתי רצף של קוביות שבו היד שלה נשמטת באויר ונופלת לצד גופה... זה השאלה היחידה שאני יכולה לענות עליה כרגע, שאר השאלות טבעיות ואני לא אהרוס את המשך הסיפור בתשובה עליהן :rolleyes: אבל הקוביה הזאת בעצם הרגע שהיד נשמטת.
מה שכן, מעניין לשמוע מה הספקולציות שלך לגבי נקודת הזמן הנוכחית של הסיפור......?

תהילה 28

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
וואוו יפה מאוד
ההרמוניה של הצבעים בהחלט מורה על מקצוענות

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה רבה על הקישורים! הולכת להעמיק שם ולהכיר יותר. רוב תודות! (סמילי עם חיוך ענק)
שאת חושבת שאני עושה את זה באמינות :)
שאני רואה ;) ולא... לא מכירה תחנת משטרה מקרוב. תודה לה' :rolleyes:
אבל יש דברים שכאילו קמים לתחי'ה מתוך הקוביות. הסיבובים העצבנים של החוקר המדופלם שקיבל את התיק שנראה ירידת רמה בשבילו (אגב, מרגישה שזו דווקא יותר העלאה בדרגה מאשר השפלה, לפי העומק והסיבוך של התיק הזה - יש יותר מקשר אחד לתפקיד המקורי שלו. לדעתי)
יש לי קשר קרוב מאד עם כמה ציירות חלקן מהקהילה כאן ( @ליהיא @sweetpanda1 @YAEL97 @הגיבן @אריאלה+ )
חמודות! חיכיתי לשמות האלו. מרגישים השתבחות דרך הציור בהתאמה.
אוי. מתמוגגת עכשיו.

לגבי כתיבה אני מתייחסת לקומיקס כמו לתסריט רגיל (כמעט) ומיישמת בו את מה שלמדתי בנוגע לתסריטאות, צילום משחק ובימוי. עונה על השאלה או לא....?
למדת תסריטאות!!! אהה!
עכשיו הבנתי הכל!!!!!
נראה לי שבזה ענית על כל השאלות לגבי העומק של ההצגה והעברת המסרים, גם אלו שעוד לא שאלתי ;)
למרות שרק על זה מתחש לי לפתוח אשכול חדש, אבל אני מתענוות. מה לעשות.
עם כל הבישנות שלי להעלות את הציורים ברמה 1- בערך, מול הציורים ברמית גבוהות כל כך, אין פלא לשקט ששורר מצידי פה בד"כ. אני לא יכולה לדרוש הרבה... :eek: :( :confused:
כלומר זו לא בישנות, רק השוואה ריאלית. ו... :eek:
טוב, הלאה :cool:
זה השאלה היחידה שאני יכולה לענות עליה כרגע, שאר השאלות טבעיות ואני לא אהרוס את המשך הסיפור בתשובה עליהן :rolleyes:
טוב, בהחלט ברור למה :) שאלתי כדי להבין יותר, אבל בטח עכשיו וכאן זה לא הזמן.
אז נחכה קצת עד שיתבהר קצת.
אגב, מענין אותי לדעת כמה זמן לוקח לך מהרגע שאת מתחילה את ההתעסקות עם הפרק הבא ועד שאת שולחת? בגלל הכתיבה זה אמור לקחת הרבה יותר מציור בלבד (אוהו כמה הציור 'בלבד' לוקח...) כי תמיד יש מה לתקן כאן ולשפץ שם ולחדד תובנה ולשנות שיטת הצגה... (נשימה עמוקה) אז מענין אותי כמה שני הדברים ביחד תופסים מהיממה.
מה שכן, מעניין לשמוע מה הספקולציות שלך לגבי נקודת הזמן הנוכחית של הסיפור......?
אם תסכימי לי להעלות את ההשערות (ההזויות) שלי ;)
זה שהיא תפסה את הפלאפון אחרי שניתקו לה בתפיסה של 'מאין יבוא עזרי' או 'מה הם יודעים ומה הם חושבים לעצמם שם ולא אומרים...
ובכללי יותר -
עם הרב קו האנונימי בתוצאות החיפוש של היועצת / פסיכולוגית (כמה זמן עבר מהשבועים האלו... וכמה דברים ;) ) וכל זה, זה נראה שבהחלט יש משהו שהיא מסתירה או שמסתירים ממנה.
לא נראה לי שאני מבינה את הסיפור כזה טוב. אז קבלי את התנצלותי מראש :eek:
אגב, משהו שם לא כל כך אתי בלהביא את התוצאות ישר לאישה בלי שיעבור אימות ומסירה לנערה עצמה - יונה. נראה לי. אבל אולי בגלל שהתוצאות נראות מוחלטות אז... הרשו לעצמם?

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אגב, משהו שם לא כל כך אתי בלהביא את התוצאות ישר לאישה בלי שיעבור אימות ומסירה לנערה עצמה - יונה. נראה לי. אבל אולי בגלל שהתוצאות נראות מוחלטות אז... הרשו לעצמם?
למעשה לפי התוצאות היא הבת שלה כך שהיא האפוטרופוס שלה, אז חוקית זה מה שצריך לעשות....
ולגבי שאר השאלות בעז''ה אענה בהרחבה מחר :)

כבי צישינסקי

סטודיו רץ. כל אתר תותח
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
למעשה לפי התוצאות היא הבת שלה כך שהיא האפוטרופוס שלה, אז חוקית זה מה שצריך לעשות....
ולגבי שאר השאלות בעז''ה אענה בהרחבה מחר :)
השאלה אם לא פיברקו את התוצאות???
ואיך יכול להיות שהיא נעלמה חודש וחצי ( לא מהלידה או משהו?) והאמא לא מזהה אלא אם כן נולדו לה תאומות זהות (וגם אז מוזר שהיא לא מזהה ) ואת אחת מהן לקחו לה בלידה לאימוץ או משהו.
ואז התשובות נכונות כי גם היא הבת שלה.
סתם מנסה לשבור ת'ראש...

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
השאלה אם לא פיברקו את התוצאות???
ואיך יכול להיות שהיא נעלמה חודש וחצי ( לא מהלידה או משהו?) והאמא לא מזהה אלא אם כן נולדו לה תאומות זהות (וגם אז מוזר שהיא לא מזהה ) ואת אחת מהן לקחו לה בלידה לאימוץ או משהו.
ואז התשובות נכונות כי גם היא הבת שלה.
סתם מנסה לשבור ת'ראש...
העלית את שאלותי :) תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה