שאלת שכר

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מה זה מש״א ומה זה מאגמא?

גם אני שמעתי כך. קבלי עכשיו פנייה ממגייסת באמזון, ולא מתחשק לי לענות.
מש״א זה משא ומתן, שחשוב מאוד לנהל נכון לפני חתימת חוזה.

מאגמא זה ר״ת
מיקרוסופט, אפל, גוגל, מטא, אמזון
לא משנה הסדר...
ובקשר לפניה מהמגיסת חושבת שכדאי לענות רק בשביל להשתפשף.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ובקשר לפניה מהמגיסת חושבת שכדאי לענות רק בשביל להשתפשף.
אני מסתכל על השאלות הטכניות בראיונות העבודה שם (בכל המאגמא הזאתי) ורואה שבשביל לעבור את זה בהצלחה, צריך לשבת ולתרגל הרבה.
אולי אחרי שאעבור את שלב התרגול אתקדם לכיוון הזה.

דרך אגב, זה די מצחיק, צורת הראיון הזה. כי זה פשוט מאוד מאוד תלוי בשאלה כמה השקעת בתרגול של השאלות מהסוג הזה.
כך סיפר לי מישהו שעובד בפייסבוק (חרדי דווקא). פשוט תרגל המון המון. כל יום היה עושה איזו שאלה. למחרת בבוקר היה משפר את הפתרון. וכו׳. כך במשך תקופה ארוכה. כאשר הגיע לראיון, הדברים היו ממש מוכרים לו.

כך גם סיפר לי גם מישהו שמראיין בפייסבוק. הוא טען שבישראל אנשים מזלזלים (הוא עצמו אמריקאי). באים לראיון לא מוכנים. הוא אמר: רואים שלא חסר להם כשרונות, פשוט לא התכוננו לראיון כמו שצריך.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
דרך אגב, מישהו יודע איפה מדורגת אינטל? (מבחינת גובה השכר)

מירי72558

משתמש פעיל
היכן השכר גבוה יותר בחברה או בסטרטאפ?
וכן מה הסכומים הסטנדרטיים של בונוסים?

תמרה א

משתמש פעיל
אני התחלתי לעבוד בחברה בתל אביב לפי כמעט שנה והתחלתי בעשרים אלף אבל עם תואר, אני יודעת שגם הבוגרות של קמא טק מתחילות בסכומים כאלו, צריך לדעת לבקש, ולדעת כמה את שווה...

. net

משתמש צעיר
אני התחלתי לעבוד בחברה בתל אביב לפי כמעט שנה והתחלתי בעשרים אלף אבל עם תואר, אני יודעת שגם הבוגרות של קמא טק מתחילות בסכומים כאלו, צריך לדעת לבקש, ולדעת כמה את שווה...
מגייסים שם כרגע ?

אני מחפשת ...

תמרה א

משתמש פעיל
כרגע לא, אבל יודעת שבמרכז הרבה התחילו בכאלו סכומים, מכירה באישי.
קצת לפתוח את הראש, ולהכיר בזה שאת מקצועית ושווה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה