שאלות על השכרה של דירה

אמיר88

משתמש חדש
אמא של אשתי עברה לדיור מוגן ממש לפני כמה שבועות ואנחנו מחפשים שוכר לדירה שלה. בגלל שזאת פעם ראשונה שאני מתעסק בנושא הזה של השכרה, יש לי כמה שאלות: קודם כל, איך מוודאים שהשוכר יכול לעמוד בתשלומים? אני יודע שאפשר לבקש תלושי שכר וכאלה, אבל אני יכול גם לדעת מה המצב שלו בבנק? מבחינת חובות וכאלה? ויש איזה שינוי מבחינת הקורונה? זה נכון שיש עכשיו בעיה לפנות שוכר שלא עומד בתשלומים? שאלה אחרת זה לגבי הביטוח שצריך שם - אני רואה פה https://www.clalbit.co.il/homeownersins/ שיש ביטוח דירה שכולל גם מבנה וגם תכולה ויש ביטוח שהוא או זה או זה, אבל בפירוט שלו כתוב שהוא כולל תכולה - אז אני לא מבין, מה אני צריך לקחת? יש ביטוח שהוא רק למבנה בלי התכולה (שהיא של השוכרים)? או שאני חייב ביטוח בסיסי לתכולה בכל מקרה? והתכולה זה כולל בעצם גם ארונות מטבח וכאלה שהם כן שלנו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה