שאלות קריטיות במחשב נייד...

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אחי שליט''א קנה מחשב הייסר (על מסך הכניסה עולה acer) אני לא הכרתי בכ''א את הדגם אמרו לו שהויסטה יפעל בזה טוב יותר מxp אך כיון שהזכרון הוא רק 1 גיגה עליו להוסיף גיגה נוסף, כדי שיפעל במהירות כיון שהויסטה לבד תופסת חצי מהזכרון.
כמו''כ הותקן לו בינתיים מן תוכנת חקוי שרק היום התוודעתי אליה בשם אופן אופיס שלא עובדת בתאום עם האופיס של מייקרוסופט. האם יוכל להעביר קבצים מהכא להתם?

אנא אמרו וכתבו כל מה שיש לכם לומר בענין.
שלא ילכו אלפי שקלים לטמיון. (עשה שדוך וקנה מחשב...)
תודה על תגובותיכם המהירות.

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
א] רצוי להוסיף זכרון לשני ג'יגה.

ב] אופן אופיס? אפשר להעביר לוורד, אבל לא כל התכונות נשמרות.

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה.
לי אישית בנוגע למחשב אחר המליץ לי טכנאי ותיק דווקא על xp ולא על ויסטה, למה?
ומה בנוגע למחשב הנ''ל? מה עדיף באמת?

bris

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י רב אומן;106074:
תודה.
לי אישית בנוגע למחשב אחר המליץ לי טכנאי ותיק דווקא על xp ולא על ויסטה, למה?
?

חדא מתורצת בחברתה, טכנאי ותיק מעדיף XP , אם זה עובד אז למה להסתבך עם משהוא חדש. אבל זה לא תמיד נכון, כי בשלב מסויים יפסיקו לתמוך ב XP, ויש הרבה תכונות חדשות שנמצאות בויסטה שחבל להפסיד אותם אם במילא הנייד מגיע עם הרשיון של ויסטה.
חוצמזה שהרבה ניידים מתוכננים יותר טוב לעבוד על ויסטה מאשר על XP, לפעמים אין בכלל דרייברים לחלק מהדברים, וגם אם יש לא תמיד הם מנצלים את כל היכולות.

היום יש ניידים די זולים שיש להם כרטיסי מסך נורמליים (לא משולבים) שמריצים ויסטה יפה מאוד.
בגדול כל נייד עם מעבד CORE DUO ו 2 GIGA זיכרון שמוגדר נכון אמור להריץ ויסטה יפה מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה